Одмор во Разлог, Бугарија - Комплекс Реденка Палас - Разлог

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера во Комплекс Реденка ПаласРеденка Палас е апарт-хотел, дел од планинскиот комплекс "Реденка", лоциран во истоимената месност, меѓу живописна природа и возбудливи глетки кон Пиринските  врвови. Оддалечен  е на 2 километри од Разлог, на околу 8 километри од Банско и на 1,5 километри од сосема новите терени за  голф  до скијачкото одморалиште.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2780 ден. (45 €)- 50% = 1390 ден. (22.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во еднокреветен апартман
 • Еден појадок на блок маса
 • Една вечера на блок маса
 • Користење на внатрешен и надворешен базен
 • Користење на чадори и лежалки на базенот
 • Употреба на надворешно џакузи со минерална вода
 • Користење на парна бања, сауна, внатрешно џакузи, фитнес
 • Бесплатна игра на игралиште за тенис 1час
 • Паркинг
 • Интернет на територијата на целиот хотел
 • Туристичка такса

"Реденка Палас" е елегантен апартхотел со 87 апартмани од различни типови - со една или две спални и студиа.
Тие се исполнети по највисоки стандарди и се опремени со модерни кујни, располага со сите потребни апарати и садови за подготовка на појадок, ручек и вечера.
Комплексот нуди на Вашето внимание многу удобства, како 24-часовна рецепција со лоби, сала за тивки игри, отворен и затворен базен, спа и спортски центар со сауна, џакузи, парна бања и масажи.
Апартман  - 1 спална:
Максимален капацитет - 4 лица. Број на соби: 1 Соби и мебел: Спални - 1, бањи - 1, двокреветни кревети - 1, Кревети  на растегнување- 1.

Комплекс "Реденка" располага со опрема  за вежбање и рекреација какви што ретко ќе најдете на други места. Гостите ќе можат да уживаат во голем затворен базен со димензии 13 х 7 метри, со високи  прозорци кои  обезбедуваат многу сончеви зраци дури во најстудените зимски денови. Комплексот обезбеди константна температура на водата во внатрешниот базен од 30-32 °.
Велнес центар со џакузи, сауна, парна бања, масажа, фитнес, солариум. Лоби-барот  е разполжен во "Реденка Палас".
Голем отворен базен со Базен-бар и зона за деца, лежалки и чадори - една исклучително пријатна придобивка за летото во планината.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 6 години на дополнителен кревет се сместуваат и хранат бесплатно.
 • Доплата за дете од 6 до 12 години - 11 € на ден на база ноќевање со појадок и вечера.
 • Деца над 12години или трет возрасен плаќаат по 19 € на ден на база ноќевање со појадок и вечера.
 • Сите партиципации и доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 22 октомври до 01 декември 2015год.
 • Неопходна  е претходна хотелска  резервација на тел: +359 2 9 10 77 и +359 889 90 01 01.
 • Видете ги сите општи услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Реденка Палас - Разлог

Главен пат Предела-Банско, Р. Бугарија
месност „Реденка

Тел: +359 ******
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.redenka.com


ВИП Понудата е предоставена од Комплекс "Реденка" Палас

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.10.2015 до 01.12.2015
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.