Одмор во Пампорово, Бугарија - Хотел Невада, Пампорово

Пакети за двајца во студио или апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Пакети за двајца во студио или апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца сво студио во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 1390 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца во апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 1991 ден.
Купете
Валидност 30.06.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 695.2 - 995.4 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 30 септември 2018 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Понудата важи за двајца, сместени во соодветната просторија - студио или апартман.
 • Дете до 2 год. се сместува бесплатно со двајца возрасни.
 • За дете од 2 до 12 год. се доплаќа 5 € на рецепција.
 • Доплата на рецепција за трет возрасен над 12 год. - 7.5 € на рецепција.
 • За да го искористите ваучерот е потребна претходна резервација во хотелот на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот број и шифра на вработените во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 885 863 140
Тел: +359 309 58 988
E-mail: info@nevadapamporovo.com
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Пакети за двајца во студио или апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца сво студио во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 1390 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца во апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 1991 ден.
Купете
Валидност 30.06.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 695.2 - 995.4 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 30 септември 2018 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Понудата важи за двајца, сместени во соодветната просторија - студио или апартман.
 • Дете до 2 год. се сместува бесплатно со двајца возрасни.
 • За дете од 2 до 12 год. се доплаќа 5 € на рецепција.
 • Доплата на рецепција за трет возрасен над 12 год. - 7.5 € на рецепција.
 • За да го искористите ваучерот е потребна претходна резервација во хотелот на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот број и шифра на вработените во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 885 863 140
Тел: +359 309 58 988
E-mail: info@nevadapamporovo.com
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Апартмани Невада во Пампорово Ве очекуваат оваа зима за еден пријатен и незаборавен одмор меѓу убавината и свежината на Родопите!
Апартмани Невада - Пампорово и се наоѓа во срцето на одморалиште Пампорово, на чекор растојание од ски патеките и скијачкиот центар №1.

Апартмани Невада - Пампорово Ве очекуваат и во новата ски сезона! Подарете си пријатен одмор со Вашиот партнер  и скијајте на прекрасните скијачки патеки на Пампорово!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1390 денари (22 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Интернет Wi-Fi
 • Пинг понг и маса за фудбал
 • Гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1991 денари (32 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во апартман
 • Интернет Wi-Fi
 • Пинг понг и маса за фудбал
 • Гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Туристичка такса и осигурување

Гостите на Апартмани  Невада можат да избираат меѓу  24 студиа и 23 апартмани. Секој апартман се состои од дневна соба со кревет на растегнување  за двајца, трпезарија, кујна и посебна спална соба со брачен кревет.Студиото  се состои од едно пространа просторија во која се одвоен кат за седење, катче за спиење, јадење и кујна, опремен со фрижидер, мијалник, керамички плоча, аспиратор, микробранова печка, садови. Во зоната за спиење е обезбедено двоен кревет со софа, фотеља или канапе за двајца и  фотелја. Дополнителните удобства  вклучуваат LCD телевизор, интернет конекција, сопствена бања со фен, туш кабина, бојлер.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 30 септември 2018 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Понудата важи за двајца, сместени во соодветната просторија - студио или апартман.
 • Дете до 2 год. се сместува бесплатно со двајца возрасни.
 • За дете од 2 до 12 год. се доплаќа 5 € на рецепција.
 • Доплата на рецепција за трет возрасен над 12 год. - 7.5 € на рецепција.
 • За да го искористите ваучерот е потребна претходна резервација во хотелот на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот број и шифра на вработените во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Невада, Пампорово

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 885 863 140
Тел: +359 309 58 988
E-mail: info@nevadapamporovo.com
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2018 до 30.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.