Одмор за двајца во Пампорово - Комплекс Forest Nook

Пакети за двајца со појадок и вечера во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Пакети за двајца со појадок и вечера во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Изберете пакет

Дводневен викенд пакет за двајца со појадок и вечера во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 7236 ден.
Купете

Дводневен делничен пакет за двајца со појадок и вечера во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 7394 ден.
Купете

Четиридневен пакет за двајца со појадок и вечера во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 14504 ден.
Купете

Шестдневен пакет за двајца со појадок и вечера во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 21330 ден.
Купете
Валидност 26.12.2019 - 03.03.2020
Цена на човек/ден 1777.5 - 1848.6 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 9 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • За дете од 6 до 12 години се доплаќа 13 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • За Трет возрасен - можно е сместување само во едноспален апартман и се доплаќа 50 % од цената на пакетот.
 • Понудата е за двајца возрасни во двокреветна соба - за сместување во апартман се доплаќа 7.5 € на вечер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 26 до 29 Декември и од 08 Јaнуари до 30 април 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 876 67 61 95.
 • Видете ги сите општи услови.

Комплекс "Forest Nook"
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Рајковски ливади
Teл: +359 
876 676 195 / +359 879 33 11 33 +359 876 67 61 95.
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс "Forest Nook"

Пакети за двајца со појадок и вечера во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Изберете пакет

Дводневен викенд пакет за двајца со појадок и вечера во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 7236 ден.
Купете

Дводневен делничен пакет за двајца со појадок и вечера во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 7394 ден.
Купете

Четиридневен пакет за двајца со појадок и вечера во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 14504 ден.
Купете

Шестдневен пакет за двајца со појадок и вечера во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 21330 ден.
Купете
Валидност 26.12.2019 - 03.03.2020
Цена на човек/ден 1777.5 - 1848.6 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 9 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • За дете од 6 до 12 години се доплаќа 13 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • За Трет возрасен - можно е сместување само во едноспален апартман и се доплаќа 50 % од цената на пакетот.
 • Понудата е за двајца возрасни во двокреветна соба - за сместување во апартман се доплаќа 7.5 € на вечер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 26 до 29 Декември и од 08 Јaнуари до 30 април 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 876 67 61 95.
 • Видете ги сите општи услови.

Комплекс "Forest Nook"
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Рајковски ливади
Teл: +359 
876 676 195 / +359 879 33 11 33 +359 876 67 61 95.
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс "Forest Nook"

Апарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец". Специјално дизајниран како природно место за одмор и забава среде  шума  и недопрена природа тој е соодветно место за луѓе на различна возраст и со различна цел на престојот.

ДВОДНЕВEН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7236 денари (117 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања
 • Детско катче
 • Трансспорт до скијачки центар Студенец
 • Ски гардеробер за сопствена опрема за скијање
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВEН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 7394 денари (120 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања
 • Детско катче
 • Трансспорт до скијачки центар Студенец
 • Ски гардеробер за сопствена опрема за скијање
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 14504 денари (235 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Четири ноќевања во двокреветна соба
 • Четири појадоци
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања
 • Детско катче
 • Трансспорт до скијачки центар Студенец
 • Ски гардеробер за сопствена опрема за скијање
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ШЕСТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 21330 денари (346 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Шест ноќевања во двокреветна соба
 • Шест појадоци
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања
 • Детско катче
 • Трансспорт до скијачки центар Студенец
 • Ски гардеробер за сопствена опрема за скијање
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплекс "Forest Nook" - Пампорово располага со девет фамилијарни вили, од кои секоја е соодветно опремена, располагаат со надворешно скара, безжичен интернет.
На првиотот кат во секоја вила се наоѓа дневна соба со камин на дрва, парно греење, телевизор, DVD. Кујната е опремен со вградени апарати за приготвување на храна, кон кујната  има трпезарија.
До вториотот кат се качува по кружни  дрвени скали, кои водат до две спални,кои се загреваат со парно. Секоја спална  е со посебно купатило.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • За дете од 6 до 12 години се доплаќа 13 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • За Трет возрасен - можно е сместување само во едноспален апартман и се доплаќа 50 % од цената на пакетот.
 • Понудата е за двајца возрасни во двокреветна соба - за сместување во апартман се доплаќа 7.5 € на вечер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 26 до 29 Декември и од 08 Јaнуари до 30 април 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 876 67 61 95.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Forest Nook

Комплекс "Forest Nook"
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Рајковски ливади
Teл: +359 
876 676 195 / +359 879 33 11 33 +359 876 67 61 95.
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс "Forest Nook"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 26.12.2019 до 03.03.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.