Одмор во Банско - Апартхотел Спомар

Еднодневен пакет со појадок во Апартхотел Спомар, БанскоХотел Спомар се наоѓа на 0,5 км од жичарница и на 2,5 километри од црквата "Света Троица". Хотелот има неверојатна градина. Располагаме со сопствен лоби бар со бесплатен Wi-Fi. Во хотелот има салон за убавина во кој можете да  користите солариум, маникир и други третмани за убавина. Гостите можат да изнајмат велосипеди или ги искористат предностите за прошетка и јавање во  околината. Има можност за посета со доплата на минерален базен кој се наоѓа во непосредна близина на Банско.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2054 денари (33 €)
ВИП ваучерoт е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање  во студио или апартман
 • Еден појадок
 • Еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Безжичен интернет
 • Осигурување и туристичка такса

Опција за доплата: ЗА СКИ ОПРЕМА НА ЧОВЕК НА  ДЕН - 5 € (ДО ИСЦРПУВАЊЕ НА КОЛИЧИНИТЕ!
Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 5 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.

Хотелот е лоциран на тивко и пријатно место. Располага со 9 апартмани и две студиа, секој од нив располага со телевизор со рамен екран, сопствена бања, а некои од просториите во Спомар се со балкон. Сите соби имаат гардеробер.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени две лица во просторија.
 • Дете од 0 до 5,99 години - бесплатно.
 • Деца од 6 до 11,99 години на дополнителен кревет - плаќаат 5 € на ден.
 • Возрасен на дополнителен кревет плаќа 7.5 € на ден.
 • Сите доплати се на рецепција при сместувањето.
 • Понудата важи: од 01 Декември 2019 г. до 31 Март 2020 година.
 • Понудата не важи за новогодишните празници.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 893/485 301.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Спомар

Апартхотел Спомар
Гр. Банско, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
E-mail: agarmenova@gmail.com

 

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер Апартхотел Спомар, град Банско.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.12.2019 до 31.03.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.