Одмор во Тројан, Бугарија - Хотел Шато Монтан

Делничен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Делничен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Изберете пакет

Дводневен делничен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Цена: 3444 ден.
Купете

Тридневен делничен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Цена: 5167 ден.
Купете
Валидност 02.01.2021 - 31.03.2021
Цена на човек/ден 1722.2 ден.ден/ човек
Местоположба Троян
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 2.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • За деца од 3 до 11.99 годишна возраст се плаќа по 10 € на ден на база на пакетот.
 • Трет возрасен доплаќа 20 € на ден.
 • Доплата на рецепција за сместување во единечна соба - 10 € на ден.
 • Доплата на рецепција за сместување во апартман - 15 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 02 јануари до 31 март 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучерот е неопходно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 878/40 77 51; +359 670/68 900.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел: +359 878/40 77 51; +359 670/68 900.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Тројан, Р. Бугарија  
Ул. Стара планина №34
Тел: +359 670/ 68 900
Моб: +359 878/ 40 77 51
Е-mail: [email protected]
Facebook: Chateau-Hotel
Website: www.hotel-cm.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Хотел "Шато Монтан"

Делничен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Изберете пакет

Дводневен делничен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Цена: 3444 ден.
Купете

Тридневен делничен пакет со појадок и вечера во Хотел Шато Монтан, Тројан - Бугарија

Цена: 5167 ден.
Купете
Валидност 02.01.2021 - 31.03.2021
Цена на човек/ден 1722.2 ден.ден/ човек
Местоположба Троян
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 2.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • За деца од 3 до 11.99 годишна возраст се плаќа по 10 € на ден на база на пакетот.
 • Трет возрасен доплаќа 20 € на ден.
 • Доплата на рецепција за сместување во единечна соба - 10 € на ден.
 • Доплата на рецепција за сместување во апартман - 15 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 02 јануари до 31 март 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучерот е неопходно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 878/40 77 51; +359 670/68 900.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел: +359 878/40 77 51; +359 670/68 900.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Гр. Тројан, Р. Бугарија  
Ул. Стара планина №34
Тел: +359 670/ 68 900
Моб: +359 878/ 40 77 51
Е-mail: [email protected]
Facebook: Chateau-Hotel
Website: www.hotel-cm.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Хотел "Шато Монтан"

Задоволство ни е да Ви посакаме добредојде во Хотел Шато Монтан - Вашето место за службено патување и одмор во градот Тројан!
Хотел Шато Монтан е лоциран во централниот дел на градот Тројан, во близина на главната трговска улица и настрана од уличниот сообраќај. Тој им нуди на своите гости удобност и стил, во комбинација со добра услуга и стандард. За време на престојот во хотелот Шато Монтан можете да се нурнете во пријатната атмосфера на градот и да ги посетите: Тројанскиот манастир – на 5 км од хотелот, Музејот на народни ракотворби , уметнички занаети и применетата уметност Тројан, Уметничка галерија на градот  Тројан, Националната изложба на уметничките занаети и применетата уметност, Природонаучниот музеј во село  Црни Осам, Јавање на коњи - 6 км од хотелот,Забавен парк со јажиња- 15 км од хотелот Шато Монтан. Хотелот има категорија три ѕвезди и располага со шеесет места во еднокреветни, двокреветни де лукс соби  и апартмани.

ДВОДНЕВEН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3444 денари (56 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

За сместување во петок и сабота се доплаќа 2 € на човек над ден

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Внатрешен топол базен
 • Сауна
 • Фитнес центар
 • Билјард
 • Бесплатен пристап до интернет
 • Обезбедуван паркинг
 • Осигурување и ДДВ

ТРИДНЕВEН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 5167 денари (84 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

За сместување во петок и сабота се доплаќа 2 € на човек над ден

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Внатрешен топол базен
 • Сауна
 • Фитнес центар
 • Билјард
 • Бесплатен пристап до интернет
 • Обезбедуван паркинг
 •  
 • Осигурување и ДДВ

Сместување во стандардна спална за двајца или два поединечни кревети, катче за одмор со фотелји, телевизор со кабловска телевизија, мини бар, интернет пристап, телефон, клима уред, удобно опремени бања. Сите соби се опремени со клима уред, кабелска телевизија, мини бар, телефон со директно бирање и брз Интернет.

На располагање на гостите на хотелот се луксузно опремени ресторан, лоби бар, фитнес центар, сауна и масажа салон, рум-сервис, туристички информации, бизнис услуги и паркинг.

Конференциската сала со 70 места е удобна за одржување на семинари, корпоративни обуки, тим билдинг, специјални настани и презентации.

Идеалната локацијата на хотелот Шато Монтан овозможува лесно и брзо движење во градот и околината со цел деловни состаноци, шопинг или посета на бројните можности за културен и екотуризам:
Тројанскиот манастир, одморалиштата Шипково и Чифлик, скијачката зона на Беклемето, националниот парк Централен Балкан.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 2.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • За деца од 3 до 11.99 годишна возраст се плаќа по 10 € на ден на база на пакетот.
 • Трет возрасен доплаќа 20 € на ден.
 • Доплата на рецепција за сместување во единечна соба - 10 € на ден.
 • Доплата на рецепција за сместување во апартман - 15 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 02 јануари до 31 март 2021 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучерот е неопходно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 878/40 77 51; +359 670/68 900.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, такашто ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел: +359 878/40 77 51; +359 670/68 900.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Шато Монтан

Гр. Тројан, Р. Бугарија  
Ул. Стара планина №34
Тел: +359 670/ 68 900
Моб: +359 878/ 40 77 51
Е-mail: [email protected]
Facebook: Chateau-Hotel
Website: www.hotel-cm.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Хотел "Шато Монтан"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 02.01.2021 до 31.03.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.