Одмор во Банско - Апарт комплекс Четирилисна детелина

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All inclusive Light + базен во Апартмански комплекс Четирилисна детелина***

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All inclusive Light + базен во Апартмански комплекс Четирилисна детелина***

Изберете пакет

Еднодневен пакет без исхрана во Апартмански комплекс Четирилисна детелина***

Цена: 790 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок + базен во Апартмански комплекс Четирилисна детелина***

Цена: 948 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во Апартмански комплекс Четирилисна детелина***

Цена: 1169 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive Light + базен во Апартмански комплекс Четирилисна детелина***

Цена: 1359 ден.
Купете
Валидност 30.06.2019 - 31.10.2019
Цена на човек/ден 790 - 1358.8 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 446 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 4.99 години се сместува бесплатно.
 • За деца од 5 до 11.99 години на дополнително легло се доплаќа 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен доплаќа 70% од цената на пакетот.
 • За единечно сместување се доплаќа 50% од цената на ваучерот.
 • Пред да купите ваучер, треба да проверите за слободни места и за резервација на тел: +359 877/ 77 55 35, +3598 887/ 48 25 25 или +359 74986407.
 • Откако ќе го купите вашиот ваучер, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на вашиот ваучер на тел: +359 877/ 77 55 35, +3598 887/ 48 25 25 или +359 74986407.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до до 31 октомври 2019 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи услови.

Гр. Банско , р. Бугарија
Ул. Јаворов № 18
Тел: +359 
877/ 77 55 35
Тел: +359 887/ 48 25 25
Тел: +359 74986407
Email: office@fourleafclover-bansko.com
Website: www.fourleafclover-bansko.com/

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмански комплекс Четирилисна детелина***!

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All inclusive Light + базен во Апартмански комплекс Четирилисна детелина***

Изберете пакет

Еднодневен пакет без исхрана во Апартмански комплекс Четирилисна детелина***

Цена: 790 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок + базен во Апартмански комплекс Четирилисна детелина***

Цена: 948 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во Апартмански комплекс Четирилисна детелина***

Цена: 1169 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive Light + базен во Апартмански комплекс Четирилисна детелина***

Цена: 1359 ден.
Купете
Валидност 30.06.2019 - 31.10.2019
Цена на човек/ден 790 - 1358.8 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 446 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 4.99 години се сместува бесплатно.
 • За деца од 5 до 11.99 години на дополнително легло се доплаќа 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен доплаќа 70% од цената на пакетот.
 • За единечно сместување се доплаќа 50% од цената на ваучерот.
 • Пред да купите ваучер, треба да проверите за слободни места и за резервација на тел: +359 877/ 77 55 35, +3598 887/ 48 25 25 или +359 74986407.
 • Откако ќе го купите вашиот ваучер, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на вашиот ваучер на тел: +359 877/ 77 55 35, +3598 887/ 48 25 25 или +359 74986407.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до до 31 октомври 2019 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи услови.

Гр. Банско , р. Бугарија
Ул. Јаворов № 18
Тел: +359 
877/ 77 55 35
Тел: +359 887/ 48 25 25
Тел: +359 74986407
Email: office@fourleafclover-bansko.com
Website: www.fourleafclover-bansko.com/

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмански комплекс Четирилисна детелина***!

