Нова година во Боровец, Бугарија - Викенд населба ЈАГОДА

Новогодишни пакети за тројца или четворица во викенд населба Јагода, Боровец - Бугарија

Новогодишни пакети за тројца или четворица во викенд населба Јагода, Боровец - Бугарија

Изберете пакет

Тридневен пакет за четири лица во стандардна вила во вила во викенд населба Јагода, Боровец - Бугарија

Цена: 26860 ден.
Купете

Тридневен пакет за четири лица во стандардна вила со сауна во вила во викенд населба Јагода, Боровец - Бугарија

Цена: 28440 ден.
Купете

Тридневен пакет за три лица во луксузна вила во викенд населба Јагода, Боровец - Бугарија

Цена: 31284 ден.
Купете
Валидност 29.12.2018 - 03.01.2019
Цена на човек/ден 2238.23 - 3476 ден.ден/ човек
Местоположба Боровец
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Бесплатно: игралиште за одбојка, кошарка, мал фудбал
 • Домашно милениче - 7.5 € / вечер.
 • Ваучерот задолжително се печати на хартија и се презентира на рецепција на денот на сместување.
 • При неприлагање на ваучер на рецепција хотелиерот има право да одбие сместување.
 • Официјално потврдена резервација е оваа која по претходно барање и потврда за слободна просторија во хотелот се диктира бројот на ваучерот.
 • Ваучерот е валиден само за периодот на потврдена резервација.
 • При непојавување на датата на направена резервација, бројот на ваучерот автоматски станува валиден и не може да се користи за друг период.
 • За дополнителни прашања во врска со сместувањето може да контактирате со одделот резервации по телефон: +359 7503 23 43.
 • Валидност на ваучер: од 29 декември 2018 г. до 03 јануари 2019 година.
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон: +359 878 551 579 или +359 7503/ 23 43 (08: 00-17: 00 часот).
 • Видете ги сите општи услови.

Викенд населба "Јагода"
К.к. Боровец, Р. Бугарија

Рецепција: +359 7503/ 23 43 ; +359 878 551 579
Е-mail: [email protected]
Website: 
borovetz-resort.com/vilno-iagoda

ВИП Понудата е обезбедена од Викенд населба "Јагода", Боровец

Новогодишни пакети за тројца или четворица во викенд населба Јагода, Боровец - Бугарија

Изберете пакет

Тридневен пакет за четири лица во стандардна вила во вила во викенд населба Јагода, Боровец - Бугарија

Цена: 26860 ден.
Купете

Тридневен пакет за четири лица во стандардна вила со сауна во вила во викенд населба Јагода, Боровец - Бугарија

Цена: 28440 ден.
Купете

Тридневен пакет за три лица во луксузна вила во викенд населба Јагода, Боровец - Бугарија

Цена: 31284 ден.
Купете
Валидност 29.12.2018 - 03.01.2019
Цена на човек/ден 2238.23 - 3476 ден.ден/ човек
Местоположба Боровец
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Бесплатно: игралиште за одбојка, кошарка, мал фудбал
 • Домашно милениче - 7.5 € / вечер.
 • Ваучерот задолжително се печати на хартија и се презентира на рецепција на денот на сместување.
 • При неприлагање на ваучер на рецепција хотелиерот има право да одбие сместување.
 • Официјално потврдена резервација е оваа која по претходно барање и потврда за слободна просторија во хотелот се диктира бројот на ваучерот.
 • Ваучерот е валиден само за периодот на потврдена резервација.
 • При непојавување на датата на направена резервација, бројот на ваучерот автоматски станува валиден и не може да се користи за друг период.
 • За дополнителни прашања во врска со сместувањето може да контактирате со одделот резервации по телефон: +359 7503 23 43.
 • Валидност на ваучер: од 29 декември 2018 г. до 03 јануари 2019 година.
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон: +359 878 551 579 или +359 7503/ 23 43 (08: 00-17: 00 часот).
 • Видете ги сите општи услови.

