Одмор за двајца во Благоевград - Хотел Алфа, Благоевград

Еднодневен пакет со појадок во хотел Алфа, БлагоевградХотел "АЛФА" се наоѓа во непосредна близина на центарот на Благоевград, со удобно место за важните административни, транспортни и комерцијални објекти, како и во близина на американскиот универзитет во градот. Исто така е близу до Историскиот музеј Благоевград, стариот град Вароша и црквата Воведение на пресвсета Богородица.
Хотелот нуди на своите гости сместување во 25 двокреветни соби и 3 апартмани, сите климатизирани и опремени со брз безжичен интернет, бесплатен паркинг, балкони со прекрасен поглед на градот, HD телевизори со многу сателитски програми.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1169 денари (19 €)
ВИП ваучерoт е за двајца и вклучува:

 • Еднo ноќевање за двајца
 • Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • Осигурување; 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1422 денари (23 €)
ВИП ваучерoт е за двајца и вклучува:

 • Еднo ноќевање за двајца
 • Еден појадок за двајца
 • Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • Осигурување; 9% ДДВ

Хотел Алфа е одличен избор за преноќување во Благоевград. Хотелот за своите гости предлага удобно опремени со се што е потребно за пријатен престој соби и удобен паркинг.
Целата зграда има пристап до брз безжичен интернет. Сите соби имаат клима уред, LCD телевизор со над 100 канали, купатило и балкон.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 1.99 години престојуваат бесплатно.
 • Деца од 2 до 11,99 години плаќаат 5 € на ден.
 • Деца над 12 години и трет возрасен купуваат ваучер.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција при сместувањето.
 • Валидност на ваучер: од 15 август до 30 септември 2019 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 888/54 11 22.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Алфа, Благоевград

Благоевград, Р. Бугарија
ул. "Кукуш" 7
Тел.: +359 ******
Моб.: +359 ******

Email: alphablg@hotmail.com
Website: www.hotelalpha.net

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Алфа, Благоевград!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.08.2019 до 31.10.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.