Одмор на Пирин планина во Разлог - Комплекс Пирин Голф - Разлог

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и вечера во Комплекс Пирин Голф - Разлог, БугаријаКомплексот Пирин Голф се наоѓа во прекрасната Разлошкa котловина. Лоциран  е на 10 км. од Разлог и на 15 км. од Банско.
"Пирин Голф" е привлечен комплекс сместен во падините на величествената Пирин Планина, во градот Разлог, во близина на градот Банско - едно од најпознатите и најдобрите места за скијање во Европа.
Комплексот нуди можност за комплетен одмор и пријатни доживувања. Овде можете да уживате во прекрасна природа, мир и тишина во комбинација со неверојатни глетки, кои се откриваат пред Вас.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 1833 денари (30 €) - 56% = 916 денари (15 €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Надворешен базен
 • СПА центар
 • Обезбедуван паркинг / до исцрпување на слободните места
 • Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: 2465 денари (40 €) - 50% = 1232 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Надворешен базен
 • СПА центар
 • Обезбедуван паркинг / до исцрпување на слободните места
 • Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

Со доплата може да користите:
Анимација за деца од 3- 12 годишна возраст секој викенд во Детско катче за труд и креативност
Бејбиситерка (со закажување)
Детска количка (со закажување)
7 ресторани- ресторан ClubHouse, грчки ресторан "Octopus", Ирски ресторан O 'Brian, ресторани во Пирин Голф Хотел & СПА Eurokitchen, TasteofAsia, Laforet пијано бар "Melody"
3 барови- Лоби бар Пирин Голф Хотел & СПА, Лоби бар Club House, Let` s Bar, Vitamin bar, 18th Hole bar
Супермаркет
Слаткарници
Продавници
Арт Галерија
Спроведување на Детски голф кампови
АТВ и велосипеди за изнајмување
Пинг Понг, Билјард, Фитнес, Сквош
Јога часови
Електорнски игри
Лекции по голф
Голф симулатор
Детско катче за труд и креативност и електронски игри во Даунтаун
Комплексот располага со АТМ и POS во сите објекти
Менувачница

Сместувањето е во 2-ри и 3-ти блок на комплексот (четириѕвезден апартмански дел), како и во кварталите Пирин 1 и Даунтаун.

Просториите за сместување се опремени со вградена кујна, аспиратор, печка и електрични решоа, тостер, електричен чајник, фрижидер, машина за перење, пегла, даска за пеглање, садови и прибор за јадење, Wi-Fi, телевизор, DVD, сателитска телевизија, телефон.
Се открива прекрасна панорамата   кон планината, центарот на градот  или кон теренот за голф.
Студио - од 35 метри квадратни  до 44 метри квадратни.
Дневна со дневен престој, кујна, спална соба или две поединечни кревети, кауч, балкон, бања со туш кабина. Максимален капацитет за сместување двајца возрасни и дете на дополнително легло

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Максималното сместување во студио е 2 +1.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања за делничниот пакет.
 • Едно дете до 12 години се сместува бесплатно.
 • Сместување на дете од 2 до 11.99 год. возраст на дополнително легло - 30 % попуст.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Бебешко креветче - 3 € на ден.
 • При помалку од 20 гости во хотелот, исхраната е по сет мени.
 • Валидност на ваучер: од 21 октомври до 01 декември 2016 година.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 898/ 64 44 36 и +359 888/ 81 18 00.
 • По купување на Ваучерите, треба да ја потврдите вашата резервација диктирајки го кодот на Ваучерите на телефон: +359 898/ 64 44 36 и +359 888/ 81 18 00.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Пирин Голф - Разлог

Комплекс Пирин Голф
Разлог 2760, Р. Бугарија
Моб:+359/ ******;  +359 ****** 
Работно време за резервации – од 10.00 ч. до 20.00 ч. /од понеделник до петок/, сабота и недела – резервации се примаат и по е-маил: [email protected]
Website: www.homecarebg.com

ВИП Понудата е предоставена од Пирин Голф Холидејс Апартментс

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.10.2016 до 01.12.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.