Нова година за двајца во Пампорово - Хотел Невада, Пампорово

Новогодишни пакети со појадок за двајца во Апартмани Невада, Пампорово

Новогодишни пакети со појадок за двајца во Апартмани Невада, Пампорово

Изберете пакет

Тридневен пакет во студио со појадок и Новогодишен пакет за двајца во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 12830 ден.
Купете

Тридневен пакет во апартман со појадок и Новогодишен пакет за двајца во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 14536 ден.
Купете

Четиридневен пакет во студио со појадок и Новогодишен пакет за двајца во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 17096 ден.
Купете

Четиридневен пакет во апартман со појадок и Новогодишен пакет за двајца во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 19371 ден.
Купете

Петдневен пакет во студио со појадок и Новогодишен пакет за двајца во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 21362 ден.
Купете

Петдневен пакет во апартман со појадок и Новогодишен пакет за двајца во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 24206 ден.
Купете
Валидност 29.12.2020 - 03.01.2021
Цена на човек/ден 2136.16 - 2422.46 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 28 декември 2019 год. до 02 јануари 2020 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Понудата важи за двајца, сместени во соодветната просторија.
 • Дете до 1.99 год. се сместува бесплатно со двајца возрасни на база ноќевање / доплата 2 € за појадок /.
 • За дете од 2 до 11.99 год. се доплаќа на рецепција 25% од цената на избраниот пакет на ден.
 • За трет возрасен се доплаќа на рецепција 35 % од цената на избраниот пакет на ден.
 • Комплексот располага со лоби бар.
 • За да го искористите ваучерот е потребна претходна резервација во хотелот на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот број и шифра на вработените во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 885 863 140
Тел: +359 309 58 988
E-mail: info@nevadapamporovo.com
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Новогодишни пакети со појадок за двајца во Апартмани Невада, Пампорово

Изберете пакет

Тридневен пакет во студио со појадок и Новогодишен пакет за двајца во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 12830 ден.
Купете

Тридневен пакет во апартман со појадок и Новогодишен пакет за двајца во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 14536 ден.
Купете

Четиридневен пакет во студио со појадок и Новогодишен пакет за двајца во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 17096 ден.
Купете

Четиридневен пакет во апартман со појадок и Новогодишен пакет за двајца во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 19371 ден.
Купете

Петдневен пакет во студио со појадок и Новогодишен пакет за двајца во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 21362 ден.
Купете

Петдневен пакет во апартман со појадок и Новогодишен пакет за двајца во Апартмани Невада, Пампорово

Цена: 24206 ден.
Купете
Валидност 29.12.2020 - 03.01.2021
Цена на човек/ден 2136.16 - 2422.46 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 28 декември 2019 год. до 02 јануари 2020 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Понудата важи за двајца, сместени во соодветната просторија.
 • Дете до 1.99 год. се сместува бесплатно со двајца возрасни на база ноќевање / доплата 2 € за појадок /.
 • За дете од 2 до 11.99 год. се доплаќа на рецепција 25% од цената на избраниот пакет на ден.
 • За трет возрасен се доплаќа на рецепција 35 % од цената на избраниот пакет на ден.
 • Комплексот располага со лоби бар.
 • За да го искористите ваучерот е потребна претходна резервација во хотелот на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот број и шифра на вработените во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 885 863 140
Тел: +359 309 58 988
E-mail: info@nevadapamporovo.com
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Апартмани Невада во Пампорово Ве очекуваат оваа зима за еден пријатен и незаборавен одмор меѓу убавината и свежината на Родопите!
Апартмани Невада - Пампорово и се наоѓа во срцето на одморалиште Пампорово, на чекор растојание од ски патеките и скијачкиот центар №1.

Апартмани Невада - Пампорово Ве очекуваат и во новата ски сезона! Подарете си пријатен одмор со Вашиот партнер  и скијајте на прекрасните скијачки патеки на Пампорово!

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 12830 денари (208 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во студио
 • Три појадоци
 • Интернет Wi-Fi во заедничките делови и LAN во просториите
 • Гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Туристичка такса и осигурување

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 14536 денари (235 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман
 • Три појадоци
 • Интернет Wi-Fi во заедничките делови и LAN во просториите
 • Гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Туристичка такса и осигурување

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 17096 денари (277 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Четири ноќевања во студио
 • Четири појадоци
 • Интернет Wi-Fi во заедничките делови и LAN во просториите
 • Гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Туристичка такса и осигурување

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 19371 денар (314 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Четири ноќевања во апартман
 • Четири појадоци
 • Интернет Wi-Fi во заедничките делови и LAN во просториите
 • Гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Туристичка такса и осигурување

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 21312 денари (346 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Пет ноќевања во студио
 • Пет појадоци
 • Интернет Wi-Fi во заедничките делови и LAN во просториите
 • Гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Туристичка такса и осигурување

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 24206 денари (393 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Пет ноќевања во апартман
 • Пет појадоци
 • Интернет Wi-Fi во заедничките делови и LAN во просториите
 • Гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Туристичка такса и осигурување

*По желба - доплата на рецепција со претходна нарачка за Новогодишен пакет и вечера - 70 € за  възрастен, 35 € за дете. 

Гостите на Апартмани  Невада можат да избираат меѓу  24 студиа и 23 апартмани. Секој апартман се состои од дневна соба со кревет на растегнување  за двајца, трпезарија, кујна и посебна спална соба со брачен кревет.Студиото  се состои од едно пространа просторија во која се одвоен кат за седење, катче за спиење, јадење и кујна, опремен со фрижидер, мијалник, керамички плоча, аспиратор, микробранова печка, садови. Во зоната за спиење е обезбедено двоен кревет со софа, фотеља или канапе за двајца и  фотелја. Дополнителните удобства  вклучуваат LCD телевизор, интернет конекција, сопствена бања со фен, туш кабина, бојлер.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 28 декември 2019 год. до 02 јануари 2020 година.
 • Неопходна е претходна резервација во хотелот на: +359 885 863 140.
 • Понудата важи за двајца, сместени во соодветната просторија.
 • Дете до 1.99 год. се сместува бесплатно со двајца возрасни на база ноќевање / доплата 2 € за појадок /.
 • За дете од 2 до 11.99 год. се доплаќа на рецепција 25% од цената на избраниот пакет на ден.
 • За трет возрасен се доплаќа на рецепција 35 % од цената на избраниот пакет на ден.
 • Комплексот располага со лоби бар.
 • За да го искористите ваучерот е потребна претходна резервација во хотелот на тел: +359 885/86 31 40.
 • За да ја користите услугата, задолжително приложете го вашиот ваучер или неговиот број и шифра на вработените во хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Невада, Пампорово

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
Тел: +359 885 863 140
Тел: +359 309 58 988
E-mail: info@nevadapamporovo.com
Website: www.nevadapamporovo.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартаменти Невада, Пампорово.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2020 до 03.01.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.