Одмор во Добриниште - Куќа за гости Андрееви

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во куќа за гости Андрееви, Добриниште

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во куќа за гости Андрееви, Добриниште

Изберете пакет

Еднодневен пакет о појадок во куќа за гости Андрееви, Добриниште

Цена: 901 ден.
Купете

Еднодневен пакет о појадок и вечера во куќа за гости Андрееви, Добриниште

Цена: 1232 ден.
Купете
Валидност 19.03.2021 - 29.04.2021
Цена на човек/ден 900.6 - 1232.4 ден.ден/ човек
Местоположба Добринище
Купени 1 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 4 години се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • За деца од 4 до 12 год. возраст се доплаќа 50% од цената на возрасен.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Пријавување по 14:00 часот. Одјавување до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 19 март до 29 април 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 879/59 44 51.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 879/59 44 51.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Гр. Добриниште, Р. Бугарија
ул. "Пирин" 9
Тел: +359 879/ 59 44 51; +359 885/ 77 73 42
E-mail: kashta.andreevi@gmail.com
Website: www.andreevi-bg.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер Куќа за гости "Андрееви"

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во куќа за гости Андрееви, Добриниште

Изберете пакет

Еднодневен пакет о појадок во куќа за гости Андрееви, Добриниште

Цена: 901 ден.
Купете

Еднодневен пакет о појадок и вечера во куќа за гости Андрееви, Добриниште

Цена: 1232 ден.
Купете
Валидност 19.03.2021 - 29.04.2021
Цена на човек/ден 900.6 - 1232.4 ден.ден/ човек
Местоположба Добринище
Купени 1 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 4 години се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • За деца од 4 до 12 год. возраст се доплаќа 50% од цената на возрасен.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Пријавување по 14:00 часот. Одјавување до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 19 март до 29 април 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 879/59 44 51.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 879/59 44 51.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Гр. Добриниште, Р. Бугарија
ул. "Пирин" 9
Тел: +359 879/ 59 44 51; +359 885/ 77 73 42
E-mail: kashta.andreevi@gmail.com
Website: www.andreevi-bg.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер Куќа за гости "Андрееви"

Куќа за гости „Андрееви“ се наоѓа покрај реката Десилица, што ја прави нашата летна градина мирна и свежа. Летната градина на таверната ја нуди единствената жива риба (пастрмка) во градот, која можете сами да ја фатите, ние исто така нудиме традиционални бугарски јадења кои со љубов ќе ги подготвиме за вас!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 901 денар (14 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Една ноќевање
 • Еден појадок
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1232 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Една ноќeвање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

На 100 метри од куќата се наоѓа минералниот комплекс „Alfa Spa and Pool“ и на само 150 метри од центарот на градот.

Располагаме со 5 соби, од кои две се спални со софа кревет, а другите 3 соби имаат кревет и единечен кревет. Секоја соба има своја бања, бесплатен безжичен интернет, кабелска и дигитална телевизија. Има сопствен паркинг.

За нашите млади посетители куќата нуди детско игралиште во летната градина, каде што децата ќе можат  да играат безгрижно. Можно е да се изнајмат АТВ мотори со доплата.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 4 години се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • За деца од 4 до 12 год. возраст се доплаќа 50% од цената на возрасен.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Пријавување по 14:00 часот. Одјавување до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 19 март до 29 април 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 879/59 44 51.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 879/59 44 51.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Андрееви

Гр. Добриниште, Р. Бугарија
ул. "Пирин" 9
Тел: +359 879/ 59 44 51; +359 885/ 77 73 42
E-mail: kashta.andreevi@gmail.com
Website: www.andreevi-bg.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер Куќа за гости "Андрееви"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.03.2021 до 29.04.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.