Нова година во Пампорово Бугарија - Хотел Зора***, Пампорово

Пакети со појадок, вечера + празнична новогодишна вечера во Хотелски комплекс Зора, ПампоровоХотелски комплекс "Зора" се наоѓа во центарот на одморалиштето Пампорово, веднаш после  хотел Снежанка и на 30 метри од таверна ГАБЕР  меѓу живописната природа на планината Родопи. Се наоѓа на 1650 метри надморска височина.
 

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7963 денари (129 €)
Ваучерот е ЕДЕН ЧОВЕК, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци на шведска маса
 • Една стандардна вечера
 • Една празнична новогодишна вечера (на тристепено мени, фолклорна програма - жива музика со оркестар "ФЕНОМЕН ТРИО" ВО ТАВЕРНА ЗОРА)
 • Фитнес
 • Парна бања
 • Ски гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристички данок

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 9227 денари (149 €)
Ваучерот е ЕДЕН ЧОВЕК, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци на шведска маса
 • Две стандардни вечери
 • Една празнична новогодишна вечера (на тристепено мени, фолклорна програма - жива музика со оркестар "ФЕНОМЕН ТРИО" ВО ТАВЕРНА ЗОРА)
 • Фитнес
 • Парна бања
 • Ски гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристички данок

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 11755 денари (190 €)
Ваучерот е ЕДЕН ЧОВЕК, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Четири ноќевања во двокреветна соба
 • Четири појадоци на шведска маса
 • Три стандардни вечери
 • Една празнична новогодишна вечера (на тристепено мени, фолклорна програма - жива музика со оркестар "ФЕНОМЕН ТРИО" ВО ТАВЕРНА ЗОРА)
 • Фитнес
 • Парна бања
 • Ски гардеробер за складирање на сопствена ски опрема
 • Интернет
 • Паркинг

Хотелот "Зора" работи во текот на целата година  и располага со 100 легла, распоредени во 3 луксузни апартмани, 5 студиа-помали апартмани, 13 луксузни трокреветни соби и 21 луксузни двокреветни соби.
Сите тие се елегантно опремени  со телефон, мини бар, кабловска TV, бања со туш. Малите апартмани се со спална, мебелна гарнитура, бања со туш-кабина. Луксузните апартмани се со модерен мебел, спална, дневна соба со канапе  и купатило со када за хидромасажа.
На располагање на гостите се: класичен ресторан со 90 места со одлична кујна, таверна со камин со 90 места, лоби бар со 40 места, обезбедуван паркинг, сауна, фитнес, кабинет  за масажа, рум-сервис, билијард, видео игри.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 3.99 год. се сместуваат бесплатно со двајца возрасни.
 • За деца од 4 до 11.99 год. се доплаќа 50% од вредноста на ваучерот.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • При промена или непојавувањето по направена и потврдена резервација, ваучерот се смета за користен и износот не се враќа.
 • Валидност на ваучер: од 30 декември 2017 год. до 03 јануари 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 877/92 39 87, +359 309/52040.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Зора***, Пампорово

К.к. Пампорово, Р. Бугарија  
Тел: +359 ******
Тел:
 +******
E-mail: [email protected]
Website: www.zora-pamporovo.com


ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Хотелски комплекс "Зора" к.к. Пампорово 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2017 до 03.01.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.