Одмор во Добриниште - Куќи за гости КООП Добриниште

Наем на самостојна вила за до четири лица во Куќи за гости КООП, Добриниште

Куќи за гости "КООП Добриниште" се лоцирани во подножјето на планината Пирин и се соодветно место за одмор, предлагаат удобност и релаксација, далеку од урбаната средина. Куќи за гости "КООП Добриниште" се наоѓаат во рамките на комплексот "Русковец Резорт" во градот Добриниште.

Модерен мебел и комфор, како и можностите за ски-спорт и забава, во комбинација со убавината на природата и прекрасните планински предели се една прекрасна можност за семеен одмор и бегство од секојдневието.
Куќи за гости "КООП Добриниште" се дел од ланецот "КООП-Вашето место за одмор".

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3792 денари (61 €)
ВИП ваучерот е за до ЧЕТИРИ лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во вила за четири лица
 • Wi-Fi интернет пристап
 • Паркинг
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

* Секоја вила има две одделни спални, дневна соба со софа кревет (во некои од куќите), трпезарија и кујна.

"КООП Добриниште" опфаќаат 6 самостојни двокатни куќи - тип мезонет со површина од 110 квадратни метри, предлагаат удобност и комфор. Секоја куќа има:

 • пространа дневна соба и камин, трпезарија и кујна
 • две спални
 • две купатила, една со бања со туш кабина и џакузи
 • веранда и тераса со панорамски поглед на планината Пирин
 • едно паркинг место лоцирано до влезот во куќата.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за сместени четири лица во вила. 
 • Check-in по 14:00, check-out до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 01  до 30 ноември 2019 година.
 • Ваучерот не важи за национални и официјални празници!
 • Услови за откажување за потврдени и потврдени  хотелски резервации: До 7 дена пред датумот на пријавување - без казна.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 893/567 044.
 • Откако ќе купите ваучер, потврдете ја вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерите на тел: +359 893/567 044.
 • Погледнете ги сите општи услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќи за гости КООП Добриниште

2777, гр. Добриниште
ул. Незнаен воин № 1
Телефон за врска: +359 893 567 044
Резервации: +359 893 567 044

Email: info_coopdobrinishte@coophotels.bg
Website: www.coopdobrinishte.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашия партнер - Куќи за гости КООП Добриниште!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.11.2019 до 30.11.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.