Одмор во Велико Трново, Бугарија - Хотел Премиер гр.Велико Трново

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на внатрешен базен во Хотел Премиер****, Велико Трново - БугаријаСкапоцен камен во круната на старата престолнина на Бугарија Трновград е четириѕвездниот хотел "Премиер". Убавата зграда, со уникатна архитектура и ентериер, се наоѓа во срцето на градот, на тивко и мирно место. Со квалитетот на услугите, дизајнот, високиот стандард и атмосфера, хотелот е соодветно место за бизнис настани, одмор и релаксација и место за закрепнување на духот и телото.
 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1833 денари (29 €)
Понудата е за ЕДЕН човек, 
при минимум три ноќевања и вклучува:

 • Ноќевање во двојна соба
 • Еден појадок на шведска маса
 • Една ручек или вечера (по избор)
 • Користење на внатрешен базен
 • Паркинг - гаража
 • WiFi интернет во секоја точка на хотелот

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2180 денари (35 €)
Понудата е за ЕДЕН човек, при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Ноќевање во двојна соба
 • Еден појадок на шведска маса
 • Една ручек или вечера (по избор)
 • Користење на внатрешен базен
 • Паркинг - гаража
 • WiFi интернет во секоја точка на хотелот

Хотелот располага со 23 двојни соби, 11 спални и 9 апартмани. Спалните соби се опремени со клима уред, кабелска телевизија, мини бар, телефон, фен и када во 13 од нив. Две се целосно приспособени за употреба од страна на инвалиди. Повеќето соби имаат балкони со прекрасна панорама кон старо Трново и тврдината "Царевец". Апартманите нудат индивидуални сауни, а во два од нив има и џакузи.

Велико Трново - древната престолнина на Бугарија, го импресионира секој гостин со својата единствена убавина. Градот се наоѓа во централна Бугарија во подножјето на Стара Планина. Лоциран е на историските ридови Царевец, Трапезица и Света Гора, надвиснат над широките меандри на реката Јантра.
Велико Трново на прв поглед ги пленува посетителите со уникатната местоположба. Тоа е град којшто Ви остава впечаток и делува магично со својата оригинална, неповторлива и специфична преродбенска архитектура.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при двојно сместување.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2 до 12 годишна возраст доплаќаат 50% од цената на пакетот на рецепцијата на хотелот.
 • Трет возрасен доплаќа 75% од цената на пакетот на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 02 април до 27 мај 2019 година.
 • Понудата не важи официјалните празници.
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 62/61 55 55; или на +359 886/05 65 65.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Премиер гр.Велико Трново

Гр. Велико Трново, Р. Бугарија
Ул. Сава Пенев №1
Тел: +359 ******
Моб: +359 ******

Е-Mail: [email protected]
Skype: premier.hotel
Facebook: Hotel Premier
Website: www.hotelpremier-bg.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Премиер, Велико Трново

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.04.2019 до 27.05.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.