Наградна игра - одмор за двајца во Бугарија - Комплекс Пирин Голф - Разлог

Регистрирајте се за нашата наградна игра и добијте дводневен пакет за двајца во Комплекс Пирин Голф, Банско - БугаријаДобитник на Наградата за одмор во Комплекс Пирин Голф е LIDIJA ANTEVSKA - 072 207 ***

Процедура за учество во наградната игра:
Секој кој сака да учествува во лотаријата, треба да се регистрира на сајтот и да направи барање притискајќи го копчето "Купи сега". Едно лице може да се регистрира за учество во наградната игра само еднаш.

Во Пирин Голф Холидеј Апартмани 4 *
Уживајте во незаборавен одмор меѓу луксуз со нашите Специјални предлози за СПА пакети фасцинантниот комплекс "Пирин Голф и Кантри клуб, сместен во падините на величествената Пирин Планина, до градот Разлог и во близина на едно од најдобрите места за скијање во Европа - градот Банско.
Комплексот нуди можност за комплетен одмор и пријатни искуства. Овде можете да уживате во прекрасна природа, мир и тишина комбинација со луксуз и комфор.
Спа Центарот по уникатен начин го надополнува шармот на комплексот. Тој ќе ве натера да дадете простор на духот и мислите, и да се исполните со нова животна енергија.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: 
Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања во студио
 • Два појадоци
 • Користење на СПА центар / внатрешен базен
 • Планинска сауна, инфрацрвена сауна
 • Парна бања
 • Лакониум, тропски тушеви, ледена фонтана
 • Топлотни лежалки, соба за релаксација
 • Обезбедуван паркинг / до исцрпување на слободните места
 • Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

Сместувањето е во 2-ри и 3-ти блок на комплексот (апартмански дел со 4 ѕвездички).

Комплексот располага со 24 часовно обезбедување.

Просториите за сместување се опремени со вградена кујна, аспиратор, печка и електрични решоа, тостер, електричен котел, фрижидер, машина за перење, пегла, даска за пеглање, садови и прибор за јадење, Wi-Fi, телевизор, DVD, сателитска телевизија, телефон.

Од комплексот се открива прекрасна панорамата   кон планината, центарот на градот  или кон теренот за голф.
Студио - од 35 метри квадратни  до 44 метри квадратни.
Дневна со дневен престој, кујна, спална соба или две поединечни кревети, кауч, балкон, бања со туш кабина. Максимален капацитет за сместување двајца возрасни и дете на дополнително легло.

Услови на понудата

 • Период на спроведување на наградната игра: од 09 декември 2015 год. до 08 јануари 2016 година.
 • Во лотаријата имаат право да учествуваат сите регистрирани корисници на сајтот www.VIPponuda.com.
 • Процедура за учество: Секој кој сака да учествува во лотаријата, треба да се регистрира на сајтот и да направи барање притискајќи го копчето "Купи сега".
 • Едно лице може да се регистрира за учество само еднаш.
 • Учеството во лотаријата не е поврзано со купување, плаќање или каков и да е друг ангажман од страна на учесникот.
 • Главната награда на наградната игра е ВИП ваучер за одмор за двајца. Добитникот на наградниот ВИП ваучер ќе биде одреден по случаен избор на 08 јануари 2016 година.
 • Учесник во играта, којшто ќе добие награден ВИП ваучер согласно овие услови и правила нема право на замена со паричен еквивалент на наградата.
 • Со нарачкка на ваучер за 0 денари и согласност да учествувате во наградната играт декларирате согласност дека VIPponuda.com има право да ги процесуира Вашите податоци и доколку Вие освоите наградата да го објавиме Вашето име.
 • Валидност на ваучер: Наградата можете да ја искористите во периодот од 09 јануари до 01 јуни 2016 година.
 • Наградата не можете да ја искористите на датумите, кои се официјални државни празници.

Комплекс Пирин Голф - Разлог

Комплекс Пирин Голф
Разлог 2760, Р. Бугарија
Моб: +359 ******">******
Работно време за резервации – от 10.00 ч. до 20.00 ч. /од понеделник до петок/, сабота и недела – резервации се примаат и по е-маил: [email protected]
Website: www.homecarebg.com

ВИП Понудата е предоставена од Пирин Голф Холидејс Апартментс

Коментари
Nikola Madjarevskiu Prekrasen resort. Gi nudi site mozni blagodeti . Blizu do terenite . Mir , tishina , sigurnost . I da nema sneg tamu ste so sigurnost animirani za proshetki uzivanje i odmor
Kokan2015-12-23T09:42:05
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.12.2015 до 08.01.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.