Одмор во Пампорово, Бугарија - Хотел Невада, Пампорово

Еднодневен пакет со појадок во студио или апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Еднодневен пакет со појадок во студио или апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Изберете пакет

Еднодневен пакет без исхрана во студио во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 585 ден.
Купете

Еднодневен пакет без исхрана во апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 711 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во студио во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 743 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 1106 ден.
Купете
Валидност 30.06.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 584.6 - 837.4 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Дете до 5.99 год. се сместува бесплатно. 
 • За дете од 6 до 11.99 год. се доплаќа 5 € за ноќевање без исхрана или 7 € за ноќевање со појадок.
 • За трет возрасен се доплаќа 7.5 € за ноќевање без исхрана или 10  € за ноќевање со појадок.
 • За да го искористите ваучерот е потребна претходна резервација во хотелот на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот код на рецепциja во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 885 863 140
Тел: +359 309 58 988
E-mail: info@nevadapamporovo.com
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Еднодневен пакет со појадок во студио или апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Изберете пакет

Еднодневен пакет без исхрана во студио во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 585 ден.
Купете

Еднодневен пакет без исхрана во апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 711 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во студио во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 743 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во апартман во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 1106 ден.
Купете
Валидност 30.06.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 584.6 - 837.4 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Дете до 5.99 год. се сместува бесплатно. 
 • За дете од 6 до 11.99 год. се доплаќа 5 € за ноќевање без исхрана или 7 € за ноќевање со појадок.
 • За трет возрасен се доплаќа 7.5 € за ноќевање без исхрана или 10  € за ноќевање со појадок.
 • За да го искористите ваучерот е потребна претходна резервација во хотелот на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот код на рецепциja во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 885 863 140
Тел: +359 309 58 988
E-mail: info@nevadapamporovo.com
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Апартмани Невада во Пампорово Ве очекуваат оваа зима за еден пријатен и незаборавен одмор меѓу убавината и свежината на Родопите!
Апартмани Невада - Пампорово и се наоѓа во срцето на одморалиште Пампорово, на чекор растојание од ски патеките и скијачкиот центар №1.

Апартмани Невада - Пампорово Ве очекуваат и во новата ски сезона! Подарете си пријатен одмор со Вашиот партнер  и скијајте на прекрасните скијачки патеки на Пампорово!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 585 денари (9 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Интернет Wi-Fi
 • Пинг понг и маса за фудбал
 • Гардеробер за складирање на сопствени велосипеди
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 711 денари (11 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Интернет Wi-Fi
 • Пинг понг и маса за фудбал
 • Гардеробер за складирање на сопствени велосипеди
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 742 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Интернет Wi-Fi
 • Пинг понг и маса за фудбал
 • Гардеробер за складирање на сопствени велосипеди
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 837 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Интернет Wi-Fi
 • Пинг понг и маса за фудбал
 • Гардеробер за складирање на сопствени велосипеди
 • Туристичка такса и осигурување

•  минимално сместување во  студио - 2 лица / 2 ваучери
• минимално 
сместување во апартман - - 3 лица / 3 ваучери

*можност за доплата за вечера - 7.5 € за возрасен и 4 € за деца до 13 год.

Гостите на Апартмани  Невада можат да избираат меѓу  24 студиа и 23 апартмани. Секој апартман се состои од дневна соба со кревет на растегнување  за двајца, трпезарија, кујна и посебна спална соба со брачен кревет.Студиото  се состои од едно пространа просторија во која се одвоен кат за седење, катче за спиење, јадење и кујна, опремен со фрижидер, мијалник, керамички плоча, аспиратор, микробранова печка, садови. Во зоната за спиење е обезбедено двоен кревет со софа, фотеља или канапе за двајца и  фотелја. Дополнителните удобства  вклучуваат LCD телевизор, интернет конекција, сопствена бања со фен, туш кабина, бојлер.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Дете до 5.99 год. се сместува бесплатно. 
 • За дете од 6 до 11.99 год. се доплаќа 5 € за ноќевање без исхрана или 7 € за ноќевање со појадок.
 • За трет возрасен се доплаќа 7.5 € за ноќевање без исхрана или 10  € за ноќевање со појадок.
 • За да го искористите ваучерот е потребна претходна резервација во хотелот на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот код на рецепциja во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Невада, Пампорово

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 885 863 140
Тел: +359 309 58 988
E-mail: info@nevadapamporovo.com
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2020 до 30.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.