Нова активна понуда од Хотелски комплекс Winslow Infinity:

Еднодневен пакет со појадок и вечера + празничен Велигденски ручек во Хотелски комплекс Winslow Infinity, Банско

Простанало време:
Цена: 2149ден.

Одмор во декември во Банско - Бугарија - Хотелски комплекс Winslow Infinity

Еднодневен викенд пакет на база All Inclusive + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, БанскоХотелски комплекс Winslow Infinity & SPA е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината. Хотелскиот комплекс се состои од три хармонични згради со пријатна патио - градина.

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: 2781 денар (45 €) - 50% = 1390 денари (22.5 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Ноќевање во студио или апартман
 • Исхрана на база All Inlclusive 
 • Користење на загреан затворен базен (28-29 ° C)
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Интернет-пристап
 • Осигурување
 • 9% ДДВ и туристичка такса

ПОЈАДОК: од 8.00ч. до 10.00ч.
На шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода.
РУЧЕК: од 12.00ч. до 14.00ч.
На шведска маса или сет мени + кафе, чај, вода, пиво, бугарски алкохол (вотка, мента, ракија, мастика, бело и црвено наливно вино).
ПОПЛАДНЕВНА УЖИНА: од 16.00ч. до 17.30ч.
На шведска маса или сет мени + кафе,чај, сок и вода.
ВЕЧЕРА: од 19.00ч. до 21.00ч.
На шведска маса или сет мени + пиво, вода, бугарски алкохол (вотка, мента, ракија, мастика, бело и црвено наливно вино).

 

Забелешка:
Доколку има помалку од 20 гости во хотелот исхраната се врши по претходно избрано мени.
Платени услуги:
подземен паркинг - 7 € за 24 часа
наметка - 5 € до крајот на престојот со депозит од 15 €
масажи

Гостите можат да уживаат во ресторан, затворен базен, сауна, парна бања, џакузи, сала за фитнес, сала за игри и лоби бар. Секоја зграда е опремена со лифт и располага со подземен и надземна паркинг.
Во комплексот има широк спектар на станови со различни големини - од мали студиа до големи апартмани со три спални. Апартманите се луксузно опремени и нудат возбудлив поглед кон планината или прекрасниот патио. Зградите се изградени во типичниот за Банско архитектонски стил.
Секој апартман располага со целосно опремени кујна, купатило со туш или када, телевизор со рамен екран и сателитски канали. Сите апартмани се природен  дрвен под.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Ваучерот е валиден при сместување во студио или апартман, но при максимална искористеност на редовните легла.
 • Еден возрасен со едно дете од 0 до 6 годишна возраст доплаќа на лице место - 16 € на ден за ноќевање на база Аll inclusive.
 • Две деца од 0 до 6 годишна возраст, сместени со две лица кои плаќаат целосен износ - едното дете се сместува бесплатно, другото доплаќа на лице место - 11 € на ден за ноќевање на база Аll inclusive.
 • Дете од 6 до 12одишна возраст, сместено на дополнително легло со две лица кои плаќаат целосен износ, доплаќа на лице место - 11 € на ден за ноќевање на база Аll inclusive.
 • Трет возрасен и дете над 12 годишна возраст, сместен на дополнително легло, доплаќа на лице место - 16 € на ден за ноќевање на база Аll inclusive.
 • Доплата за еднокреветна соба - 16 € на ден на база Аll inclusive.
 • Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на собите е до 12 часот.
 • Ваучерот се предоставува испечатен на давателот на услугата.
 • Бесплатно користење на загреан затворен базен (28-29 ° C), лежалки, фитнес, интернет, осигурување, туристичка такса и ДДВ
 • Цената на ваучерот е валидна при минимум две ноќевања по лице.
 • Секој којшто ќе купи ваучер треба да го испрати на e-mail наведен во понудата [email protected]
 • Можете да проверите за достапни слободни простории на тел: +359 878 19 83 19 од 9:00 до 18:00 часот.
 • Резервирање во хотелот треба да биде името на лицето на кое е купен ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 20 декември 2015 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс Winslow Infinity

Хотелски Kомплекс Winslow Infinity & SPA
Гр.Банско, Р. Бугарија
ул."Караманица" №7

Тел:
 +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.winslow-hotels.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотелски Kомплекс Winslow Infinity & SPA

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.12.2015 до 20.12.2015
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.