Одмор во лукзузна вила во Пампорово - Apart Hotel Forest Nook ***

Пакети за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Пакети за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Изберете пакет

Еднодневен пакет за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 3982 ден.
Купете

Дводневен пакет за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 7394 ден.
Купете

Тридневен пакет за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 10997 ден.
Купете

Петдневен пакет за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 18170 ден.
Купете

Седумдневен пакет за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 24964 ден.
Купете
Валидност 02.09.2020 - 30.11.2020
Цена на човек/ден 796.32 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 1 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Капацитетот на вилата е за сместување на до шест лица.
 • Во цената е вклучено еднократно палење на каминот во вилата по нарачка на гостите, доколку сакате од комплексот Ви предоставуваат дрва за огрев (1 вреќа дрва за горење околу 3 часа) по цена од 5 €.
 • При сместувањето се остава депозит во износ од 25 €, сумата се враќа при одјавувањето од комплексот.
 • Валидност на ваучер: од 03 септември до 30 ноември 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација хотелска на тел: +359 877/ 917 569, +359 879 33 11 33 и +359 876 67 61 95.
 • Видете ги сите општи услови.

Комплекс "Forest Nook"
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Рајковски ливади
Teл: +359 
876 676 195 / +359 879 33 11 33 +359 876 67 61 95.
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс "Forest Nook"

Пакети за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Изберете пакет

Еднодневен пакет за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 3982 ден.
Купете

Дводневен пакет за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 7394 ден.
Купете

Тридневен пакет за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 10997 ден.
Купете

Петдневен пакет за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 18170 ден.
Купете

Седумдневен пакет за сместување во самостојна Вила во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Цена: 24964 ден.
Купете
Валидност 02.09.2020 - 30.11.2020
Цена на човек/ден 796.32 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 1 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Капацитетот на вилата е за сместување на до шест лица.
 • Во цената е вклучено еднократно палење на каминот во вилата по нарачка на гостите, доколку сакате од комплексот Ви предоставуваат дрва за огрев (1 вреќа дрва за горење околу 3 часа) по цена од 5 €.
 • При сместувањето се остава депозит во износ од 25 €, сумата се враќа при одјавувањето од комплексот.
 • Валидност на ваучер: од 03 септември до 30 ноември 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација хотелска на тел: +359 877/ 917 569, +359 879 33 11 33 и +359 876 67 61 95.
 • Видете ги сите општи услови.

Комплекс "Forest Nook"
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Рајковски ливади
Teл: +359 
876 676 195 / +359 879 33 11 33 +359 876 67 61 95.
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс "Forest Nook"

Апарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец". Специјално дизајниран како природно место за одмор и забава среде  шума  и недопрена природа тој е соодветно место за луѓе на различна возраст и со различна цел на престојот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3982 денари (64 €)
ВИП ваучерот е за до шест лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во самостојна Вила со камин и скара
 • Користење на зона за релакцасија којашто вклучува внатрешен базен, финска сауна, инфраред сауна, парна бања, фитнес
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 7394 денари (120 €)
ВИП ваучерот е за до шест лица и вклучува:

 • Две ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Користење на зона за релакцасија којашто вклучува внатрешен базен, финска сауна, инфраред сауна, парна бања, фитнес
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 10997 денари (178 €)
ВИП ваучерот е за до шест лица и вклучува:

 • Три ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Користење на зона за релакцасија којашто вклучува внатрешен базен, финска сауна, инфраред сауна, парна бања, фитнес
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 18170 денари (294 €)
ВИП ваучерот е за до шест лица и вклучува:

 • Пет ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Користење на зона за релакцасија којашто вклучува внатрешен базен, финска сауна, инфраред сауна, парна бања, фитнес
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 24964 денари (405 €)
ВИП ваучерот е за до шест лица и вклучува:

 • Седум ноќевања во самостојна Вила со камин и скара
 • Користење на зона за релакцасија којашто вклучува внатрешен базен, финска сауна, инфраред сауна, парна бања, фитнес
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Вилите имаат капацитет до 6 возрасни лица.
Тие имаат 2 спални со самостојна бања и 1 заедничка соба - дневна соба со кујна и софа кревет.
Цената е базирана на RO (само зизнајмување на вилата, без исхрана), со можност за доплата за појадок и вечера. Од гостите се бара да ги измијат садовите што ги користеле пред да ги ослободат просториите. Или, ако сакаат, можат да доплатат 5 € на рецепција за услугата. Кога престојувате во вила, оставете 25 € депозит на рецепцијата, која се враќа при заминување.
Секоја вила има камин и скара. Вилите се загреваат со електрични радијатори. Цената вклучува еднo пакење на каминот на барање на гостите. Ако сакате да обезбедите огревно дрво за време на вашиот престој, можете да нарачате на рецепција. Цена од 1 вреќа дрва (за околу 3 часа горење) - 5 €

 

Комплекс "Forest Nook" - Пампорово располага со девет фамилијарни вили, од кои секоја е соодветно опремена, располагаат со надворешно скара, безжичен интернет.
На првиотот кат во секоја вила се наоѓа дневна соба со камин на дрва, парно греење, телевизор, DVD. Кујната е опремен со вградени апарати за приготвување на храна, кон кујната  има трпезарија.
До вториотот кат се качува по кружни  дрвени скали, кои водат до две спални,кои се загреваат со парно. Секоја спална  е со посебно купатило.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Капацитетот на вилата е за сместување на до шест лица.
 • Во цената е вклучено еднократно палење на каминот во вилата по нарачка на гостите, доколку сакате од комплексот Ви предоставуваат дрва за огрев (1 вреќа дрва за горење околу 3 часа) по цена од 5 €.
 • При сместувањето се остава депозит во износ од 25 €, сумата се враќа при одјавувањето од комплексот.
 • Валидност на ваучер: од 03 септември до 30 ноември 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација хотелска на тел: +359 877/ 917 569, +359 879 33 11 33 и +359 876 67 61 95.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Apart Hotel Forest Nook ***

Комплекс "Forest Nook"
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Рајковски ливади
Teл: +359 
876 676 195 / +359 879 33 11 33 +359 876 67 61 95.
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс "Forest Nook"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 02.09.2020 до 30.11.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.