Зимски одмор во Добриниште - куќа за гости Александра

Тридневен пакет со појадок или со појадок и вечера во куќа за гости Александра, Добриниште

Тридневен пакет со појадок или со појадок и вечера во куќа за гости Александра, Добриниште

Изберете пакет

Тридневен пакет со појадок во куќа за гости Александра, Добриниште

Цена: 2180 ден.
Купете

Тридневен пакет со појадок и вечера во куќа за гости Александра, Добриниште

Цена: 2939 ден.
Купете
Валидност 25.01.2021 - 31.03.2021
Цена на човек/ден 726.8 - 979.6 ден.ден/ човек
Местоположба Добриниште
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 3 години престојуваат бесплатно.
 • Деца од 3 до 12 години плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Валидност на ваучер: од 25 јануари до 31 март 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 896/77 75 32.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Добриниште, Р. Бугарија
ул. "Пирин" 19
Тел: +359 
899/39 55 59
Тел: +359 896/77 75 32

Емайл: hotel.alexandra@abv.bg
Website: 
www.alexandra.dobrinishte.eu

ВИП Понудата е обезбеденат од Куќа за гости Александра

Тридневен пакет со појадок или со појадок и вечера во куќа за гости Александра, Добриниште

Изберете пакет

Тридневен пакет со појадок во куќа за гости Александра, Добриниште

Цена: 2180 ден.
Купете

Тридневен пакет со појадок и вечера во куќа за гости Александра, Добриниште

Цена: 2939 ден.
Купете
Валидност 25.01.2021 - 31.03.2021
Цена на човек/ден 726.8 - 979.6 ден.ден/ човек
Местоположба Добриниште
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 3 години престојуваат бесплатно.
 • Деца од 3 до 12 години плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Валидност на ваучер: од 25 јануари до 31 март 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 896/77 75 32.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Добриниште, Р. Бугарија
ул. "Пирин" 19
Тел: +359 
899/39 55 59
Тел: +359 896/77 75 32

Емайл: hotel.alexandra@abv.bg
Website: 
www.alexandra.dobrinishte.eu

ВИП Понудата е обезбеденат од Куќа за гости Александра

Одлучивте да поминете незаборавен одмор во планинско одморалиште. Одлучивте дека ова одморалиште е Добриниште. Тогаш добредојдoжте кај нас!
Новата куќа за гости Александра се наоѓа во тивка населба во близина на патот до скијачката зона Добриниште.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2180 денари (35 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Интернет

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2939 денари (47 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Интернет

Атмосферата во куќата е пријатна и удобна, со елегантно опремени простории. Ние ќе се погрижиме за вашиот комфори релаксација. Куќата за гости има таверна во традиционален стил. Ние нудиме локална кујна и домашни специјалитети. Топлината на каминот, домашната атмосфера во друштво на семејството или пријателите (да не го заборавам доброто вино) е совршено решение за вашиот одмор во Добриниште. Во лето нашата летна градина е достапна за гостите. Покрај куќата има игралиште и бесплатен паркинг. Добредојдовте!

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 3 години престојуваат бесплатно.
 • Деца од 3 до 12 години плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Валидност на ваучер: од 25 јануари до 31 март 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 896/77 75 32.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

куќа за гости Александра

Добриниште, Р. Бугарија
ул. "Пирин" 19
Тел: +359 
899/39 55 59
Тел: +359 896/77 75 32

Емайл: hotel.alexandra@abv.bg
Website: 
www.alexandra.dobrinishte.eu

ВИП Понудата е обезбеденат од Куќа за гости Александра

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 25.01.2021 до 31.03.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.