Нова активна понуда од Бутик Хотел 3 Планини***:

Пакети на база All Inclusive Light + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Простанало време:
Цена: 3792ден.

Зимување во Разлог, Бугарија - Бутик Хотел 3 Планини***

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини



Хотел "3 Планини" е луксузен бутик хотел  со три ѕвездички, изграден во карактеристичен алпски архитектонски стил, во комбинација со традиционалните и национални елементи.
Хотел "3 Планини" се наоѓа во близина на Банско, најпознатиот скијачко- одморалиште на Бугарија и во непосредна близина до неодамна дизајнираните терени за голф  од страна на познатиот голф играч  Ian Woosnam, како и до скијачка патека Кулиното.
 
ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1548 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување 
при минимум две ноќевања и вклучува:
 • Ноќевање во студио или луксузен апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен со минерална вода
 • Класична сауна, солна сауна, парна бања, авантуристички туш, шок ведро, зона за релаксација 
 • Употреба на детско катче за најмладите, игралиште во паркот на комплексот
 • Игри (картите за играње, Табла, шах и др.)
 • Користење на бесплатен неограничен интернет пристап во лоби барот на хотелот
 • Користење на бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • Транскорт до и од скијачката зона во Банско по отворањето на скијачката сезона
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ
ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 1770 денари (29 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања и вклучува:
 • Ноќевање во студио или луксузен апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен со минерална вода
 • Класична сауна, солна сауна, парна бања, авантуристички туш, шок ведро, зона за релаксација 
 • Употреба на детско катче за најмладите, игралиште во паркот на комплексот
 • Игри (картите за играње, Табла, шах и др.)
 • Користење на бесплатен неограничен интернет пристап во лоби барот на хотелот
 • Користење на бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • ранскорт до и од скијачката зона во Банско по отворањето на скијачката сезона
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ
Дополнителни услуги со доплаќање:
 
 • Наметка
 • Еднократни хотелски папучи
 • Тенис на маса, билјард
 • Мултифункционална спортски терен
 • Масажи, SPA терапии, лимфна дренажа
 • Подоцнежно ослободување на просториите при можност и со овластување од хотелска рецепција, доплата 5 € на час

Комплексот се состои од 42 луксузни студиа и едноспални апартмани.
Сите апартмани имаат свој балкон со прекрасен поглед кон планината. Апартманите се опремени според различни сезони, со соодветни бои и мебел. На гостите се обезбедени многу услуги како рум сервис, телефон, интернет, медицински центар, детско катче, ски-гардеробер, паркинг и др.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Хотелот го задржува правото да прави промени по пакетот.
 • Едно дете до 6.99 години се сместува бесплатно.
 • За две деца до 6.99 години се плаќа 7.5 €.
 • За дете от 6,99 г. до 11,99 год., сместено на дополнително легло на растегнување се доплаќа 7.5 € на ден.
 • Возрасен, сместен на дополнително легло, плаќа 15 € на ден. Се плаќа на лице место во хотелот.
 • Сместувањето е по 14:00 часот, а ослободувањето на собите е до 12:00 часот (по 12:00 часот се плаќа по 5 € на час)
 • Анулирање на резервација без пенали - до 48 часа пред денот на сместувањето.
 • При поништување на резервации по овој период или непојавување се задржува  казна во износ од 100% од цената на првото ноќевање.
 • При предвремено ослободување на собата суми не се надоместуваат, но остануваат за употреба во подоцнежен период.
 • Валидност на ваучер: од 12 jaнуари до 30 април 2017 година.
 • Понудата не е валидна за време на официјалните празници во Бугарија.
 • Хотелот нема да работи во периодот од 5.03.2017 г. до 9.03.2017 г. (вклучително)
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888 80 59 93.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутик Хотел 3 Планини***

Општина Банско     
Гр.Разлог, м.Раплево - Р. Бугарија
Ул."Столоватец" №7 

Рецепција: +****** - за резервации од 8.00 до 20.00 часот
Email: [email protected]
Website: www.3-mountains.com  
Facebook: 3Mountains-Resort

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "3 Планини"*** гр. Разлог

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 12.01.2017 до 30.04.2017

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.

Одмор во Банско

Цена: 1 264ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.