Нова активна понуда од Бутик Хотел 3 Планини***:

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Простанало време:
Цена: 980ден.

Одмор во Разлог, Бугарија - Бутик Хотел 3 Планини***

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел 3 ПланиниХотел "3 Планини" е луксузен бутик хотел, изграден во карактеристичен алпски архитектонски стил, во комбинација со традиционалните и национални елементи.
Хотел "3 Планини" се наоѓа во близина на Банско, најпознатиот скијачко- одморалиште на Бугарија и во непосредна близина до неодамна дизајнираните терени за голф  од страна на познатиот голф играч  Ian Woosnam, како и до скијачка патека Кулиното.
 
ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1232 денари (20 €)
За сместување од недела до четврток
ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување 
при минимум две ноќевања и вклучува:
 • Ноќевање во студио или едноспален апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Базен со минерална вода
 • Класична сауна, солна сауна, парна бања, авантуристички туш, шок ведро, зона за релаксација 
 • Игри (картите за играње, Табла, шах и др.)
 • Користење на бесплатен неограничен интернет пристап во лоби барот на хотелот
 • Бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 1390 денари (22 €)

За сместување во петок и сабота
ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Ноќевање во студио или едноспален апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Базен со минерална вода
 • Класична сауна, солна сауна, парна бања, авантуристички туш, шок ведро, зона за релаксација
 • Игри (картите за играње, Табла, шах и др.)
 • Користење на бесплатен неограничен интернет пристап во лоби барот на хотелот
 • Бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ
Дополнителни услуги со доплаќање:
 
 • Наметка
 • Тенис на маса, билјард
 • Мултифункционална спортски терен
 • Масажи, SPA терапии, лимфна дренажа

Комплексот се состои од 42 луксузни студиа и едноспални апартмани.
Сите апартмани имаат свој балкон со прекрасен поглед кон планината. Апартманите се опремени според различни сезони, со соодветни бои и мебел. На гостите се обезбедени многу услуги како рум сервис, телефон, интернет, медицински центар, детско катче, ски-гардеробер, паркинг и др.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Делничниот пакет е за зместување од недела до четврток, а викенд пакетот е за сместување во петок и сабота.
 • Хотелот го задржува правото да прави промени по пакетите во понудата.
 • Едно дете до 6.99 години се сместува бесплатно.
 • За две деца до 6.99 години се плаќа 7.5 € на ден.
 • За дете от 6,99 г. до 11,99 год., сместено на дополнително легло на растегнување се доплаќа 7.5 € на ден.
 • За трет возрасен, сместен на дополнително легло се купува Ваучер.
 • Сместувањето е по 14:00 часот, а ослободувањето на собите е до 12:00 часот.
 • Анулирање на резервација без пенали - до 48 часа пред денот на сместувањето.
 • При поништување на резервации по овој период или непојавување се задржува  казна во износ од 100% од цената на првото ноќевање.
 • При предвремено ослободување на собата суми не се надоместуваат, но остануваат за употреба во подоцнежен период.
 • Валидност на ваучер: од 30 јуни до 20 септември и од 24 до 30 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888 80 59 93 или +359 747/ 92 955.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутик Хотел 3 Планини***

Општина Банско     
Гр.Разлог, м.Раплево - Р. Бугарија
Ул."Столоватец" №7 

Рецепција: +****** - за резервации од 8.00 до 20.00 часот
Email: [email protected]
Website: www.3-mountains.com  
Facebook: 3Mountains-Resort

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "3 Планини"*** гр. Разлог

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.06.2017 до 30.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.