Одмор во Еко кампинг Омаја - Еко кампинг Омаја

Еднодневен пакет со појадок во еко куќа од камен, глина и дрво во Еко кампинг Омаја, ГајтаниновоЕко кампинг Омаја е сместен во подножјето на планините Пирин и Славјанка, до градот Гоце Делчев и селото Гајтаниново, близу границата на Бугарија со Грција. Ако барате удобност и спокојство, далеку од градската врева и напнатост, тука ќе го најдете вашиот мал Рај да го споделите со вашето семејство, и пријателите. Кампингот се наоѓа на огромна територија од 500 хектари шуми и ливади, со две езера и шумски потоци. Седумте уникатни куќи во како архитектура и мебел во Омаја се изградени целосно од камен, глина и дрво. Секој од нив впечатува со имагинацијата на својот творец, како да е од бајка од некој волшебен свет.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 7584 денари (123 (€)
ВИП ваучерот за ДВЕ лица и вклучува:
(важи за сместување од недела до четврток)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 8532 денари (138 (€)
ВИП ваучерот за ДВЕ лица и вклучува:
(важи за сместување во петок и сабота)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 11692 денари (190 (€)
ВИП ваучерот за 
ЧЕТИРИ лица и вклучува:
(важи за сместување од недела до четврток)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 13272 денари (215 (€)
ВИП ваучерот за ЧЕТИРИ лица и вклучува:
(важи за сместување во петок и сабота)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Двата ресторани нудат органска храна од сопствената фарма со затворен циклус на производство - градини со зеленчук и овоштарници, лозја, јагоди, малини, капини ... сè е за вас!
На рецепција можете да купите домашни органски производи на фармата. Страствените рибари можат да ловат риба од езерата со сопствени мамки и опрема и уловот може да биде подготвени во ресторанот со доплата. Можете исто така да направите пикник во прекрасната околина. Од ресторанот ќе добиете кошница со подготвена храна. И во летниот бар на базенот можете да вкусите домашен сладолед и коктели, како и да се релаксирате навечер со пријатна музика под ѕвездите.
Покрај квалитетно, органско и вкусно мени подготвено од главен готвач, комплексот нуди бројни можности за активна рекреација и спортување: пливање во отворен базен, одбојка, пинг-понг, водни прошетки со кајчиња и педалинки на езерата и велосипеди за возење велосипед. и еко-туризам. Комплексот располага со сопствен паркинг и неограничен интернет.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Во семејната вила - максималното сместување е четири возрасни лица.
 • Сместување на дополнително легло - 25 € на ден.
 • Доплата за домашно милениче - 13 € за целиот престој.
 • Доплата за детско креветче - 13 € на ден.
 • Доплата за користење на скара - 15 €.
 • Доплата за користење на камин - 13 € за секоја употреба (дрво се предоставени во секоја куќа).
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 877/837 192.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 877/837 192.
 • Валидност на ваучер: од 21 ноември до 17 декември 2020 година.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Еко кампинг Омаја

с. Гајтаниново, Р. Бугарија
Гоце Делчев
Тел: +359 
******
Email: omaya.reservations@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/ecovillageomaya/
W
ebsite: omayavillage.com

Офертата е предоставена от Еко селище Омая!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.11.2020 до 17.12.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.