Одмор во Банско - Апарт комплекс Четирилисна детелина

Еднодневен пакет со појадок во студио или апартман во Комплекс Четирилистна детелина, Банско

Еднодневен пакет со појадок во студио или апартман во Комплекс Четирилистна детелина, Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет без исхрана во Комплекс Четирилистна детелина, Банско

Цена: 853 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Комплекс Четирилистна детелина, Банско

Цена: 1043 ден.
Купете
Валидност 29.01.2020 - 31.03.2020
Цена на човек/ден 853.2 - 1042.8 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 12 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 4.99 години се сместува бесплатно.
 • За деца над 5 год. или за трет возрасен се доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • За трет возрасен се доплаќа 70% од цената на пакетот.
 • Пред да купите ваучер, треба да проверите за слободни места и за резервација на тел: +359 887/ 48 25 25 или +359 74986407.
 • Откако ќе го купите вашиот ваучер, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на вашиот ваучер на тел: +3598 887/ 48 25 25 или +359 74986407.
 • Валидност на ваучер: од 29 јануари до 31 март 2020 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи услови.

Гр. Банско , р. Бугарија
Ул. Јаворов № 18
Тел: +359 
877/ 77 55 35
Тел: +359 887/ 48 25 25
Тел: +359 74986407
Email: office@fourleafclover-bansko.com
Website: www.fourleafclover-bansko.com/

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмански комплекс Четирилисна детелина***!

Еднодневен пакет со појадок во студио или апартман во Комплекс Четирилистна детелина, Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет без исхрана во Комплекс Четирилистна детелина, Банско

Цена: 853 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Комплекс Четирилистна детелина, Банско

Цена: 1043 ден.
Купете
Валидност 29.01.2020 - 31.03.2020
Цена на човек/ден 853.2 - 1042.8 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 12 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 4.99 години се сместува бесплатно.
 • За деца над 5 год. или за трет возрасен се доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • За трет возрасен се доплаќа 70% од цената на пакетот.
 • Пред да купите ваучер, треба да проверите за слободни места и за резервација на тел: +359 887/ 48 25 25 или +359 74986407.
 • Откако ќе го купите вашиот ваучер, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на вашиот ваучер на тел: +3598 887/ 48 25 25 или +359 74986407.
 • Валидност на ваучер: од 29 јануари до 31 март 2020 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи услови.

Гр. Банско , р. Бугарија
Ул. Јаворов № 18
Тел: +359 
877/ 77 55 35
Тел: +359 887/ 48 25 25
Тел: +359 74986407
Email: office@fourleafclover-bansko.com
Website: www.fourleafclover-bansko.com/

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмански комплекс Четирилисна детелина***!

Апартмански комплекс Четирилисна Детелина - Банско, ви нуди незаборавен одмор во подножјето на планината Пирин. Комплексот е комплетно реновиран во 2017 година, и предлага комфорни апартмани опремени со кујнско катче и удобен мебел. Од терасите на апартманите се гледаат снежните врвови на трите  планини кои го заобиколуваат Банско- Пирин, Рила и Родопите.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 853 денари (14 €)
ВИП ваучер е за ЕДНО лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио или апартман
 • Бесплатен Wi Fi
 • Бесплатен паркинг само за гостите на хотелот
 • 9% ДДВ и туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1043 денари (17 €)
ВИП ваучер е за ЕДНО лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио или апартман
 • Еден појадок
 • Бесплатен Wi Fi
 • Бесплатен паркинг само за гостите на хотелот
 • 9% ДДВ и туристичка такса

Комплекс Четирилисна детелина се состои од четири самостојни згради лоцирани во затворен комплекс, кој располага со ресторан, центар за релаксација со топол базен, парна бања, сауна, џакузи и паркинг.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 4.99 години се сместува бесплатно.
 • За деца над 5 год. или за трет возрасен се доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • За трет возрасен се доплаќа 70% од цената на пакетот.
 • Пред да купите ваучер, треба да проверите за слободни места и за резервација на тел: +359 887/ 48 25 25 или +359 74986407.
 • Откако ќе го купите вашиот ваучер, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го кодот на вашиот ваучер на тел: +3598 887/ 48 25 25 или +359 74986407.
 • Валидност на ваучер: од 29 јануари до 31 март 2020 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апарт комплекс Четирилисна детелина

Гр. Банско , р. Бугарија
Ул. Јаворов № 18
Тел: +359 
877/ 77 55 35
Тел: +359 887/ 48 25 25
Тел: +359 74986407
Email: office@fourleafclover-bansko.com
Website: www.fourleafclover-bansko.com/

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмански комплекс Четирилисна детелина***!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.01.2020 до 31.03.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма All Inclusive Light:

 • ПОЈАДОК:08:00 – 10:00 ч.  Корнфлекс, житарки,  сирење, кашкавал, виршли/ салама, маслинки, домати/ краставици, млеко кисело, млеко пресно, кајгана/варени јајца, пржени лепчиња/ баница / мекици, сладко, мед, путер, плодови и овошје според сезоната, леб, кафе, чај, сок , минерална вода.  
 • РУЧЕК:12:00 – 14:00 ч.  Салати/шопска/домати/ краставици/ зелка и моркови), супа( пилешка/ таратор/ лешта/ боб/ кремаста супа), готвени месни и безмесни јадења (пиле со ориз/ ќофтиња со сос/ пиле со компири / мусака/ свинско со зелка / свинско со компири / ориз со зеленчук/ динстани компири), плодови и овошје според сезоната, леб, бугарски алкохол (ракија, вотка,мастика, наливно бело и црвено вино, наливно светло пиво.
 • ВЕЧЕРА:18.00 – 22.00 ч.   Готвено јадење,  салати, скара,  десeрт, леб,  бугарски алкохол(ракија, вотка,мастика, наливно бело и црвено вино, наливно светла пиво.
 • При помалку од 20 гости во хотелот, исхраната се врши по претходно подготвено сет мени