Одмор во Банско, Бугарија - Пирин Плејс

Еднодневен пакет со појадок во студио или апартман во Комплекс Пирин Плејс, БанскоКомплекс "Пирин Плејс" се наоѓа веднаш наспроти  почетна станица на жичарницата во Банско. Прекрасниот поглед кој се открива од комплексот го прави ексклузивна атракција како во зима така и во текот на летото. Гостите можат да уживаат во мирот и тишината во едно од најпознатите и  најдобрите места за скијање во Европа.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1580денари (26 €) - 50% = 790 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во студио или апартман
 • Еден појадок
 • Туристичка такса и осигурување

Фасцинантна локација - во непосредна близина на жичарницата. На располагање има  24 часовна рецепција во текот на целата сезона.
Хотелот располага со 5 студиа, 11 апартмани со една спална, 4 апартмани со две спални.
Студио: една соба со брачен  кревет.
Апартман со 1 спална (APT 2): дневна соба со софа и спална соба со брачен  кревет, разделени со врата.
Апартман со 2 спални (APT 4): дневна соба со мебел и 2 спални (едната - со брачен кревет, другата - две поединечни кревети), разделени со врата.
Карактеристики во просториите: кујна опремена со прибор за готвење, пегла  и даска за пеглање, чајник, локално греење.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум ДВЕ ноќевања.
 • Максимално сместување во студио: 2 + 1.
 • Максимално сместување во едноспален апартман: 2 + 2.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 годишна возраст плаќаат 2.5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 Декември 2015 година до 31 Март 2016 година
 • Понудата не важи за периодот од 24 до 27 декември 2015 год. и од 31 декември 2015 год. до 04 јануари 2016 година.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 898 64 44 37.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Пирин Плејс

Комплекс „Пирин Плејс"
Банско, Р. Бугарија
Пирин 115

Моб: +******
Работно време за резервации – од 10.00 ч. до 20.00 ч. /од понеделник до петок/, сабота и недела – резервации се примаат по е-маил: [email protected]
Website: www.homecarebg.com

ВИП Понудата е осигурена од Хоум Кеар БГ ЕООД

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.12.2015 до 31.03.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.