Нова активна понуда од Хотелски комплекс Winslow Infinity:

Еднодневен пакет на база All inclusive Light + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity, Банско

Простанало време:
Цена: 1833ден.

Last minute одмор во Банско - Хотелски комплекс Winslow Infinity

Еднодневен викенд пакет на база All Inclusive + користење на базен во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, БанскоХотелски комплекс Winslow Infinity & SPA е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината. Хотелскиот комплекс се состои од три хармонични згради со пријатна патио - градина.

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: 84 ЛВ. - 50% = 42ЛВ.
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во студио или апартман
 • Исхрана на база All Inclusive Light
 • Користење на загреан затворен базен (28-29 ° C)
 • Фитнес
 • Итернет-пристап
 • Осигурување
 • 9% ДДВ и туристичка такса

ПОЈАДОК: од 8.00ч. до 10.00ч.
На блок маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода.
РУЧЕК: од 12.00ч. до 14.00ч.
На блок маса или сет мени + кафе, чај, вода, пиво, бугарски алкохол (вотка, мента, ракија, мастика, бело и црвено наливно вино).
ВЕЧЕРА: од 19.00ч. до 21.00ч.
На блок маса или сет мени + пиво, вода, бугарски алкохол (вотка, мента, ракија, мастика, бело и црвено наливно вино).
Забелешка:
Доколку има помалку од 20 гости во хотелот исхраната се врши по претходно избрано мени.
Платени услуги:
подземен паркинг-14лв.за 24 часа
наметка -10лв. до крајот на престојот со депозит од 30лв.
масажи

Гостите можат да уживаат во ресторан, затворен базен, сауна, парна бања, џакузи, сала за фитнес, сала за игри и лоби бар. Секоја зграда е опремена со лифт и располага со подземен и надземна паркинг.
Во комплексот има широк спектар на станови со различни големини - од мали студиа до големи апартмани со три спални. Апартманите се луксузно опремени и нудат возбудлив поглед кон планината или прекрасниот патио. Зградите се изградени во типичниот за Банско архитектонски стил.
Секој апартман располага со целосно опремени кујна, купатило со туш или када, телевизор со рамен екран и сателитски канали. Сите апартмани се природен  дрвен под.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Ваучерот е валиден при сместување во студио или апартман, но при максимална искористеност на редовните легла.
 • Едно дете од 0 до 6 години, сместено со две лица кои плаќаат целосен износ користи бесплатно - ноќевање на база Аll inclusive light
 • Еден возрасен со едно дете од 0-6г. доплаќа на лице место - 34 лева на ден за ноќевање на база Аll inclusive light
 • Две деца од 0 со 6 година, сместени со со две лица кои плаќаат целосен износ - едното дете се сместува бесплатно, другото доплаќа на лице место -30лева на ден за ноќевање на база Аll inclusive light
 • Дете од 6 до 12 години, сместено на дополнително легло со две лица кои плаќаат целосен износ, доплаќа на лице место – 30 лева на ден за ноќевање на база Аll inclusive light
 • Трет возрасен и дете над 12 годишна возраст, сместени на дополнително легло, доплаќа на лице место - 34лева на ден за ноќевање на база Аll inclusive light
 • Доплата за еднокреветна соба - 34 лева на ден на база Аll inclusive light.
 • Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на собите е до 12 часот.
 • Ваучерот се покажува испечатен на давателот на услугата.
 • Бесплатно користење на загреан затворен базен (28-29 ° C), лежалки, фитнес, интернет, осигурување, туристичка такса и ДДВ
 • Цената на ваучерот е валидна при минимум две ноќевања по лице.
 • Секој којшто ќе купи ваучер треба да го испрати на e-mail наведен во понудата [email protected]
 • Можете да проверите за слободни простории на тел: +359 878 19 83 19 од 9:00 до
 • 18:00 часот.
 • Резервацијата во хотелот треба да биде името на лицето кое го купува ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 15 до 31 октомври 2015 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс Winslow Infinity

Хотелски Kомплекс Winslow Infinity & SPA
Гр.Банско
ул."Караманица" №7

Тел:
 +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.winslow-hotels.com

ВИП Понудата е предоставена от Хотелски Kомплекс Winslow Infinity & SPA

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.10.2015 до 31.10.2015
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.