Одмор за двајца во Разлог, Бугарија - Бутик Хотел 3 Планини***

Дводневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Дводневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Изберете пакет

Дводневен пакет за двајца со појадок + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Цена: 7078 ден.
Купете

Дводневен пакет за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Цена: 8342 ден.
Купете
Валидност 03.01.2021 - 04.04.2021
Цена на човек/ден 1769.6 - 2085.6 ден.ден/ човек
Местоположба Разлог
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • ВИП ваучерот е за двајца возрасни.
 • Хотелот го задржува правото да прави промени во пакетите на понудата.
 • Едно дете до 6.99 години се сместува бесплатно.
 • За две деца до 6.99 години се доплаќа 15 € на ден.
 • За дете од 7 до 11,99 год., сместено на дополнително легло на растегнување се доплаќа 25 € за ноќевање со појадок или 30 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Сместувањето е по 14:00 часот, а ослободувањето на собите е до 12:00 часот (по 12:00 часот се плаќа по 5 € на час)
 • Анулирање на резервација без пенали - до 48 часа пред денот на сместувањето.
 • При поништување на резервации по овој период или непојавување се задржува  казна во износ од 100% од цената на првото ноќевање.
 • При предвремено ослободување на собата суми не се надоместуваат, но остануваат за употреба во подоцнежен период.
 • Валидност на ваучер: од 03 јануари до 04 април 2021 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888 80 59 93 или +359 747/ 92 955.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Општина Банско     
Гр.Разлог, м.Раплево - Р. Бугарија
Ул."Столоватец" №7 

Рецепција: +359 888 80 59 93 - за резервации од 8.00 до 20.00 часот
Email: [email protected]
Website: www.3-mountains.com  
Facebook: 3Mountains-Resort

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "3 Планини"*** гр. Разлог

Дводневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Изберете пакет

Дводневен пакет за двајца со појадок + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Цена: 7078 ден.
Купете

Дводневен пакет за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел 3 Планини

Цена: 8342 ден.
Купете
Валидност 03.01.2021 - 04.04.2021
Цена на човек/ден 1769.6 - 2085.6 ден.ден/ човек
Местоположба Разлог
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • ВИП ваучерот е за двајца возрасни.
 • Хотелот го задржува правото да прави промени во пакетите на понудата.
 • Едно дете до 6.99 години се сместува бесплатно.
 • За две деца до 6.99 години се доплаќа 15 € на ден.
 • За дете од 7 до 11,99 год., сместено на дополнително легло на растегнување се доплаќа 25 € за ноќевање со појадок или 30 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Сместувањето е по 14:00 часот, а ослободувањето на собите е до 12:00 часот (по 12:00 часот се плаќа по 5 € на час)
 • Анулирање на резервација без пенали - до 48 часа пред денот на сместувањето.
 • При поништување на резервации по овој период или непојавување се задржува  казна во износ од 100% од цената на првото ноќевање.
 • При предвремено ослободување на собата суми не се надоместуваат, но остануваат за употреба во подоцнежен период.
 • Валидност на ваучер: од 03 јануари до 04 април 2021 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888 80 59 93 или +359 747/ 92 955.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Општина Банско     
Гр.Разлог, м.Раплево - Р. Бугарија
Ул."Столоватец" №7 

Рецепција: +359 888 80 59 93 - за резервации од 8.00 до 20.00 часот
Email: [email protected]
Website: www.3-mountains.com  
Facebook: 3Mountains-Resort

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "3 Планини"*** гр. Разлог

Хотел "3 Планини" е луксузен бутик хотел, изграден во карактеристичен алпски архитектонски стил, во комбинација со традиционалните и национални елементи.
Хотел "3 Планини" се наоѓа во близина на Банско, најпознатиот скијачко- одморалиште на Бугарија и во непосредна близина до неодамна дизајнираните терени за голф  од страна на познатиот голф играч  Ian Woosnam, како и до скијачка патека Кулиното.
 
