Одмор покрај езеро во Бугарија - Комплекс Чилингира

Еднодневен делничен пакет со појадок во Комплекс Чилингира

Еднодневен делничен пакет со појадок во Комплекс Чилингира

Изберете пакет

Еднодневен делничен пакет със закуска , ползване на басейн и фитнес в Комплекс Чилингира, яз. Въча

Цена: 1106 ден.
Купете

Еднодневен уикенд пакет със закуска , ползване на басейн и фитнес в Комплекс Чилингира, яз. Въча

Цена: 1264 ден.
Купете
Валидност 16.11.2020 - 30.12.2020
Цена на човек/ден 1106 ден.ден/ човек
Местоположба Девин
Купени 11 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двокреветна соба.
 • Деца до 8 години се сместуваат бесплатно на база ноќевање со појадок.
 • За сместување на деца од 8 до 16 години се доплаќа 5 € на база ноќевање со појадок.
 • За дете над 16 години или трет возрасен на дополнително легло се доплаќа 8 € на база ноќевање со појадок.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција, при пријавување.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за бесплатни датуми на тел: +359 887/211 367.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на тел: +359 887/211 367.
 • Валидност на ваучер: од 16 ноември до 30 декември 2020 година.
 • Понудата не важи за официјалните празниците!
 • Погледнете ги сите општи слови.

Град Кричим, Р. Бугарија
вештачко езеро В'ча

Тел: +359 887/ 211 367
Е-mail: hotelchilingira@mail.bg
Facebook: www.facebook.com/complexchilingira
Website: hotel-chilingira.com
ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Чилингира

Еднодневен делничен пакет со појадок во Комплекс Чилингира

Изберете пакет

Еднодневен делничен пакет със закуска , ползване на басейн и фитнес в Комплекс Чилингира, яз. Въча

Цена: 1106 ден.
Купете

Еднодневен уикенд пакет със закуска , ползване на басейн и фитнес в Комплекс Чилингира, яз. Въча

Цена: 1264 ден.
Купете
Валидност 16.11.2020 - 30.12.2020
Цена на човек/ден 1106 ден.ден/ човек
Местоположба Девин
Купени 11 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двокреветна соба.
 • Деца до 8 години се сместуваат бесплатно на база ноќевање со појадок.
 • За сместување на деца од 8 до 16 години се доплаќа 5 € на база ноќевање со појадок.
 • За дете над 16 години или трет возрасен на дополнително легло се доплаќа 8 € на база ноќевање со појадок.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција, при пријавување.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за бесплатни датуми на тел: +359 887/211 367.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на тел: +359 887/211 367.
 • Валидност на ваучер: од 16 ноември до 30 декември 2020 година.
 • Понудата не важи за официјалните празниците!
 • Погледнете ги сите општи слови.

Град Кричим, Р. Бугарија
вештачко езеро В'ча

Тел: +359 887/ 211 367
Е-mail: hotelchilingira@mail.bg
Facebook: www.facebook.com/complexchilingira
Website: hotel-chilingira.com
ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Чилингира

Дизајниран со одличен вкус, уметнички дух и внимание на деталите, целиот комплекс има панорама, која ја открива убавината на Родопите и вештачкото езеро„В'ча“. Комплексот се состои од три одделни хотелски згради со различен поглед, ресторан, теретана, надворешен и затворен базен / сезонски /, коктел бар за летото покрај надворешниот базен и параклисот „Св. Николај Чудотворец. “.
Комплексот ЧИЛИНГИРА е семеен хотел лоциран во Родопите над вештачкото езеро„В'ча“, на 40 км од градот Пловдив.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1106 енари (18 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за двојно сместување и вклучува:
(важи за сместување од четврток до недела)

 • Една ноќ во соба за двајца
 • Еден појадок
 • Внатрешен базен
 • Фитнес
 • Безжичен Интернет
 • Паркирање

Располагаме со 27 простории, од кои 6 двокреветни соби со два кревети, 11 двокреветни соби со спална , 1 двокреветна луксузна соба, 6 студиа и 3 апартмани со стилски мебел и пријатна атмосфера. Местото каде што се наоѓа комплексот и условите што ги нудиме се доволни за да се чувствувате како дома. Домашните миленици не се дозволени на територијата на комплексот. За повеќе информации, користете го нашиот контакт телефон.
И не заборавајте, ние сме во девствена природа!

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двокреветна соба.
 • Деца до 8 години се сместуваат бесплатно на база ноќевање со појадок.
 • За сместување на деца од 8 до 16 години се доплаќа 5 € на база ноќевање со појадок.
 • За дете над 16 години или трет возрасен на дополнително легло се доплаќа 8 € на база ноќевање со појадок.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција, при пријавување.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за бесплатни датуми на тел: +359 887/211 367.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на тел: +359 887/211 367.
 • Валидност на ваучер: од 16 ноември до 30 декември 2020 година.
 • Понудата не важи за официјалните празниците!
 • Погледнете ги сите општи слови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Чилингира

Град Кричим, Р. Бугарија
вештачко езеро В'ча

Тел: +359 887/ 211 367
Е-mail: hotelchilingira@mail.bg
Facebook: www.facebook.com/complexchilingira
Website: hotel-chilingira.com
ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Чилингира

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 16.11.2020 до 30.12.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.