Викенд населба "Јагода"
К.к. Боровец, Р. Бугарија

Рецепција: +359 7503/ 23 43 ; +359 878 551 579
Е-mail: [email protected]
Website: 
borovetz-resort.com/vilno-iagoda

ВИП Понудата е обезбедена од Викенд населба "Јагода", Боровец

Со сончевите  ливади и величествените  борови шуми, Викенд  населбата "Јагода" е особено погодна за семеен одмор. Населбата е лоцирана на околу 2км. или 30 минути пешачење од центарот на Боровец и е претпочитано место за одмор и на друштва и пријатели кои уживаат во романтичното спокојство,притоа  без да го пропуштат и ноќниот живот во одморалиштето.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ ВО СТАНДАРДНА ВИЛА: VIP цена: 26860 денари (436 €)
ВИП ваучерот е за максимум четири лица и вклучува:

 • Три ноќевања во стандардна вила "Јагода"(максимално сместување до четири лица)
 • Бесплатно: Wi-Fi во вилата – НОВО !
 • Детско катче
 • Игралиште за кошарка, одбојка, мал фудбал, бадмингтон

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ ВО СТАНДАРДНА ВИЛА СО САУНА: VIP цена: 28440 денари (461 €)
ВИП ваучерот е за максимум четири лица и вклучува:

 • Три ноќевања во стандардна вила со сауна "Јагода"(максимално сместување до четири лица)
 • Бесплатно: Wi-Fi во вилата – НОВО !
 • Детско катче
 • Игралиште за кошарка, одбојка, мал фудбал, бадмингтон

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ ВО ЛУКСУЗНА ВИЛА: VIP цена: 31284 денари (507 €)
ВИП ваучерот е за максимум три лица и вклучува:

 • Три ноќевања во луксузна вила "Јагода"(максимално сместување до три лица)
 • Бесплатно: Wi-Fi во вилата – НОВО !
 • Детско катче
 • Игралиште за кошарка, одбојка, мал фудбал, бадмингтон

Доплата за Новогодишна вечера / задолжително / – 70 € за возрасен; 35 € за дете од 2 до 12 год.!

Доплата (по желба) за неограничена конзумација на бугарски алкохол и безалкохолни пијалоци во новогодишната вечер - 25 €!

Викенд населба "Јагода" брои 40 дрвени вили - фински тип: 5 луксузни вили, 10 со сопствена сауна и 25 без сауна. Сместувањето е за максимално 4 луѓе (може да се стави дополнителен кревет  или бебешко креветче).
Населбата  располага со ресторан, каде можете да уживате во вкусни јадења, богата гама од пијалоци и пријатна атмосфера.
Сите вили во населба "Јагода" се тип студио и располагаат со:
дневна со 1 двоен кревет или 2 кревети, дневен престој, гаредеробер, телевизор со сателитска телевизија;
мала спална соба со два кревети распоредени еден над  друг, удобни се и за возрасни;
кујна со шпорет, фрижидер и мијалник, опремен и со основните садови, чинии, чаши и прибор; бања со туш и тоалет;
10 од вилите имаат самостојна сауна; тераса со масичка и клупа.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Бесплатно: игралиште за одбојка, кошарка, мал фудбал
 • Домашно милениче - 7.5 € / вечер.
 • Ваучерот задолжително се печати на хартија и се презентира на рецепција на денот на сместување.
 • При неприлагање на ваучер на рецепција хотелиерот има право да одбие сместување.
 • Официјално потврдена резервација е оваа која по претходно барање и потврда за слободна просторија во хотелот се диктира бројот на ваучерот.
 • Ваучерот е валиден само за периодот на потврдена резервација.
 • При непојавување на датата на направена резервација, бројот на ваучерот автоматски станува валиден и не може да се користи за друг период.
 • За дополнителни прашања во врска со сместувањето може да контактирате со одделот резервации по телефон: +359 7503 23 43.
 • Валидност на ваучер: од 29 декември 2018 г. до 03 јануари 2019 година.
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон: +359 878 551 579 или +359 7503/ 23 43 (08: 00-17: 00 часот).
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Викенд населба ЈАГОДА

Викенд населба "Јагода"
К.к. Боровец, Р. Бугарија

Рецепција: +359 7503/ 23 43 ; +359 878 551 579
Е-mail: [email protected]
Website: 
borovetz-resort.com/vilno-iagoda

ВИП Понудата е обезбедена од Викенд населба "Јагода", Боровец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2018 до 03.01.2019

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
-50%

Одмор во Банско, Бугарија

Цена: 1 580ден. 790ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.