Нова активна понуда од Хотелски комплекс Winslow Infinity:

Еднодневен пакетво Хотелски комплекс Winslow Infinity, Банско

Простанало време:
Цена: 1138ден.

Одмор во Банско - Хотелски комплекс Winslow Infinity

Еднодневен пакетво Хотелски комплекс Winslow Infinity, БанскоХотелски комплекс Winslow Infinity е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината. Хотелскиот комплекс се состои од три хармонични згради со пријатна патио - градина.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2788 денари (45 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Интернет
 • Надворешен паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3413 денари (55 €)
ВИП ваучерот е за три лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман со една спална
 • Интернет
 • Надворешен паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5277 денари (85 €)
ВИП ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман со две спални
 • Интернет
 • Надворешен паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Платени услуги:
подземен паркинг - 7.5 € за 24 часа
бањарка - 5 € до крајот на престојот со депозит од 15 €,
масажи

Гостите можат да уживаат во ресторан, затворен базен, сауна, парна бања, џакузи, сала за фитнес, сала за игри и лоби бар. Секоја зграда е опремена со лифт и располага со подземен и надземна паркинг.
Во комплексот има широк спектар на станови со различни големини - од мали студиа до големи апартмани со три спални. Апартманите се луксузно опремени и нудат возбудлив поглед кон планината или прекрасниот патио. Зградите се изградени во типичниот за Банско архитектонски стил.
Секој апартман располага со целосно опремени кујна, купатило со туш или када, телевизор со рамен екран и сателитски канали. Сите апартмани се природен  дрвен под.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместување во студио или апартман, но при максимална пополнетост на редовните кревети во просторијата.
 • Едно дете од 0 до 5,99 години, сместено со двајца возрасни се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 11,99 години, сместено на дополнително легло со двајца возрасни, доплаќа 30% од цената на пакетот.
 • Трет возрасен и дете над 12 годишна возраст, сместени на дополнително легло доплаќа 70% од цената на пакетот.
 • Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на просториите е до 12 часот.
 • Ваучерот се прилага испечатен на хартија на давателот на услугата.
 • Секој кој купи ваучер треба да го испрати за потврда на резервацијата на e-mail наведен во понудата -  reservations@intersolution-bg.com.
 • Телефон на кој може да проверите за достапни слободни простории: +359 878 19 83 19 од 9:00 до 18:00 часот.
 • Резервацијата во хотелот треба да биде името на лицето кое го купува ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 15 јули до 30 ноември 2020 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс Winslow Infinity

Хотелски Kомплекс Winslow Infinity
Гр.Банско, Р. Бугарија
ул."Караманица" №7

Тел:
 +359 ******
E-mail: reservations@intersolution-bg.com
Website: www.winslow-hotels.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотелски Kомплекс Winslow Infinity

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.07.2020 до 30.11.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма All inclusive

 • ПОЈАДОК: 08:00 - 10:00 - на шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода.
 • РУЧЕК: 12:30 - 14:00 - на шведска маса или сет мени + пијалоци.
 • ПОПЛАДНЕВНА УЖИНА: 16:00 - 17:00 - на шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода.
 • ВЕЧЕРА: 19:00 - 21:00 - на шведска маса или сет мени + пијалоци.
 • При помалку од 20 гости исхраната се врши по претходно подготвено мени.
 • Вo цената за "All Inclusive" сe вклучени  безалкохолни пијалоци, бугарски алкохол, наливно пиво и наливно вино само за време на ручек и вечера во ресторанот.