Нова година во Банско - Хотелски комплекс Винслоу Хајленд

Тридневен или четиридневен новогодишен пакет во Хотелски Комплекс Винслоу ХајлендАпартмански хотел  Винслоу Хајленд  се наоѓа во подножјето на Пирин, во непосредна близина над Ски-лифтот. Винслоу Хајленд располага со 30 апартмани во компактна зграда, изградена согласно зимските услови, топла и пријатна. Надворешната и внатрешната распоред на хотелот се дизајнерски исполнети и убаво се вклопуваат во зимската слика. Хотелот има голем двор со вегетација, клупи и дрвени скулптури.

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 9354 денари (152 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во студио или апартман
 • Бесплатно користење на загреан внатрешен базен, лежалки, сауна, парна бања, џакузи
 • Фитнес
 • Итернет пристап
 • Осигурување, 9% ДДВ и туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 12482 денари (202 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Четири ноќевања во студио или апартман
 • Бесплатно користење на загреан внатрешен базен, лежалки, сауна, парна бања, џакузи
 • Фитнес
 • Итернет пристап
 • Осигурување, 9% ДДВ и туристичка такса

Апартхотел Винслоу Хајленд е лоциран веднаш до улица Пирин, каде се наоѓаат многу кафеани, барови  и ресторани. Ви нуди декорирани, пространи апартмани.
Персоналот на Винслоу Хајленд може да помогне во организирањето на трансфери, јавање, изнајмување опрема,лекции по скијање и екскурзии.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи за еден човек, сместен во студио или апартман, но при максимална
 • пополнетост на редовните кревети
 • Доплата за тридневниот пакет:
 • Едно дете од 0-5.99 години, сместено со двајца возрасни користи бесплатно 3 ноќевања на база RO.
 • Еден возрасен со едно дете од 0 до 5,99 година доплаќа 104 € за 3 ноќевања на база RO.
 • Две деца од 0 до 5,99 години, сместени со двајца возрасни - едното дете се сместува бесплатно, за второто се доплаќа на лице место 75 € за 3 ноќевања на база RO.
 • Дете од 6 до 11,99 г., сместено на дополнително легло со двајца возрасни, доплаќа на лице место 75 € за 3 ноќевања на база RO.
 • Трет возрасен или дете над 12 години, сместен на дополнително легло, доплаќа 104 € за 3 ноќевања на база RO.
 • Доплата за единечно сместување – 111 € за 3 ноќевања на база RO.
 • Доплата за четиридневниот пакет:
 • Еден возрасен со едно дете од 0 до 5,99 години доплаќа 140 € за 4 ноќевања на база RO.
 • Две деца од 0 до 5,99 години, сместени со двајца возрасни - едното дете
 • се сместува бесплатно, за второто се доплаќа на лице место 100 € за 4 ноќевања на база RO.
 • Дете од 6 до 11,99 г., сместено на дополнително легло со двајца возрасни, доплаќа на лице место 100 €за 4 ноќевања на база RO.
 • Трет возрасен или дете над 12 години, сместен на дополнително легло, доплаќа 140 € за 4 ноќевања на база RO.
 • Доплата за единечно сместување – 150 € за 4 ноќевања на база RO.
 • Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на собите е до 12 часот.
 • Ваучерот се прилага испечатен на хартија на давателот на услугата.
 • Секој кој купи ваучер треба да го испрати на e-mail наведен во понудата, за потврда на резервацијата: reservations@intersolution-bg.com
 • Можеме да понудиме новогодишна празнична вечера на 31.12.2016 год. со доплата, во соседен комплекс од нашиот ланец хотели. Цената на пакетот е 60 € за возрасен и 35 € за дете / од 2 до 11.99 год./- детето користи стол.
 • Валидност на ваучер: од 28 декември 2016 год. до 03 јануари 2017 година.
 • Телефон на кој можете да проверите за слободни простории: +359 878 19 83 19 од 9:00 до 18:00 часот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс Винслоу Хајленд

гр.Банско
ул."Караманица" №7

Тел:
 +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.winslow-hotels.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотелски комплекс Винслоу Хајленд, град Банско.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.12.2016 до 03.01.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.