Велигден на Црно море во Балчик - Хотелски комплекс "Гарден Палас"

Пакети со појадок и вечера + празничен Велигденски ручек во хотелски комплекс Гарден Палас, БалчикХотелот "Гарден Палас" е извонреден пример за мирно и спокојно место, и во летната сезона и во зима. Се наоѓа на брегот на Црно море во градот Балчик, веднаш до Архитектонскиот парк "Дворецот" и на само 5 минути пешачење од прочуената ботаничка градина во градот.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5372 денари (87 €)
ВИП ваучерoт е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Две ноќeвања
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Празничен Велигденски ручек на  28 април
 • Бесплатен интернет пристап
 • Бесплатен паркинг

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7426 денари (120 €)
ВИП ваучерoт е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Три ноќeвања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Празничен Велигденски ручек на  28 април
 • Бесплатен интернет пристап
 • Бесплатен паркинг

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 9480 денари (154 €)
ВИП ваучерoт е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Четири ноќeвања
 • Четири појадоци
 • Четири вечери
 • Празничен Велигденски ручек на  28 април
 • Бесплатен интернет пристап
 • Бесплатен паркинг

Комплексот "Гарден Палас" е петкатна зграда со 30 апартмани. Апартманите имаат панорамски поглед кон Црно море, со можност за самостојно приготвување на храна и перење, опремени се со клима уред и бесплатен Wi-Fi. Комплексот има приватен обезбедуван паркинг простор. За комфорот на клиентите постои посебен ресторан со бар, во текот на зимската сезона тие работат секој петок, сабота и недела. Не колебајте се да уживате во атмосфера и спокојство на комплексот во неверојатна комбинација со чистотата и свежината на нашиот град на море.
Апартманите и студиата имаат балкон и поглед на базенот, морето и градот. Тие вклучуваат телевизор со рамен екран со кабелски канали, кујна и трпезарија. За гостите има обезбедени фен, крпи.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучерот: од 26 април до 07 мај 2019 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на: +359 894 615 887, или на е-mail: reservations@gardenpalace.bg
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски комплекс "Гарден Палас"

Хотелски комплекс "Гардeн Палас"
Хотелски комплекс "Гардeн Палас"
Град Балчик, Р. Бугарија
Тел.: +359 ******
E-mail: reservations@gardenpalace.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Хотелски комплекс Гарден Палас, Балчик

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 25.04.2019 до 07.05.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.