Нова активна понуда од Комплекс Forest Nook:

Пакети за двајца со појадок и вечера во Комплекс Forest Nook, Пампорово - Бугарија

Простанало време:
Цена: 7236ден.

Нова година 2017 во Пампорово, Бугарија - Комплекс Forest Nook

Пакети со појадок, вечера, Новогодишен аранжман и празнична програма во Комплекс Forest Nook, ПампоровоАпарт -хотел "Forest Nook" е четирисезонски комплекс за одмор, кој се наоѓа на југоисточната страна на сончевото Пампорово и на 900 метри од скијачкиот центар "Студенец". Специјално дизајниран како природно место за одмор и забава среде  шума  и недопрена природа тој е соодветно место за луѓе на различна возраст и со различна цел на престојот.
Комплексот нуди разновидна програма од летни и зимски туристички и спортски настани со цел да го задоволи секое ваше барање.
Дојдете кај нас и уживајте во летната свежина на планината Родопи!

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 21614 денари (350 €)
Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Две вечери
 • Празничен Новогодишен аранжман на 31-ви Декември со DJ и празнична програма
 • Родопскa вечер со музика во живо
 • Детска анимација
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Транспорт до скијачкиот центар Студенец - наутро и попладне, по распоред
 • Безжичен интернет
 • Паркинг, туристичка такса

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 25375 денари (412 €)
Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман
 • Три појадоци
 • Две вечери
 • Празничен Новогодишен аранжман на 31-ви Декември со DJ и празнична програма
 • Родопскa вечер со музика во живо
 • Детска анимација
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Транспорт до скијачкиот центар Студенец - наутро и попладне, по распоред
 • Безжичен интернет
 • Паркинг, туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 26734 денари (434 €)
Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Четири ноќевања во двокреветна соба
 • Четири појадоци
 • Три вечери
 • Празничен Новогодишен аранжман на 31-ви Декември со DJ и празнична програма
 • Родопскa вечер со музика во живо
 • Детска анимација
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Транспорт до скијачкиот центар Студенец - наутро и попладне, по распоред
 • Безжичен интернет
 • Паркинг, туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 31726 денари (515 €)
Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Четири ноќевања во апартман
 • Четири појадоци
 • Три вечери
 • Празничен Новогодишен аранжман на 31-ви Декември со DJ и празнична програма
 • Родопскa вечер со музика во живо
 • Детска анимација
 • Внатрешен базен, сауна, фитнес
 • Транспорт до скијачкиот центар Студенец - наутро и попладне, по распоред
 • Безжичен интернет
 • Паркинг, туристичка такса

Во случај доколку базенот не работи, наместо него на располагање на гостите е нашето џакузи  !!!

Комплекс "Форест Нук" располага со голема сместувачката база  која може да пречека околу 350 луѓе.
Се состои од две згради и множество  простории - двокреветни соби, студиа, еднокреветни и двокреветни  апартмани.
Во главната зграда има: Таверна,  СПА центар , базен, сауна, парна бања, џакузи, контрастен  туш и добро опремен фитнес центар , детско катче,кино,   билијард, пинг понг, фудбал на маса продавница; VIP просторија; скара; лоби бар.
Во другата зграда има: Ресторан и дискотека "UNDERGRAUND '', кои работат основно  во текот на  зимската сезона.
Во непосредна близина на хотелот се наоѓаат 9 луксузни фамилијарни вили.
Сите простории располагаат со  LCD телевизор со различни сателитски програми, DVD, интернет, фрижидер, греење. За поголема удобност на гостите становите и дел од студијата располагаат со целосно опремена кујна просторија.
Во СПА центарот има: затворен базен, сауна, фитнес, парна бања, џакузи, контрастен туш и неколку  студија  за масажа.
Во летниот период исхраната е во таверната на хотелот - до 30 луѓе е на Сет мени, а над 30 луѓе на Блок маса.
Сместувањето најчесто се врши во основната  зграда.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 години се сместуваат и хранат бесплатно во хотелот.
 • За дете од 6 до 12 години се доплаќа: 
 • 54 €  за три ноќевања
 • 64 €  за четири ноќевања
 • Деца од 12 до 17.99 год. - можно е сместување само во едноспален апартман и се доплаќа:
 • 66 € за три ноќевања
 • 76 € за четири ноќевања
 • За Трет возрасен - можно е сместување само во едноспален апартман и се доплаќа:
 • 80 €  за три ноќевања
 • 90 €  за четири ноќевања
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 29 декември до 04 јануари 2016 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 876 67 61 95.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Forest Nook

Комплекс "Forest Nook"
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Рајковски ливади
Teл: +359 
******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Апарт Хотел Форест Нук

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2016 до 04.01.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.