Одмор во Добриниште - Хотел Викторија, Добриниште

Еднодневен пакет со појадок со лифт карта за ски зона Добриниште во хотел Викторија, ДобриништеСо нов сопственик и целосно  реновиран, во пазувите меѓу три планини, во центарот на Добриниште отвора врати СПА хотелот '' Викторија ''.
На 6 километри од жичарницата  во Банско и 200 метри од целогодишниот  луксузен минерален базен со минерална вода, ние сме привлечна целогодишна дестинација.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 1296 денари (21 €)
ВИП ваучерoт е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум 2 ноќевања и вклучува:

 • Еден ноќевање
 • Еден појадок
 • Еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Сауна
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Опција за доплата: ЗА СКИ ОПРЕМА НА ЧОВЕК НА  ДЕН - 5 € (ДО ИСЦРПУВАЊЕ НА КОЛИЧИНИТЕ!
Повластени цени на лифт карта за деца:

 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - се плаќа 5 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.

Лифт картата се добива од рецепцијата на хотел Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.

Хотелот располага со девет двокреветни соби (во три од кои може да се стави екстра кревет) шест студија (два + еден или два + два кревети) од кои три се спални.
Ресторанот нуди широк асортиман на традиционална бугарска кујна во пријатен и удобна   атмосфера.
Град Добриниште се наоѓа во планински регион, на 850 метри надморска височина и е опкружен од три планини - Рила, Пирин и Родопите.
Добриниште е комбинација од  најдоброто за Вашите зимски и летни одмори: убава природа, гостопримливи жители, можности за селски и еко туризам.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно на дополнителен кревет.
 • Деца од 6 до 12 години се сместуваат на дополнителен кревет и плаќаат 50% од вредноста на ваучерот.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Домашни миленици се дозволени со претходна резервација.
 • Нема паркинг, но постои можност за паркирање околу хотелот.
 • Check-in по 14:00, check-out до 12:00.
 • Валидност на ваучер: од 04 февруари до 31 март 2020 година
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 889/ 81 88 78.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Викторија, Добриниште

Град Добриниште
Ул. Иван Козарев №7
Тел: +359 ******
E-mail: hotel_viktoriq@abv.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "Викторија", гр. Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.02.2020 до 31.03.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.