Нова активна понуда од Комплекс Forest Nook:

Пакети за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Простанало време:
Цена: 9733ден.

Одмор во лукзузна вила во Пампорово - Комплекс Forest Nook

Пакети за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - БугаријаАпарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец". Специјално дизајниран како природно место за одмор и забава среде  шума  и недопрена природа тој е соодветно место за луѓе на различна возраст и со различна цел на престојот.

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 9488 денари (154 €)
ВИП ваучерот е за до пет возрасни или четворица возрасни и две деца и вклучува:

 • Две ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Анимација за деца и возрасни
 • Транспорт до ски центар Студенец (наутро и попладне по распоред)
 • Ски гардеробер за складирање на сопствено ски опрема
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • Попуст за ручек во ски ресторан за брза храна "Big Food" (на скијачките патеки) по 4 степено мени – 6 € за возрасен, 3.5 € за дете
 • 20% попуст за ски и сноуборд опрема
 • 10% Попуст од лифт картите за група од 15 луѓе (под одредени услови)

ПЕТДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 22088 денари (358 €)
ВИП ваучерот е за до пет возрасни или четворица возрасни и две деца и вклучува:

 • Пет ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Анимација за деца и возрасни
 • Транспорт до ски центар Студенец (наутро и попладне по распоред)
 • Ски гардеробер за складирање на сопствено ски опрема
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • Попуст за ручек во ски ресторан за брза храна "Big Food" (на скијачките патеки) по 4 степено мени – 6 € за возрасен, 3.5 € за дете
 • 20% попуст за ски и сноуборд опрема
 • 10% Попуст од лифт картите за група од 15 луѓе (под одредени услови)

ШЕСТДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 25596 денари (415 €)
ВИП ваучерот е за до пет возрасни или четворица возрасни и две деца и вклучува:

 • Шест ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Анимација за деца и возрасни
 • Транспорт до ски центар Студенец (наутро и попладне по распоред)
 • Ски гардеробер за складирање на сопствено ски опрема
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • Попуст за ручек во ски ресторан за брза храна "Big Food" (на скијачките патеки) по 4 степено мени – 6 € за возрасен, 3.5 € за дете
 • 20% попуст за ски и сноуборд опрема
 • 10% Попуст од лифт картите за група од 15 луѓе (под одредени услови)

Комплекс "Forest Nook" - Пампорово располага со девет фамилијарни вили, од кои секоја е соодветно опремена, располагаат со надворешно скара, безжичен интернет.
На првиотот кат во секоја вила се наоѓа дневна соба со камин на дрва, парно греење, телевизор, DVD. Кујната е опремен со вградени апарати за приготвување на храна, кон кујната  има трпезарија.
До вториотот кат се качува по кружни  дрвени скали, кои водат до две спални,кои се загреваат со парно. Секоја спална  е со посебно купатило.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Капацитетот на вилата е за сместување на до пет возрасни или 4 возрасни + 2 деца.
 • При сместувањето се остава депозит во износ од 25 €, сумата се враќа при одјавувањето од комплексот.
 • Валидност на ваучер: од 18 февруари до 18 април 2017 година.
 • За сместување во периодот од 02 до 07 март и от 08 до 18 април се доплаќа 5 € на вечер!
 • Потребна е претходна резервација хотелска на тел: +359 876 676 195.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Forest Nook

Комплекс "Forest Nook"
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Рајковски ливади
Teл: +359 
******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена оd Комплекс "Forest Nook"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 18.02.2017 до 18.04.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.