Одмор во Златоград, Бугарија - Куќа за гости Белавида

Пакети со појадок и вечера во Куќа за гости Вила Белавида***, Златоград - Бугарија

Пакети со појадок и вечера во Куќа за гости Вила Белавида***, Златоград - Бугарија

Изберете пакет

Еднодневен пакет без исхрана во Куќа за гости Вила Белавида***, Златоград - Бугарија

Цена: 585 ден.
Купете

Дводневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости Вила Белавида***, Златоград - Бугарија

Цена: 1864 ден.
Купете
Валидност 10.08.2020 - 20.12.2020
Цена на човек/ден 584.6 - 932.2 ден.ден/ човек
Местоположба Златоград
Купени 5 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместување во сите типови простории но при максимална искористеност на редовните кревети.
 • Деца на возраст под 6 години се сместуваат бесплатно (без исхрана).
 • Деца од 6 до 13.99 години плаќаат 50% од цената на возрасен.
 • За лица над 14 години се купува цел Ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 11 август до 30 септември 2020 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 898 47 90 79 и +359 876 47 90 79.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, така што ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел+359 898 47 90 79 и +359 876 47 90 79.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Куќа за гости Вила Белавида***
Гр. Златоград, Р. Бугарија
Ул. Хан Аспарух №17
Тел: +359 
898 47 90 79
Teл: +359 876 47 90 79

Teл: +359 3071 20 44
Email: [email protected]
Website: 
www.villabelavida.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер Куќа за гости Вила Белавида, град Златоград.

Пакети со појадок и вечера во Куќа за гости Вила Белавида***, Златоград - Бугарија

Изберете пакет

Еднодневен пакет без исхрана во Куќа за гости Вила Белавида***, Златоград - Бугарија

Цена: 585 ден.
Купете

Дводневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости Вила Белавида***, Златоград - Бугарија

Цена: 1864 ден.
Купете
Валидност 10.08.2020 - 20.12.2020
Цена на човек/ден 584.6 - 932.2 ден.ден/ човек
Местоположба Златоград
Купени 5 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместување во сите типови простории но при максимална искористеност на редовните кревети.
 • Деца на возраст под 6 години се сместуваат бесплатно (без исхрана).
 • Деца од 6 до 13.99 години плаќаат 50% од цената на возрасен.
 • За лица над 14 години се купува цел Ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 11 август до 30 септември 2020 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 898 47 90 79 и +359 876 47 90 79.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, така што ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел+359 898 47 90 79 и +359 876 47 90 79.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Куќа за гости Вила Белавида***
Гр. Златоград, Р. Бугарија
Ул. Хан Аспарух №17
Тел: +359 
898 47 90 79
Teл: +359 876 47 90 79

Teл: +359 3071 20 44
Email: [email protected]
Website: 
www.villabelavida.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер Куќа за гости Вила Белавида, град Златоград.

Вила Белавида е куќа за гости со три ѕвездички, сместена во живописниот град Златоград на тивка и спокојна улица во непосредна близина на центарот.
Вилата претставува модерна зграда, која ги  комбинира бугарските архитектонски традиции со съврвемениот изглед, тивка и пријатна атмосфера со удобност и практичност.
Уживајте во комбинација од комфор и стари бугарски традиции во Вила Белавида. Ви гарантираме добра и културна услуга, комплетен одмор, здрави домашна јадења, многу насмевки и пријатни спомени.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 585 денари (10 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Сауна
 • Балкански чај од билки после сауна
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1864 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Два домашно приготвени појадоци
 • Две домашно приготвени вечери
 • Сауна
 • Балкански чај од билки после сауна
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Располагаме со 6 двокреветни соби (од кои 3 луксузни соби), 2 еднокреветни, 2 студиа со можност за дополнително трето легло и 1 апартман. Собите се модерно  опремени, имаат балкон, телевизор, бесплатен  безжичен интернет за гостите на хотелот, минибар и купатило. Куќата се загрева со локално парно и сите соби се свртени кон југ.

За најпребирливите гости нудиме апартман тип пентхаус со тавански прозорец со поглед над покривите на соседните куќи и кон планините. Има пространа спална, луксузна бања со хидромасажна када, како и кровна тераса на југоисток, обезбедувајќи неповторлива глетка.
Таверната на Вила Белавида, декорирана во стилот на хотелот располага со 40 места и фурна за ражен по златоградски. Погодна е за мали корпоративни настани, тим-билдинг, семејни и пријателски прослави. За љубителите на родопските јадења нудиме богато мени од локални специјалитети.
За Вашиот комплетен одмор е обезбедена просторија за спа третмани и масажа, опремена со сауна, хидро-Аеро када, подводна - џет масажа, билна када, ароматерапија, терапевтска масажа и други.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместување во сите типови простории но при максимална искористеност на редовните кревети.
 • Деца на возраст под 6 години се сместуваат бесплатно (без исхрана).
 • Деца од 6 до 13.99 години плаќаат 50% од цената на возрасен.
 • За лица над 14 години се купува цел Ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 11 август до 30 септември 2020 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми на тел: +359 898 47 90 79 и +359 876 47 90 79.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, така што ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел+359 898 47 90 79 и +359 876 47 90 79.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Белавида

Куќа за гости Вила Белавида***
Гр. Златоград, Р. Бугарија
Ул. Хан Аспарух №17
Тел: +359 
898 47 90 79
Teл: +359 876 47 90 79

Teл: +359 3071 20 44
Email: [email protected]
Website: 
www.villabelavida.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер Куќа за гости Вила Белавида, град Златоград.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.08.2020 до 20.12.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.