Одмор во Банско - Апартмани "Света Анастасија"

Еднодневен пакет за наем на студио или апартман во Апартмани "Света Анастасија", Банско

Еднодневен пакет за наем на студио или апартман во Апартмани "Света Анастасија", Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет во СТУДИО ЗА ЧЕТИРИ лица во Апартмани "Света Анастасија", Банско

Цена: 3160 ден.
Купете

Еднодневен пакет во АПАРТМАН ЗА ЧЕТИРИ лица во Апартмани "Света Анастасија", Банско

Цена: 3476 ден.
Купете

Еднодневен пакет во АПАРТМАН ЗА ПЕТ лица во Апартмани "Света Анастасија", Банско

Цена: 3792 ден.
Купете
Валидност 16.02.2021 - 31.03.2021
Цена на човек/ден 758.4 - 869 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Цената е изнајмување просторија.
 • Хотелот не прифаќа домашни миленичиња.
 • Валидност на понудата: од 16 февруари до 31 март 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 898/399 198.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 898/399 198.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Кв. Глазне, Банско 2770, Р. Бугарија
Ул. „Стефан Караџa“ 72
Тел.: 0898/ 399 198
E-mail: 
reservations@anastasia-bansko.com
Website: www.anastasia-bansko.com

 

ВИП понудата обезбедена од нашиот партнер - Апартмани "Света Анастасија"!

Еднодневен пакет за наем на студио или апартман во Апартмани "Света Анастасија", Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет во СТУДИО ЗА ЧЕТИРИ лица во Апартмани "Света Анастасија", Банско

Цена: 3160 ден.
Купете

Еднодневен пакет во АПАРТМАН ЗА ЧЕТИРИ лица во Апартмани "Света Анастасија", Банско

Цена: 3476 ден.
Купете

Еднодневен пакет во АПАРТМАН ЗА ПЕТ лица во Апартмани "Света Анастасија", Банско

Цена: 3792 ден.
Купете
Валидност 16.02.2021 - 31.03.2021
Цена на човек/ден 758.4 - 869 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Цената е изнајмување просторија.
 • Хотелот не прифаќа домашни миленичиња.
 • Валидност на понудата: од 16 февруари до 31 март 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 898/399 198.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 898/399 198.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Кв. Глазне, Банско 2770, Р. Бугарија
Ул. „Стефан Караџa“ 72
Тел.: 0898/ 399 198
E-mail: 
reservations@anastasia-bansko.com
Website: www.anastasia-bansko.com

 

ВИП понудата обезбедена од нашиот партнер - Апартмани "Света Анастасија"!

Вие сте група пријатели или семејство со мали деца. Вашиот избор е Апартмани „Света Анастасија“. Ние нудиме пријатни и модерно опремени апартмани кои се погодни за парови или група пријатели. Максимално сместување во нашите апартмани е до 5 лица. За семејства со мали деца нудиме креветчиња, маси за преслекување, бебешка бања и играчки со детско катче. Одлична локација, до центарот, улицата Пирин или до вичарницата може да се стигне пеш. Во летните вечери можете да направите скара и да уживате во спокојството во нашата градина!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3160 денари (51 €)
ВИП ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио (2 + 2)
 • Сауна, парна бања, џакузи, фитнес
 • Паркинг
 • Скара катче
 • Wi-Fi
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3476 денари (56 €)
ВИП ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во еднособен апартман (2 + 2)
 • Сауна, парна бања, џакузи, фитнес
 • Паркинг
 • Скара катче
 • Wi-Fi
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3792 денари (61 €)
ВИП ваучерот е за пет лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во еднособен апартман (2 + 3)
 • Сауна, парна бања, џакузи, фитнес
 • Паркинг
 • Скара катче
 • Wi-Fi
 • Туристичка такса и ДДВ

Апартманите „Света Анастасија“ имаат спа центар, кој може да се искористи со доплата.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Цената е изнајмување просторија.
 • Хотелот не прифаќа домашни миленичиња.
 • Валидност на понудата: од 16 февруари до 31 март 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 898/399 198.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 898/399 198.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмани "Света Анастасија"

Кв. Глазне, Банско 2770, Р. Бугарија
Ул. „Стефан Караџa“ 72
Тел.: 0898/ 399 198
E-mail: 
reservations@anastasia-bansko.com
Website: www.anastasia-bansko.com

 

ВИП понудата обезбедена од нашиот партнер - Апартмани "Света Анастасија"!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 16.02.2021 до 31.03.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.