Скијачки одмор во Пампорово Бугарија - Хотел Зора***, Пампорово

Пакети со појадок за две или три лица во Хотелски комплекс Зора, Пампорово - Бугарија

Пакети со појадок за две или три лица во Хотелски комплекс Зора, Пампорово - Бугарија

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок за двајца во двокреветна соба во Хотелски комплекс Зора, Пампорово - Бугарија

Цена: 2054 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок за двајца во студио во Хотелски комплекс Зора, Пампорово - Бугарија

Цена: 2528 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок за тројца во трокреветна соба во Хотелски комплекс Зора, Пампорово - Бугарија

Цена: 2686 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок за двајца возрасни + 2 деца до 12 год. или тројца возрасни во апартман во Хотелски комплекс Зора, Пампорово - Бугарија

Цена: 3002 ден.
Купете
Валидност 01.12.2018 - 28.12.2018
Цена на човек/ден 895.23 - 1264 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно со двајца возрасни.
 • За деца од 6 до 11.99 год. на дополнително легло се доплаќа 5 € на ден.
 • За деца од 2 до 11.99 год. на редовен кревет се доплаќа 12.5 € на ден.
 • Максимален капацитет на двоктеветна соба - двајца возрасни и едно дете до 12 год. возраст.
 • Има опција за доплата за вечера - 7.5 за возрасен € и 4 € за дете до 12 год. возраст.
 • За користење на сауна се доплаќа 4 € за 1 лице.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • При промена или непојавувањето по направена и потврдена резервација, ваучерот се смета за користен и износот не се враќа.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 28 декември 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 877/92 39 87, +359 309/52040.
 • Видете ги сите општи услови.

К.к. Пампорово, Р. Бугарија  
Тел: +359 877 92 39 87
Тел:
 +359 0309 52040
E-mail: [email protected]
Website: www.zora-pamporovo.com


ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Хотелски комплекс "Зора" к.к. Пампорово 

Пакети со појадок за две или три лица во Хотелски комплекс Зора, Пампорово - Бугарија

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок за двајца во двокреветна соба во Хотелски комплекс Зора, Пампорово - Бугарија

Цена: 2054 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок за двајца во студио во Хотелски комплекс Зора, Пампорово - Бугарија

Цена: 2528 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок за тројца во трокреветна соба во Хотелски комплекс Зора, Пампорово - Бугарија

Цена: 2686 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок за двајца возрасни + 2 деца до 12 год. или тројца возрасни во апартман во Хотелски комплекс Зора, Пампорово - Бугарија

Цена: 3002 ден.
Купете
Валидност 01.12.2018 - 28.12.2018
Цена на човек/ден 895.23 - 1264 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно со двајца возрасни.
 • За деца од 6 до 11.99 год. на дополнително легло се доплаќа 5 € на ден.
 • За деца од 2 до 11.99 год. на редовен кревет се доплаќа 12.5 € на ден.
 • Максимален капацитет на двоктеветна соба - двајца возрасни и едно дете до 12 год. возраст.
 • Има опција за доплата за вечера - 7.5 за возрасен € и 4 € за дете до 12 год. возраст.
 • За користење на сауна се доплаќа 4 € за 1 лице.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • При промена или непојавувањето по направена и потврдена резервација, ваучерот се смета за користен и износот не се враќа.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 28 декември 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 877/92 39 87, +359 309/52040.
 • Видете ги сите општи услови.

К.к. Пампорово, Р. Бугарија  
Тел: +359 877 92 39 87
Тел:
 +359 0309 52040
E-mail: [email protected]
Website: www.zora-pamporovo.com


ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Хотелски комплекс "Зора" к.к. Пампорово 

Хотелски комплекс "Зора" се наоѓа во центарот на одморалиштето Пампорово, веднаш после  хотел Снежанка и на 30 метри од таверна ГАБЕР  меѓу живописната природа на планината Родопи. Се наоѓа на 1650 метри надморска височина.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Парна бања
 • Паркинг
 • Wifi интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2528 денари (41 €)
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Парна бања
 • Паркинг
 • Wifi интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2686 денари (43 €)
ВИП ваучерот е за 
ТРИ лица и вклучува:

 • Ноќевање во трокреветна соба
 • Еден појадок
 • Парна бања
 • Паркинг
 • Wifi интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3002 денари (49 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + 2 деца до 12 год. или тројца возрасни и вклучува:

 • Ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Парна бања
 • Паркинг
 • Wifi интернет
 • Туристичка такса

Хотелот "Зора" работи во текот на целата година  и располага со 100 легла, распоредени во 3 луксузни апартмани, 5 студиа-помали апартмани, 13 луксузни трокреветни соби и 21 луксузни двокреветни соби.
Сите тие се елегантно опремени  со телефон, мини бар, кабловска TV, бања со туш. Малите апартмани се со спална, мебелна гарнитура, бања со туш-кабина. Луксузните апартмани се со модерен мебел, спална, дневна соба со канапе  и купатило со када за хидромасажа.
На располагање на гостите се: класичен ресторан со 90 места со одлична кујна, таверна со камин со 90 места, лоби бар со 40 места, обезбедуван паркинг, сауна, фитнес, кабинет  за масажа, рум-сервис, билијард, видео игри.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно со двајца возрасни.
 • За деца од 6 до 11.99 год. на дополнително легло се доплаќа 5 € на ден.
 • За деца од 2 до 11.99 год. на редовен кревет се доплаќа 12.5 € на ден.
 • Максимален капацитет на двоктеветна соба - двајца возрасни и едно дете до 12 год. возраст.
 • Има опција за доплата за вечера - 7.5 за возрасен € и 4 € за дете до 12 год. возраст.
 • За користење на сауна се доплаќа 4 € за 1 лице.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • При промена или непојавувањето по направена и потврдена резервација, ваучерот се смета за користен и износот не се враќа.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 28 декември 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 877/92 39 87, +359 309/52040.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Зора***, Пампорово

К.к. Пампорово, Р. Бугарија  
Тел: +359 877 92 39 87
Тел:
 +359 0309 52040
E-mail: [email protected]
Website: www.zora-pamporovo.com


ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Хотелски комплекс "Зора" к.к. Пампорово 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.12.2018 до 28.12.2018

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.

Одмор во Банско

Цена: 1 264ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.