Нова активна понуда од Хотелски комплекс Winslow Infinity:

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity, Банско

Простанало време:
Цена: 1959ден.

Нова година 2017 во Банско, Бугарија - Хотелски комплекс Winslow Infinity

Празнични пакети со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, БанскоХотелски комплекс Winslow Infinity & SPA е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на планината. Хотелскиот комплекс се состои од три хармонични згради со пријатна патио - градина.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 15294 денари (248 €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во студио или апартман
 • Три појадоци
 • Три вечери (една традиционална бугарска празнична вечера на 31 декември)
 • Користење на загреан внатрешен базен
 • Лежалки
 • Фитнес
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Шок базен
 • Релакс зона
 • Интернет
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 18644 денари (302 €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Четири ноќевања во студио или апартман
 • Четири појадоци
 • Четири  вечери (една традиционална бугарска празнична вечера на 31 декември)
 • Користење на загреан внатрешен базен
 • Лежалки
 • Фитнес
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Шок базен
 • Релакс зона
 • Интернет
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

 

ПОЈАДОК: 8.00 ч. - 10.00 ч.
На шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, вода.

ВЕЧЕРА: од 19.00 ч. до 21.00 ч.
На шведска маса или сет мени

Платени услуги:
подземен паркинг - 7 € за 24 часа
бањарка - 5 € до крајот на престојот со депозит од 15 €
масажи

Гостите можат да уживаат во ресторан, затворен базен, сауна, парна бања, џакузи, сала за фитнес, сала за игри и лоби бар. Секоја зграда е опремена со лифт и располага со подземен и надземна паркинг.
Во комплексот има широк спектар на станови со различни големини - од мали студиа до големи апартмани со три спални. Апартманите се луксузно опремени и нудат возбудлив поглед кон планината или прекрасниот патио. Зградите се изградени во типичниот за Банско архитектонски стил.
Секој апартман располага со целосно опремени кујна, купатило со туш или када, телевизор со рамен екран и сателитски канали. Сите апартмани се природен  дрвен под.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Цените се валидни при сместување во студио или апартман, но при максималнаискористеност на редовните легла.
 • Едно дете до 5.99 години, сместено со двајца возрасни користи бесплатно 3 ноќевања на база НВ, ако користи место за седење плаќа 35 € за Новогодишна вечера.
 • Еден возрасен со едно дете до 5,99 години доплаќа 170  за 3 ноќевања на база НВ
 • Две деца од 0 до 5,99 година, сместени со двајца  возрасни - едното дет се сместува бесплатно, за второто се доплаќа на лице место 122  за 3 ноќевања на база НВ
 • Дете од 6 до 11,99 год сместено на дополнително легло со двајца возрасни, доплаќа на лице место 122  за 3 ноќевања на база НВ
 • Трет возрасен и дете над 12 година, сместени на дополнително легло, доплаќа 170  за 3 ноќевања на база НВ
 • Доплата за единечно сместување - 182 € за 3 ноќевања на база НВ
 • Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на собите е до 12 часот.
 • Програмата започнува со вечера на денот на пристигнување, а завршува со појадок во денот
 • на заминување.
 • Секој кој купи ваучер, треба да го испрати за потврда на резервацијата на e-mail наведен во понудата reservations@intersolution-bg.com.
 • Телефон на кој може да проверите за слободни простории: +359 878 19 83 19 од 9:00 до 18:00 часот.
 • Резервацијата во хотелот треба да биде името на лицето кое го купува ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 28 декември 2016 год. до 03 јануари 2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс Winslow Infinity

Хотелски Kомплекс Winslow Infinity & SPA
Гр.Банско, Р. Бугарија
ул."Караманица" №7

Тел:
 +359 ******
E-mail: reservations@intersolution-bg.com
Website: www.winslow-hotels.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотелски Kомплекс Winslow Infinity & SPA

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.12.2016 до 03.01.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.