Нова активна понуда од Хотел Аква Вива СПА - Велинград:

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера и користење на СПА во Хотел Аква Вива, Велинград

Простанало време:
Цена: 1327ден.

Нова година во Велинград, Бугарија - Хотел Аква Вива СПА - Велинград

Дводневен или тридневен новогодишен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел Аква Вива, ВелинградХотел Аква Вива СПА се наоѓа во Велинград и нуди сместување во 4 двокреветни луксузни соби и 10 двокреветни соби - сите се опремени со сателитска ТВ, клима уред, телефон, фрижидер, интернет и имаат свој балкон. На располагање на гостите во СПА хотелот се базен, сауна, парна бања, ресторан, СПА услуги и паркинг.
Едноставниот   и исчистен стил на Ресторан Аква Вива е погоден како за деловни состаноци, така и за мирен ручек или вечера, романтични средби, вкусно забави, свадби и семејни прослави. Локалот располага со 48 места.
Бидете наши гости додека одмарате или додека релаксирате  во  волшебните води на Велинград. Во секој  случај Хотел Аква Вива е вашиот најдобар избор!

ДВОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 12008 денари (195 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Празнична Новогодишна вечера на 31.12.2016година
 • Бранч на 01.01.2017 година
 • Музичка програма, комплименти и изненадувања
 • Мултифункционален минерален базен, џакузи, Спа и релаксација зона со музика,
 • Класична сауна, парна бања, инфрацрвена сауна, фитнес
 • WI-FI интернет, LCD телевизори, клима уред
 • Мини- бар, со доплата при потрошувачка
 • Паркинг
 • Туристичка такса, 9% ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 14030 денари (228 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Празнична Новогодишна вечера на 31.12.2016година
 • Бранч на 01.01.2017година
 • Музичка програма, комплименти и изненадувања
 • Мултифункционален минерален базен, џакузи, Спа и релаксација зона со музика,
 • Класична сауна, парна бања, инфрацрвена сауна, фитнес
 • WI-FI интернет, LCD телевизори, клима
 • Мини- бар, со доплата при потрошувачка
 • Паркинг
 • Туристичка такса, 9% ДДВ

Велинград се наоѓа во западниот дел на Чепинската котлина, која ги поврзува планините Родопи и Рила на 740м. надморска височина. Прекрасната природа, меката  и пријатна клима, над 80 минерални извори. 46 балнеохотели и санаториуми, блиските релации до главниот град Софија (130км) и вториот по големина град во Бугарија - Пловдив (80км), го претвораат Велинград во најголемото и најпосетено балнеолошко одморалиште не само во Бугарија, но и на Балканот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен брј ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Во двокреветна соба можат да се сместат само двајца возрасни.
 • Мини-бар - по желба.
 • Бањарки и папучи (по желба) – 2.5 € на комплет (за целиот престој).
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Пред купување на ВИП ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 888/733 600; +359 359/78 728; +359 359/78 985.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/733 600; +359 359/78 728; +359 359/78 985.
 • Валидност на ваучер: од 30 декември до 02 јануари 2017 год.
 • Сместувањето е по 14:00 часот, а напуштањето е до 12:00 часот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Аква Вива СПА - Велинград

Хотел Аква Вива СПА
Гр. Велинград, Р. Бугарија
Бул. Соединение №254
Моб: +******

Тел: +******
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.aquavivaspa-bg.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер Хотел Аква Вива СПА, град Велинград

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2016 до 02.01.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.