Апартмански комплекс Четирилисна Детелина - Банско, ви нуди незаборавен одмор во подножјето на планината Пирин. Комплексот е комплетно реновиран во 2017 година, и предлага комфорни апартмани опремени со кујнско катче и удобен мебел. Од терасите на апартманите се гледаат снежните врвови на трите  планини кои го заобиколуваат Банско- Пирин, Рила и Родопите.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 790 денари (12 €)
ВИП ваучер е за ЕДНО лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио или апартман
 • Загреан базен (отворен или затворен, базенот е со подвижен покрив)
 • Сауна и парна бања 
 • Бесплатен Wi Fi
 • Бесплатен паркинг само за гостите на хотелот
 • 9% ДДВ и туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучер е за ЕДНО лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио или апартман
 • Еден појадок
 • Загреан базен (отворен или затворен, базенот е со подвижен покрив)
 • Сауна и парна бања 
 • Бесплатен Wi Fi
 • Бесплатен паркинг само за гостите на хотелот
 • 9% ДДВ и туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1169 денари (19 €)
ВИП ваучер е за ЕДНО лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио или апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Загреан базен (отворен или затворен, базенот е со подвижен покрив)
 • Сауна и парна бања
 • Бесплатен Wi Fi
 • Бесплатен паркинг само за гостите на хотелот
 • 9% ДДВ и туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1359 денари (22 €)
ВИП ваучер е за ЕДНО лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио или апартман
 • Исхрана на база All Inclusive Light
 • Загреан базен (отворен или затворен, базенот е со подвижен покрив)
 • Сауна и парна бања 
 • Бесплатен Wi Fi
 • Бесплатен паркинг само за гостите на хотелот
 • 9% ДДВ и туристичка такса

*Исхраната е на шведска маса доколку во хотелот има над 20 гости! Доколку има помалку од 20 гости исхраната се врши по претходно подготвено мени!Појадокот е од 8 до 10 ч.,ручекот од 12 до 14 ч. и вечерата е од 18 до 20 ч. Во останатото време и по 20 ч. ресторантот работи на слободна конзумација по цени во менито!

*Користењето на бањарки се доплаќа - 2.5 € на човек.
Џакузито може да се користи со доплата - 25 € за 2/два/ часа.
Масажите сe по цени на рецепција!

Комплекс Четирилисна детелина се состои од четири самостојни згради лоцирани во затворен комплекс, кој располага со ресторан, центар за релаксација со топол базен, парна бања, сауна, џакузи и паркинг.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 4.99 години се сместува бесплатно.
 • За деца од 5 до 11.99 години на дополнително легло се доплаќа 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен доплаќа 70% од цената на пакетот.
 • За единечно сместување се доплаќа 50% од цената на ваучерот.
 • Пред да купите ваучер, треба да проверите за слободни места и за резервација на тел: +359 877/ 77 55 35, +3598 887/ 48 25 25 или +359 74986407.
 • Откако ќе го купите вашиот ваучер, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на вашиот ваучер на тел: +359 877/ 77 55 35, +3598 887/ 48 25 25 или +359 74986407.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до до 31 октомври 2019 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апарт комплекс Четирилисна детелина

Гр. Банско , р. Бугарија
Ул. Јаворов № 18
Тел: +359 
877/ 77 55 35
Тел: +359 887/ 48 25 25
Тел: +359 74986407
Email: office@fourleafclover-bansko.com
Website: www.fourleafclover-bansko.com/

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмански комплекс Четирилисна детелина***!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2019 до 31.10.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма All Inclusive Light:

 • ПОЈАДОК:08:00 – 10:00 ч.  Корнфлекс, житарки,  сирење, кашкавал, виршли/ салама, маслинки, домати/ краставици, млеко кисело, млеко пресно, кајгана/варени јајца, пржени лепчиња/ баница / мекици, сладко, мед, путер, плодови и овошје според сезоната, леб, кафе, чај, сок , минерална вода.  
 • РУЧЕК:12:00 – 14:00 ч.  Салати/шопска/домати/ краставици/ зелка и моркови), супа( пилешка/ таратор/ лешта/ боб/ кремаста супа), готвени месни и безмесни јадења (пиле со ориз/ ќофтиња со сос/ пиле со компири / мусака/ свинско со зелка / свинско со компири / ориз со зеленчук/ динстани компири), плодови и овошје според сезоната, леб, бугарски алкохол (ракија, вотка,мастика, наливно бело и црвено вино, наливно светло пиво.
 • ВЕЧЕРА:18.00 – 22.00 ч.   Готвено јадење,  салати, скара,  десeрт, леб,  бугарски алкохол(ракија, вотка,мастика, наливно бело и црвено вино, наливно светла пиво.
 • При помалку од 20 гости во хотелот, исхраната се врши по претходно подготвено сет мени