Одмор во Добриниште - Куќа за гости Топузови

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Топузови, Добриниште

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Топузови, Добриниште

Изберете пакет

Еднодневен пакет без исхрана во Куќа за гости Топузови, Добриниште

Цена: 537 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Топузови, Добриниште

Цена: 664 ден.
Купете
Валидност 20.09.2020 - 31.10.2020
Цена на човек/ден 537.2 - 663.6 ден.ден/ човек
Местоположба Добринище
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни и за минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 6 години престојуваат бесплатно надополнителен кревет.
 • За деца од 6 до 12 години се доплаќа 6 € за ноќевање со појадок.
 • Трет возрасен купува редовен ваучер.
 • Нема посебен паркинг, но постои можност за паркирање околу хотелот.
 • Пријавување по 14:00 часот, одјавување пред 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 21 септември до 31 октомври 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на тел: 0899/876 220.
 • Погледнете ги сите општи услови.

 2777 Добриниште, Р. Бугарија
ул. Васил Априлов 10
Тел: +359 899/ 876 220

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Топузови, гр. Добриниште

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Топузови, Добриниште

Изберете пакет

Еднодневен пакет без исхрана во Куќа за гости Топузови, Добриниште

Цена: 537 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Топузови, Добриниште

Цена: 664 ден.
Купете
Валидност 20.09.2020 - 31.10.2020
Цена на човек/ден 537.2 - 663.6 ден.ден/ човек
Местоположба Добринище
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни и за минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 6 години престојуваат бесплатно надополнителен кревет.
 • За деца од 6 до 12 години се доплаќа 6 € за ноќевање со појадок.
 • Трет возрасен купува редовен ваучер.
 • Нема посебен паркинг, но постои можност за паркирање околу хотелот.
 • Пријавување по 14:00 часот, одјавување пред 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 21 септември до 31 октомври 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на тел: 0899/876 220.
 • Погледнете ги сите општи услови.

 2777 Добриниште, Р. Бугарија
ул. Васил Априлов 10
Тел: +359 899/ 876 220

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Топузови, гр. Добриниште

Куќа за гости Топузови се наоѓа во Добриниште - мало туристичкото гратче со минерална вода. Објектот нуди бесплатен Wi-Fi, бесплатен паркинг и пространа градина со скара.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 537 денари (8 €)
ВИП ваучерот е едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 664 денари (10 €)
ВИП ваучерот е едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Куќата се наоѓа во Добриниште, на околу 6 км од Банско.

Располагаме со 1 простран апартман, 5 двокреветни и 2 трокреветни / 2 + 1 / соби.

Секоја од собите е опремена со пристап до Интернет, кабловска телевизија, купатило, локално греење, топла вода, секоја соба има балкон со романтичен поглед.

За гостите има и таверна со камин.Во ресторанот се служи традиционална бугарска кујна.

На 20 метри од куќа за гости има супермаркет. Центарот на Добриниште и автобуската станица се оддалечени 200 метри. Банско и Разлог се на 10 минути со автомобил.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни и за минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 6 години престојуваат бесплатно надополнителен кревет.
 • За деца од 6 до 12 години се доплаќа 6 € за ноќевање со појадок.
 • Трет возрасен купува редовен ваучер.
 • Нема посебен паркинг, но постои можност за паркирање околу хотелот.
 • Пријавување по 14:00 часот, одјавување пред 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 21 септември до 31 октомври 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на тел: 0899/876 220.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Топузови

 2777 Добриниште, Р. Бугарија
ул. Васил Априлов 10
Тел: +359 899/ 876 220

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Топузови, гр. Добриниште

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.09.2020 до 31.10.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.