Одмор во подножјето на Пирин планина - ТЕРРА Комплекс - Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во ТЕРРА Комплекс - БугаријаТЕРРА Комплекс нуди сместување во луксузно опремени соби и апартмани со живописен поглед кон Пирин планина и голф клубот Пирин. Комплексот се состои од четири самостојни корпуси - Пирин (централната зграда на комплексот), Рила, Родопи и Балкан, од коишто секој има двокреветни соби и апартмани со една, две и три спални. Апартманите имаат пространи дневни, целосно опремени кујни, комфорни спални  и бањи, како и балкон или тераса со поглед кон Пирин планина и терените  за голф, создадено по проект на професионалниот британски спортист Ian Woosnam.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2465 денари (40 €) - 50% = 1232 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за одмор за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба во дополнителната зграда на хотелот
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Затворен базен со 31˚С температура на водата
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Употреба на детско катче од 9:00 до 21: 00ч
 • Безжичен интернет на територијата на целиот хотел
 • Надворешен паркинг
 • 9% ДДВ, туристички данок и туристичко осигурување

Комплексот нуди модерни двокреветни соби и апартмани со една, две и три спални. Сите соби располагаат со ТВ со кабловска, безжичен интернет, телефон, мини бар, бања со туш и фен. Апартманите дополнително располагаат  со дневна соба со софа, кујна (перална, тостер, фурна, фрижидер), балкон, бања со када / туш кабина и тоалети. Сите простории се загреваат со парно.
Спорт и СПА: СПА зона (финска сауна, парна бања, џакузи, затворен базен (20х7м.) Со температура на водата 31 оC.
На располагање на гостите на хотелот се ресторан, лоби бар, сала за игри, детско катче, конференциска сала, безжичен интернет во целиот комплекс, паркинг.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување во дополнителната зграда на хотелот.
 • Доплата за сместување во едноспален апартман во дополнителна зграда Родопи - 2.5 € по лице на вечер.
 • Деца од 0 - 5,99 на дополнително легло во апартман се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 г до 11,99 години - се сместуваат на дополнително легло во апартман со доплата од 9 € на вечер на база ноќевање со појадок и вечера.
 • Трет возрасен на дополнително легло во стан доплаќа 14.5 € на база ноќевање со појадок и вечера.
 • Доплатите се прават на рецепцијата на "ТЕРРА Комплекс".
 • Валидност на ваучер: од 27 октомври до 03 декември 2015 година.
 • Со претходна резервација на "ТЕРРА Комплекс" тел: +359 882 777 979 или +359  02 983 10 40
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

ТЕРРА Комплекс - Банско

ТЕРРА Комплекс
Бетоловото, Разлог, Р. Бугарија
Ул. Црнако №19
Тел: +359 
******
Моб: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.terracomplex.com

ВИП Понудата е предоставена од Комплекс Terra

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 27.10.2015 до 03.12.2015
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.