 
ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7078 денари (115 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:
 • Две ноќевања во студио или апартман
 • Два појадоци
 • Користење на базен со минерална вода (28-30 степени)
 • Класична сауна, солна сауна, парна бања, авантуристички туш, шок ведро, зона за релаксација со лакониум
 • Употреба на детско катче за најмладите, игралиште во паркот на комплексот
 • Користење на бесплатен неограничен интернет пристап во лоби барот на хотелот
 • Користење на бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ
ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 8342 денари (135 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:
 • Две ноќевања во студио или апартман
 • Два појадоци
 • Користење на базен со минерална вода (28-30 степени)
 • Класична сауна, солна сауна, парна бања, авантуристички туш, шок ведро, зона за релаксација со лакониум
 • Употреба на детско катче за најмладите, игралиште во паркот на комплексот
 • Користење на бесплатен неограничен интернет пристап во лоби барот на хотелот
 • Користење на бесплатен деноноќно обезбедуван паркинг во дворот на комплексот
 • Во цената е вклучена туристичка такса и 9% ДДВ
 
Дополнителни услуги со доплаќање:
 
 • Наметка
 • Еднократни хотелски папучи
 • Тенис на маса, билјард
 • Мултифункционална спортски терен
 • Масажи, SPA терапии, лимфна дренажа
 • Опрема и инструкции за скијање 

Комплексот се состои од 42 луксузни студиа и едноспални апартмани.
Сите апартмани имаат свој балкон со прекрасен поглед кон планината. Апартманите се опремени според различни сезони, со соодветни бои и мебел. На гостите се обезбедени многу услуги како рум сервис, телефон, интернет, медицински центар, детско катче, ски-гардеробер, паркинг и др.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • ВИП ваучерот е за двајца возрасни.
 • Хотелот го задржува правото да прави промени во пакетите на понудата.
 • Едно дете до 6.99 години се сместува бесплатно.
 • За две деца до 6.99 години се доплаќа 15 € на ден.
 • За дете од 7 до 11,99 год., сместено на дополнително легло на растегнување се доплаќа 25 € за ноќевање со појадок или 30 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Сместувањето е по 14:00 часот, а ослободувањето на собите е до 12:00 часот (по 12:00 часот се плаќа по 5 € на час)
 • Анулирање на резервација без пенали - до 48 часа пред денот на сместувањето.
 • При поништување на резервации по овој период или непојавување се задржува  казна во износ од 100% од цената на првото ноќевање.
 • При предвремено ослободување на собата суми не се надоместуваат, но остануваат за употреба во подоцнежен период.
 • Валидност на ваучер: од 03 јануари до 04 април 2021 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888 80 59 93 или +359 747/ 92 955.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутик Хотел 3 Планини***

Општина Банско     
Гр.Разлог, м.Раплево - Р. Бугарија
Ул."Столоватец" №7 

Рецепција: +359 888 80 59 93 - за резервации од 8.00 до 20.00 часот
Email: [email protected]
Website: www.3-mountains.com  
Facebook: 3Mountains-Resort

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "3 Планини"*** гр. Разлог

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.01.2021 до 04.04.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

All inclusive исхрана, која вклучува:

 • 08:00ч. – 10:00 ч. – Појадок, топли пијалоци, бугарски безалкохолни пијалоци, сок
 • 12:30ч. – 14:00 ч. – Ручек, плус бугарски безалкохолни пијалоци, сок, наливно пиво, наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци
 • 19:30ч. – 21:30 ч. – Вечера, плус бугарски безалкохолни пијалоци, наливно пиво, наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци
 • * Доколку има помалку од 25 гости во хотелот, исхраната е по претходно приготвено сет мени
 • * Програмата All inclusive започнува со вечера и завршува со ручек.
 • Топли пијалоци се предлагаат само за време на појадок.
 • Алкохол и безалкохолни пијалоци се предлагаат само за време на оброците.