Одмор во Старозагорски минерални бањи - Хотел Св. Теодор Тирон

Еднодневен пакет со појадок во хотел Тирон, Старозагорски минерални бањиОдмор во Старозагорски минерални бањи во хотелот Тирон **! Хотелот се наоѓа во националниот туристички центар Старозагорски минерални бањи на 12 км. од град Стара Загора во западниот дел на живописната средногорска котлина. Надморската височина на одморалиштето во најнискиот дел е 370 метри. Ридовите кои ја опкружуваат котлината, се со височина од 600 до 800 метри.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1011 денари (16 €)
ВИП ваучерот е за еден човек, при сместени две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба 
 • Еден појадок
 • Сауна
 • Wi Fi само во заедничките делови на хотелот
 • Паркинг
 • ДДВ и туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2812 денари (45 €)
ВИП ваучерот е за три лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во трокреветна соба
 • Еден појадок
 • Сауна
 • Wi Fi само во заедничките делови на хотелот
 • Паркинг
 • ДДВ и туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3097 денари (50 €)
ВИП ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Сауна
 • Wi Fi само во заедничките делови на хотелот
 • Паркинг
 • ДДВ и туристичка такса

Хотелот располага со 43 соби, од нив 6 апартмани и 37 двокреветни соби (со можност за дополнително легло), двор  од 7 декари, 3 сали (за анимации, наставни активности, проби, работилници од 60 до 100 луѓе) опремени со екран, мултимедија и озвучување, Wi-Fi мрежа со слободен пристап до интернет.
За безбедноста на гостите објектот е опремен со камери за 24 часовен видео надзор.
Собите и апартманите се со балкон (со исклучок на првиот и петтиот кат), бања со туш, опремени со мини бар и телевизор со сателитска телевизија.
Хотелот располага со ресторан, лоби бар, летна тераса со алпиниум и детско катче, таверна и паркинг.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи за еден човек при сместени две, три или четири лица во соодветната просторија, при максимална искористеност на редовните кревети во типот просторија.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 889/309 390, +359 886/ 050 318.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 889/309 390 или +359 886/ 050 318.
 • Дете до 4.99 год. возраст се сместууваат бесплатно, без да користи дополнително легло.
 • За дете од 5 до 11.99 години се доплаќа 75% од цената на Ваучерот.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 14 март до 31 мај 2019 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Св. Теодор Тирон

Старозагорски минерални бањи
ул. „Обиколен пат” 2 
Тел: +359 ******
+359 ******
Е-mail: office@eurogradebg.com
Website: www.eurogradebg.com

ВИП Понудата е предоставена од хотел Тирон

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.03.2019 до 31.05.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.