Нова година Црно море во Бургас - Хотел Бургас

Еднодневен пакет со појадок и новогодишен пакет во Хотел Бургас****Хотел Бургас е бизнис хотел со 4 ѕвездички, лоциран во центарот на градот Бургас.
Луксузната зграда, која се наоѓа само неколку метри од Пристаниште Бургас и железничката станица, е еден бисер на архитектурата, се состои од 28 двокреветни соби, 4 луксузни апартмани, конференциска сала, лоби бар и ресторан. Бизнис хотел Бургас нуди одлични услови како за бизнис состаноци, така и за одмор во слободно време. Благодарение на својата местоположба во тивка област со мноштвото продавници околу него и модерното опрема Хотел Бургас е меѓу најдобрите бизнис хотели во Бугарија.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 5688 денари (92 €) - 51% = 2812 денари (45 €)
ВИП ваучерот е за Едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Новогодишен пакет со DJ в ресторан La Perle Noir
 • Користење на безжичен интернет
 • Паркинг

Новогодишна вечера со забавна програма со DJ:

Салата: Салата ајсберг со рукола, шери домати и пармезан
1 варијанта:  Похуван камембер со боровинки и бадеми
Пилешко роле со сос териаки, сотирани компири и пресни билки
Чизкејк со чоколадо
2 варијанта: Палачинкасо спанаќ со мус од сирење и лосос
Свинско роле со сос териаки, сотирани компири и пресни билки
Чоколадно  суфле со топка сладолед
Плато мезе ,Баница- 1 парче, Плодови
Пијалоци: 50 мл. ракија, 1/2 шише вино ,1 бр. сок и 1 бр. мин вода,чаша шампанско
Бонус: Кредит од 25 € на човек во казиното на хотелот, при игра од 25 € на човек. ​

La Perle Noire - ресторанот на хотел БУРГАС е софистициран ресторан со кујна и винска листа за познавачите.  La Perle Noire, Хотел "Бургас" е најдобар партнер за организирање на Вашиот корпоративен настан или приватна забава!

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Доплата на рецепција за Новогодишен пакет за дете од 2 до 11.99 год. - 15 €, без вклучени алкохолни пијалоци.
 • Дете до 2 год. возраст се сместува бесплатно.
 • За дете од 2 до 11.99 год. се доплаќа 25 € на база ноќевање со појадок и Новогодишен пакет.
 • Суми за нарачани Ваучери не се рефундираат.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 56/816666.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 56/816666.
 • Ваучерот е за две лица.
 • Валидност на ваучер: од 31 декември 2016 год. до 01 јануари 2017 година.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Бургас

Гр. Бургас, Р. Бугарија
Ул. Хан Крум №5
Тел: +359 ******
Моб: +359 ******
E-mail: info@southpearlresidence.com

Website: www.hotelbourgas.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Бургас

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.12.2016 до 01.01.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.