Нова активна понуда од Хотелски комплекс Winslow Infinity:

Еднодневен пакет со појадок и вечера + празничен Велигденски ручек во Хотелски комплекс Winslow Infinity, Банско

Простанало време:
Цена: 2149ден.

Одмор во јануари и февруари во Банско - Хотелски комплекс Winslow Infinity

Дводневен викенд пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, БанскоХотелски комплекс Winslow Infinity & SPA е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината. Хотелскиот комплекс се состои од три хармонични згради со пријатна патио - градина.

ДВОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: 6194 денари (100 €) - 50% = 3097 денари (50 €)
(важи за сместување во петок и напуштање во недела)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Две ноќевања во студио или апартман
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Користење на загреан внатрешен базен (28-29 ° C)
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • фитнес
 • Интернет-пристап
 • Осигурување
 • 9% ДДВ и туристичка такса

ПОЈАДОК: 7.30 ч. - 10.00 ч.
На блок маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода.
ВЕЧЕРА: од 19.00 ч. до 21.00 ч.
На блок маса или сет мени

Забелешка:
Доколку има помалку од 20 гости во хотелот исхраната се врши по претходно избрано мени.
 

Платени услуги:
подземен паркинг-7 € за 24 часа
наметка -5 € до крајот на престојот со депозит од 15 €
масажи

Гостите можат да уживаат во ресторан, затворен базен, сауна, парна бања, џакузи, сала за фитнес, сала за игри и лоби бар. Секоја зграда е опремена со лифт и располага со подземен и надземна паркинг.
Во комплексот има широк спектар на станови со различни големини - од мали студиа до големи апартмани со три спални. Апартманите се луксузно опремени и нудат возбудлив поглед кон планината или прекрасниот патио. Зградите се изградени во типичниот за Банско архитектонски стил.
Секој апартман располага со целосно опремени кујна, купатило со туш или када, телевизор со рамен екран и сателитски канали. Сите апартмани се природен  дрвен под.

Услови на понудата

ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
Едно дете од 0 - 5.99 години, сместено со две лица кои плаќаат целосен износ користи бесплатно - ноќевање на база НВ
Еден возрасен со едно дете од 0 - 5.99 години доплаќа на лице место – 34 € за 2 ноќевања на база НВ
Две деца од  0 - 5.99 години, сместени со две лица кои плаќаат целосен износ - едното дете се сместува бесплатно, другото доплаќа на лице место - 25 € за 2 ноќевања на база НВ
Дете од 6 - 11.99 години, сместено на дополнително легло со две лица кои плаќаат целосен износ, доплаќа на лице место - 25 € за 2 ноќевања на база НВ
Трет возрасен и дете над 12 години, сместен на дополнително легло, доплаќа на лице место – 35 € за 2 ноќевања на база НВ
Доплата за еднокреветна соба – 35 € за 2 ноќевања на база НВ место
Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на собите е до 12 часот
Програмата започнува со вечера во денот на пристигнување, а завршува со појадок во денот на заминување
Ваучерот се прилага испечатен на давателот на услугата
Бесплатно користење на загреан внатрешен базен (28-29 ° C), лежалки, фитнес, сауна, парна бања, џакузи, шок базен, релаксација зона, интернет, осигурување, туристичка такса и ДДВ
Цената на ваучерот е валидна при минимум четири ноќевања на човек
Секој којшто ќе купи ваучер треба да го испрати на e-mail наведен во понудата [email protected]
Телефон на кој можете да проверите за слободни простории е +359 878 19 83 19 од 9:00 до 18:00 часот
Резервацијата во хотелот треба да биде името на лицето на кое е купен ваучерот
Валидност на ваучер: од 10 до 31 јануари и од 10 до 29 февруари 2016година
Видете ги сите Општи Услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс Winslow Infinity

Хотелски Kомплекс Winslow Infinity & SPA
Гр.Банско, Р. Бугарија
ул."Караманица" №7

Тел:
 +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.winslow-hotels.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотелски Kомплекс Winslow Infinity & SPA

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.01.2016 до 29.02.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.