All inclusive во Разлог, Бугарија - Бутик Хотел 3 Планини***

Пакети на база All Inclusive Light + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Пакети на база All Inclusive Light + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Изберете пакет

Дводневен пакет на база All Inclusive Light + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Цена: 3792 ден.
Купете

Петдневен пакет на база All Inclusive Light + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Цена: 9006 ден.
Купете

Седумдневен пакет на база All Inclusive Light + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Цена: 11376 ден.
Купете
Валидност 30.11.2018 - 21.12.2018
Цена на човек/ден 1624.87 - 1896 ден.ден/ човек
Местоположба Разлог
Купени 4 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Хотелот го задржува правото да прави промени по пакетот.
 • Едно дете до 6.99 години се сместува бесплатно.
 • За две деца до 6.99 години се плаќа 20 € за две ноќевања, 40 € за пет ноќевања или 60 € за седум ноќевања.
 • За дете од 7 г. до 11,99 год., сместено на дополнително легло на растегнување се плаќа 20 € за две ноќевања, 40 € за пет ноќевања или 60 € за седум ноќевања.
 • За трет возрасен (над 12 год.) сместен на дополнително легло се плаќа 26 € за две ноќевања, 52 € за пет ноќевања или 70 € за седум ноќевања.
 • За самостојно сместување се доплаќа 85 € за две ноќевања, 200 € за пет ноќевања или 260 € за седум ноќевања.
 • Сместувањето е по 14:00 часот, а ослободувањето на собите е до 12:00 часот (по 12:00 часот се плаќа по 5 € на час)
 • Анулирање на резервација без пенали - до 48 часа пред денот на сместувањето.
 • При поништување на резервации по овој период или непојавување се задржува  казна во износ од 100% од цената на првото ноќевање.
 • При предвремено ослободување на собата суми не се надоместуваат, но остануваат за употреба во подоцнежен период.
 • Валидност на ваучер: од 30 ноември до 21 декември 2018 година.
 • Хотелот нема да работи во периодот од 5.03.2017 г. до 9.03.2017 г. (вклучително)
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888 80 59 93.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Општина Банско     
Гр.Разлог, м.Раплево - Р. Бугарија
Ул."Столоватец" №7 

Рецепција: +359 888 80 59 93 - за резервации од 8.00 до 20.00 часот
Email: [email protected]
Website: www.3-mountains.com  
Facebook: 3Mountains-Resort

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "3 Планини"*** гр. Разлог

Пакети на база All Inclusive Light + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Изберете пакет

Дводневен пакет на база All Inclusive Light + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Цена: 3792 ден.
Купете

Петдневен пакет на база All Inclusive Light + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Цена: 9006 ден.
Купете

Седумдневен пакет на база All Inclusive Light + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Цена: 11376 ден.
Купете
Валидност 30.11.2018 - 21.12.2018
Цена на човек/ден 1624.87 - 1896 ден.ден/ човек
Местоположба Разлог
Купени 4 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Хотелот го задржува правото да прави промени по пакетот.
 • Едно дете до 6.99 години се сместува бесплатно.
 • За две деца до 6.99 години се плаќа 20 € за две ноќевања, 40 € за пет ноќевања или 60 € за седум ноќевања.
 • За дете од 7 г. до 11,99 год., сместено на дополнително легло на растегнување се плаќа 20 € за две ноќевања, 40 € за пет ноќевања или 60 € за седум ноќевања.
 • За трет возрасен (над 12 год.) сместен на дополнително легло се плаќа 26 € за две ноќевања, 52 € за пет ноќевања или 70 € за седум ноќевања.
 • За самостојно сместување се доплаќа 85 € за две ноќевања, 200 € за пет ноќевања или 260 € за седум ноќевања.
 • Сместувањето е по 14:00 часот, а ослободувањето на собите е до 12:00 часот (по 12:00 часот се плаќа по 5 € на час)
 • Анулирање на резервација без пенали - до 48 часа пред денот на сместувањето.
 • При поништување на резервации по овој период или непојавување се задржува  казна во износ од 100% од цената на првото ноќевање.
 • При предвремено ослободување на собата суми не се надоместуваат, но остануваат за употреба во подоцнежен период.
 • Валидност на ваучер: од 30 ноември до 21 декември 2018 година.
 • Хотелот нема да работи во периодот од 5.03.2017 г. до 9.03.2017 г. (вклучително)
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888 80 59 93.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Општина Банско     
Гр.Разлог, м.Раплево - Р. Бугарија
Ул."Столоватец" №7 

Рецепција: +359 888 80 59 93 - за резервации од 8.00 до 20.00 часот
Email: [email protected]
Website: www.3-mountains.com  
Facebook: 3Mountains-Resort

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "3 Планини"*** гр. Разлог

Хотел "3 Планини" е луксузен бутик хотел  со три ѕвездички, изграден во карактеристичен алпски архитектонски стил, во комбинација со традиционалните и национални елементи.
Хотел "3 Планини" се наоѓа во близина на Банско, најпознатиот скијачко- одморалиште на Бугарија и во непосредна близина до неодамна дизајнираните терени за голф  од страна на познатиот голф играч  Ian Woosnam, како и до скијачка патека Кулиното.
 
ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3792 денари (61 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување и вклучува:
 • Две ноќевања во студио или луксузен апартман
 • Исхрана на база All Inclusive Light
 • Користење на базен со минерална вода
 • Класична сауна, солна сауна, парна бања, авантуристички туш, шок ведро, зона за релаксација со лакониум
 • Употреба на детско катче за најмладите, игралиште во паркот на комплексот
 • Игри (картите за играње, Табла, шах и др.)
 • Користење на бесплатен неограничен интернет пристап во лоби барот на хотелот
 • Користење на бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • Транспорт до жичарницата во Банско (по график)
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ
ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 9006 денари (146 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување и вклучува:
 • Пет ноќевања во студио или луксузен апартман
 • Исхрана на база All Inclusive Light
 • Користење на базен со минерална вода
 • Класична сауна, солна сауна, парна бања, авантуристички туш, шок ведро, зона за релаксација со лакониум
 • Употреба на детско катче за најмладите, игралиште во паркот на комплексот
 • Игри (картите за играње, Табла, шах и др.)
 • Користење на бесплатен неограничен интернет пристап во лоби барот на хотелот
 • Користење на бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • Транспорт до жичарницата во Банско (по график)
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ
СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ ПО ЦЕНА НА ШЕСТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 11376 денари (185 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при двојно сместување и вклучува:
 • Седум ноќевања во студио или луксузен апартман
 • Исхрана на база All Inclusive Light
 • Користење на базен со минерална вода
 • Класична сауна, солна сауна, парна бања, авантуристички туш, шок ведро, зона за релаксација со лакониум
 • Употреба на детско катче за најмладите, игралиште во паркот на комплексот
 • Игри (картите за играње, Табла, шах и др.)
 • Користење на бесплатен неограничен интернет пристап во лоби барот на хотелот
 • Користење на бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • Транспорт до жичарницата во Банско (по график)
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ
Дополнителни услуги со доплаќање:
 
 • Наметка
 • Еднократни хотелски папучи
 • Тенис на маса, билјард
 • Мултифункционална спортски терен
 • Масажи, SPA терапии, лимфна дренажа
 • Подоцнежно ослободување на просториите при можност и со овластување од хотелска рецепција, доплата 5 € на час

Комплексот се состои од 42 луксузни студиа и едноспални апартмани.
Сите апартмани имаат свој балкон со прекрасен поглед кон планината. Апартманите се опремени според различни сезони, со соодветни бои и мебел. На гостите се обезбедени многу услуги како рум сервис, телефон, интернет, медицински центар, детско катче, ски-гардеробер, паркинг и др.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Хотелот го задржува правото да прави промени по пакетот.
 • Едно дете до 6.99 години се сместува бесплатно.
 • За две деца до 6.99 години се плаќа 20 € за две ноќевања, 40 € за пет ноќевања или 60 € за седум ноќевања.
 • За дете од 7 г. до 11,99 год., сместено на дополнително легло на растегнување се плаќа 20 € за две ноќевања, 40 € за пет ноќевања или 60 € за седум ноќевања.
 • За трет возрасен (над 12 год.) сместен на дополнително легло се плаќа 26 € за две ноќевања, 52 € за пет ноќевања или 70 € за седум ноќевања.
 • За самостојно сместување се доплаќа 85 € за две ноќевања, 200 € за пет ноќевања или 260 € за седум ноќевања.
 • Сместувањето е по 14:00 часот, а ослободувањето на собите е до 12:00 часот (по 12:00 часот се плаќа по 5 € на час)
 • Анулирање на резервација без пенали - до 48 часа пред денот на сместувањето.
 • При поништување на резервации по овој период или непојавување се задржува  казна во износ од 100% од цената на првото ноќевање.
 • При предвремено ослободување на собата суми не се надоместуваат, но остануваат за употреба во подоцнежен период.
 • Валидност на ваучер: од 30 ноември до 21 декември 2018 година.
 • Хотелот нема да работи во периодот од 5.03.2017 г. до 9.03.2017 г. (вклучително)
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888 80 59 93.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутик Хотел 3 Планини***

Општина Банско     
Гр.Разлог, м.Раплево - Р. Бугарија
Ул."Столоватец" №7 

Рецепција: +359 888 80 59 93 - за резервации од 8.00 до 20.00 часот
Email: [email protected]
Website: www.3-mountains.com  
Facebook: 3Mountains-Resort

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "3 Планини"*** гр. Разлог

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.11.2018 до 21.12.2018

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.

Одмор во Банско

Цена: 1 264ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

All inclusive исхрана, која вклучува:

 • 08:00ч. – 10:00 ч. – Појадок на шведска маса или сет мени, топли пијалоци, бугарски безалкохолни пијалоци, сок
 • 12:30ч. – 14:00 ч. – Ручек на шведска маса или сет мени, плус бугарски безалкохолни пијалоци, сок, наливно пиво, наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци
 • 19:30ч. – 21:30 ч. – Вечера на шведска маса или сет мени, плус бугарски безалкохолни пијалоци, наливно пиво, наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци
 • * Доколку има помалку од 25 гости во хотелот, исхраната е по претходно приготвено сет мени
 • * Програмата All inclusive започнува со вечера и завршува со ручек.
 • Топли пијалоци се предлагаат само за време на појадок.
 • Алкохол и безалкохолни пијалоци се предлагаат само за време на оброците.