Нова активна понуда од Семеен Хотел Грин Палас, Китен:

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Простанало време:
Купувате за 1517ден. 758ден.

Септември на Црно море 2018 во Ките - Семеен Хотел Грин Палас, Китен

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, КитенСемеен Хотел Грин Палас *** е лоциран во центарот на Китен и на околу 200 м. од плажите на Црно море. Хотелот предлага 16 апартмани. Секој апартман се состои од 2 соби, во секоја соба има по 3 кревети. Сите соби и апартмани се опремени со бања, телевизор, фрижидер и тераса. За комфорот на гостите просториите на последен кат се опремени со клима уред. На располагање на гостите се ресторан со градина, како и мало детско катче.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 1706 денари (28 €) - 50% = 853 денари (14 €)
Важи за сместување од 
09 до 20 септември)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Паркинг (општествен)
 • Туристичка такса

Китен е најубавото катче по бугарското крајбрежје на Црното Море, што може да го маѓепса секој посетител со неодоливо чувство за вечно лето! За Китен е многу важно  да се чувствувате подобро и да сте постојано насмеани! Комбинацијата на шумите на блиската планина Странџа и морето придонесува за магијата на летувалиштето Китен што се претвора во рајско место во текот на летната сезона. Плажите се можеби основниот природен ресурс кој го условува развојот на Китен како туристичка населба и како центар за летен морско одмор.
Градот Китен се наоѓа на околу 55 км на југ од Бургас, и на 5 км од градот Приморско.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 3.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 11.99 години користат 30% попуст.
 • Деца години или трет возрасен купуваат Ваучер.
 • Климатизерите во хотелот се плаќаат дополнително – 2.5 € на ден за соба.
 • Валидност на ваучер: од 09 до 20 септември 2019 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 879/ 50 57 59 и +359 885/ 70 98 89.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 879/ 50 57 59 и +359 885/ 70 98 89.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Грин Палас, Китен

гр. Китен, Р. Бугарија
Ул. Бриз № 16
Тел:
 +359 ******
E-mail: xerculestour@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.09.2019 до 20.09.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.