Одмор во Банско - Хотел Белмонт - Банско

Еднодневен пакет за до четири или шест лица во апартман во Хотел Белмонт, Банско

Еднодневен пакет за до четири или шест лица во апартман во Хотел Белмонт, Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за до четири лица во апартман со една спална во Хотел Белмонт, Банско

Цена: 3792 ден.
Купете

Еднодневен пакет за до шест лица во апартман со две спални во Хотел Белмонт, Банско

Цена: 5372 ден.
Купете
Валидност 01.12.2019 - 15.04.2020
Цена на човек/ден 895.23 - 948 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Доплата за исхрана / по Ваша желба /:
 • - 3 € на ден за појадок за возрасен; 9 € на ден за вечера на шведска маса или сет мени
 • - 2 € на ден за појадок за деца од 6 до 11.99 годишна возраст; 5 € на ден за вечера на шведска маса или сет мени. Исхраната за деца до 5.99 год. е бесплатна.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 27 декември и од 04 јануари до 15 април 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: + 359 889 90 01 01 и +359 2/ 862 93 39 или на е-mail: info@apartmentsbulgaria.com.
 • Видете ги сите општи услови

Хотел "Белмонт"
Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Георги Настев

Тел: +359 889/ 90 01 01
Тел: +359 889/ 90 02 02

(од понеделник до сабота: 09:30-18:30ч.)
E-mail: info@apartmentsbulgaria.com
Website: www.belmontbansko.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел "Белмонт", Банско

Еднодневен пакет за до четири или шест лица во апартман во Хотел Белмонт, Банско

Изберете пакет

Еднодневен пакет за до четири лица во апартман со една спална во Хотел Белмонт, Банско

Цена: 3792 ден.
Купете

Еднодневен пакет за до шест лица во апартман со две спални во Хотел Белмонт, Банско

Цена: 5372 ден.
Купете
Валидност 01.12.2019 - 15.04.2020
Цена на човек/ден 895.23 - 948 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Доплата за исхрана / по Ваша желба /:
 • - 3 € на ден за појадок за возрасен; 9 € на ден за вечера на шведска маса или сет мени
 • - 2 € на ден за појадок за деца од 6 до 11.99 годишна возраст; 5 € на ден за вечера на шведска маса или сет мени. Исхраната за деца до 5.99 год. е бесплатна.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 27 декември и од 04 јануари до 15 април 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: + 359 889 90 01 01 и +359 2/ 862 93 39 или на е-mail: info@apartmentsbulgaria.com.
 • Видете ги сите општи услови

Хотел "Белмонт"
Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Георги Настев

Тел: +359 889/ 90 01 01
Тел: +359 889/ 90 02 02

(од понеделник до сабота: 09:30-18:30ч.)
E-mail: info@apartmentsbulgaria.com
Website: www.belmontbansko.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел "Белмонт", Банско

Хотел Белмонт е нов  апартмански хотел, нуди 74 луксузни апартмани и студиа. Студиата располагаат со дневна со спална и кујна, бања со туш кабина, фен и тераса.
Апартманите со една спална се состојат  од дневна со софа на растегнување и кујна, спална, бања со туш кабина или када, фен, тераса. Апартманите со две спални се состојат од дневна со софа кревет и кујна, 2 одделни спални, бања со туш кабина или када, фен, тераса. Во сите апартмани има телевизор од 21 инчи  со DVD и кабловска телевизија. Во студените зимски денови удобноста се задржува благодарение на централното греење во комплексот и апартманите.

БОНУС:
7 = 6, 11 = 9, 14 = 11

При резервации за шест ноќевања, добивате седмо бесплатно ноќевање.
За резервации за девет ноќевања, добивате десето и единаесето  бесплатно ноќевање
За резервации за единаесет ноќевања, добивате бесплатно дванаесетто, тринаесетто и четиринаесетто ноќевање


ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 3792 денари (61 €)
ВИП ваучерот е за изнајмување на апартман за до ЧЕТИРИ лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман со 1 спална
 • Користење нa внатрешен базен, сауна, парна бања
 • Превоз до почетната станица на жичарницата
 • Интернет во општите делови на хотелот
 • Туристичка такса
 • Осигурување

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 5372 денари (87 €)
ВИП ваучерот е за изнајмување на апартман за до ШЕСТ лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман со 2 спални
 • Користење нa внатрешен базен, сауна, парна бања
 • Превоз до почетната станица на жичарницата
 • Интернет во општите делови на хотелот
 • Туристичка такса
 • Осигурување

Капицитет на апартман со 1 спална: 2 редовни + 2 дополнителни кревети;
Капацитет на апартман со 2 спални: 4 редовни + 2 дополнителни кревети;

*Хотелот предлага можност за исхрана (појадок и вечера) со доплата

Без разлика дали сте на одмор или сте заинтересирани за зимските спортови, Вие секогаш може да уживате во креативно смислениот  внатрешен базен во чиј склоп работи и  бар. Софистицираниот лоби Ве пречекува во секое време во текот на денот, ако сакате да се одморите  по скијањето или после прошетката низ прекрасните планини.
Карактеристики на собите: Кабловска / сателитски ТВ; CD и MP3 плеер; Телевизор; DVD плеер; интернет; Фрижидер; Електричен шпорет; Кафемат; Пегла; Даска за пеглање; Балкон; Бања - туш кабина; Комплет за бања; Фен; Тостер; Микробранова; Електронски брави; Бебешко креветче.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Доплата за исхрана / по Ваша желба /:
 • - 3 € на ден за појадок за возрасен; 9 € на ден за вечера на шведска маса или сет мени
 • - 2 € на ден за појадок за деца од 6 до 11.99 годишна возраст; 5 € на ден за вечера на шведска маса или сет мени. Исхраната за деца до 5.99 год. е бесплатна.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 27 декември и од 04 јануари до 15 април 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: + 359 889 90 01 01 и +359 2/ 862 93 39 или на е-mail: info@apartmentsbulgaria.com.
 • Видете ги сите општи услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Белмонт - Банско

Хотел "Белмонт"
Гр. Банско, Р. Бугарија
Ул. Георги Настев

Тел: +359 889/ 90 01 01
Тел: +359 889/ 90 02 02

(од понеделник до сабота: 09:30-18:30ч.)
E-mail: info@apartmentsbulgaria.com
Website: www.belmontbansko.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел "Белмонт", Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.12.2019 до 15.04.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.