Одмор на вештачкото езеро Доспат в - ArdoSPA Hotel and Restaurant

Пакети со појадок и вечера во ArdoSPA Hotel and Restaurant

Пакети со појадок и вечера во ArdoSPA Hotel and Restaurant

Изберете пакет

Дводневен делничен пакет со појадок и вечера во ArdoSPA Hotel and Restaurant

Цена: 1959 ден.
Купете

Дводневен викенд пакет со појадок и вечера во ArdoSPA Hotel and Restaurant

Цена: 2291 ден.
Купете

Тридневен делничен пакет со појадок и вечера во ArdoSPA Hotel and Restaurant

Цена: 3097 ден.
Купете

Тридневен викенд пакет со појадок и вечера во ArdoSPA Hotel and Restaurant

Цена: 3634 ден.
Купете
Валидност 02.02.2021 - 31.03.2021
Цена на човек/ден 979.6 - 1200.8 ден.ден/ човек
Местоположба Сърница
Купени 4 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 5.99г. возраст се сместува бесплатно на база на пакетот.
 • За дете од 6 до 12 год. возраст плаќа на рецепција 50% од вредноста на пакетот.
 • Дете над 12 год. или трет возрасен купуваат цел ваучер.
 • Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на собите е до 12 часот.
 • Валидност на ваучер: од 02 февруари до 31 март 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 894/61 19 01.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 894/61 19 01.
 • Видете ги сите Општи Услови.

гр. Срница, Р. Бугарија
ул. Слобода 12
Тел: +359 894/ 61 19 01 
Email: emine1809@abv.bg
Website: www.hotel-ardalievi.com

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Ардалиеви, гр. Срница!

Пакети со појадок и вечера во ArdoSPA Hotel and Restaurant

Изберете пакет

Дводневен делничен пакет со појадок и вечера во ArdoSPA Hotel and Restaurant

Цена: 1959 ден.
Купете

Дводневен викенд пакет со појадок и вечера во ArdoSPA Hotel and Restaurant

Цена: 2291 ден.
Купете

Тридневен делничен пакет со појадок и вечера во ArdoSPA Hotel and Restaurant

Цена: 3097 ден.
Купете

Тридневен викенд пакет со појадок и вечера во ArdoSPA Hotel and Restaurant

Цена: 3634 ден.
Купете
Валидност 02.02.2021 - 31.03.2021
Цена на човек/ден 979.6 - 1200.8 ден.ден/ човек
Местоположба Сърница
Купени 4 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 5.99г. возраст се сместува бесплатно на база на пакетот.
 • За дете од 6 до 12 год. возраст плаќа на рецепција 50% од вредноста на пакетот.
 • Дете над 12 год. или трет возрасен купуваат цел ваучер.
 • Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на собите е до 12 часот.
 • Валидност на ваучер: од 02 февруари до 31 март 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 894/61 19 01.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 894/61 19 01.
 • Видете ги сите Општи Услови.

гр. Срница, Р. Бугарија
ул. Слобода 12
Тел: +359 894/ 61 19 01 
Email: emine1809@abv.bg
Website: www.hotel-ardalievi.com

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Ардалиеви, гр. Срница!

Ardospa Hotel And Restaurant е мал хотел, кој се наоѓа во град Срница. Во последните години Срница се развива доста како туристичко гратче, најмногу поради браната Доспат. Гостите доаѓаат поради риболовот, природата и свежиот воздух. Хотелот се наоѓа на 200 метри од брегот на браната и на 100 метри од центарот на градот.

ДВОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1959 денари (32 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Солна соба
 • Парна бања
 • Кабелска телевизија и Wi fi интернет
 • Бесплатен паркинг

ТРИДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3097 денари (50 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Солна соба
 • Парна бања
 • Кабелска телевизија и Wi fi интернет
 • Бесплатен паркинг

ДВОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 2291 денар (37 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Солна соба
 • Парна бања
 • Кабелска телевизија и Wi fi интернет
 • Бесплатен паркинг

ТРИДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 3634 денари (59 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Солна соба
 • Парна бања
 • Кабелска телевизија и Wi fi интернет
 • Бесплатен паркинг

Хотелот нуди 10 двокреветни соби, 2 - трокреветни соби и 3 апартмани (од кои 1 - е фамилијарна двокреветна соба со една спална соба и два кревети). Разполага со ресторан - таверна и скара. Бесплатен паркинг, wi fi и велосипеди .Секоја соба има сопствена бања. телевизор, кабловска, wi fi.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 5.99г. возраст се сместува бесплатно на база на пакетот.
 • За дете од 6 до 12 год. возраст плаќа на рецепција 50% од вредноста на пакетот.
 • Дете над 12 год. или трет возрасен купуваат цел ваучер.
 • Сместувањето во хотелот е после 14 часот, а ослободувањето на собите е до 12 часот.
 • Валидност на ваучер: од 02 февруари до 31 март 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 894/61 19 01.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 894/61 19 01.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

ArdoSPA Hotel and Restaurant

гр. Срница, Р. Бугарија
ул. Слобода 12
Тел: +359 894/ 61 19 01 
Email: emine1809@abv.bg
Website: www.hotel-ardalievi.com

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Ардалиеви, гр. Срница!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 02.02.2021 до 31.03.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.