Летување на Црно море во Китен - Семеен Хотел Грин Палас, Китен

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен (од 15 маj до 09 јуни)

Реално: 1517 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 758 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен (од 06 до 26 септември)

Реално: 1580 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 790 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен (од 10 јуни до 09 јули и од 26 август до 05 септември)

Реално: 1770 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 885 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен (од од 10 јули до 25 август)

Реално: 2212 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 1106 ден.
Купете
Валидност 14.05.2020 - 26.09.2020
Цена на човек/ден 758.4 - 1106 ден.ден/ човек
Местоположба Китен
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 11.99 години користат 20% попуст.
 • Трет возрасен купуваат Ваучер.
 • Климатизерите во хотелот се плаќаат дополнително – 2.5 € на ден за соба (по желба).
 • Валидност на ваучер: од 15 мај до 26 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 885/ 70 98 89.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/ 70 98 89.
 • Видете ги сите општи услови.

гр. Китен, Р. Бугарија
Ул. Бриз № 16
Тел:
 +359 885/ 70 98 89
E-mail: xerculestour@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен (од 15 маj до 09 јуни)

Реално: 1517 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 758 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен (од 06 до 26 септември)

Реално: 1580 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 790 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен (од 10 јуни до 09 јули и од 26 август до 05 септември)

Реално: 1770 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 885 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен (од од 10 јули до 25 август)

Реално: 2212 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 1106 ден.
Купете
Валидност 14.05.2020 - 26.09.2020
Цена на човек/ден 758.4 - 1106 ден.ден/ човек
Местоположба Китен
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 11.99 години користат 20% попуст.
 • Трет возрасен купуваат Ваучер.
 • Климатизерите во хотелот се плаќаат дополнително – 2.5 € на ден за соба (по желба).
 • Валидност на ваучер: од 15 мај до 26 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 885/ 70 98 89.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/ 70 98 89.
 • Видете ги сите општи услови.

гр. Китен, Р. Бугарија
Ул. Бриз № 16
Тел:
 +359 885/ 70 98 89
E-mail: xerculestour@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Семеен Хотел Грин Палас *** е лоциран во центарот на Китен и на околу 200 м. од плажите на Црно море. Хотелот предлага 16 апартмани. Секој апартман се состои од 2 соби, во секоја соба има по 3 кревети. Сите соби и апартмани се опремени со бања, телевизор, фрижидер и тераса. За комфорот на гостите просториите на последен кат се опремени со клима уред. На располагање на гостите се ресторан со градина, како и мало детско катче.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 1517 денари (24 €) - 50% = 758 денари (12 €)
Важи за сместување од 
15 маj до 09 јуни
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Паркинг (општествен)
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 1770 денари (28 €) - 50% = 885 денари (14 €)
Важи за сместување од 
10 јуни до 09 јули и од 26 август до 05 септември
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Паркинг (општествен)
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 2212 денари (36 €) - 50% = 1106 денари (18 €)
Важи за сместување од 10 јули до 25 август
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Паркинг (општествен)
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 1580 денари (25 €) - 50% = 790 денари (13 €)
Важи за сместување од 
06 до 26 септември)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Паркинг (општествен)
 • Туристичка такса

Китен е најубавото катче по бугарското крајбрежје на Црното Море, што може да го маѓепса секој посетител со неодоливо чувство за вечно лето! За Китен е многу важно  да се чувствувате подобро и да сте постојано насмеани! Комбинацијата на шумите на блиската планина Странџа и морето придонесува за магијата на летувалиштето Китен што се претвора во рајско место во текот на летната сезона. Плажите се можеби основниот природен ресурс кој го условува развојот на Китен како туристичка населба и како центар за летен морско одмор.
Градот Китен се наоѓа на околу 55 км на југ од Бургас, и на 5 км од градот Приморско.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 11.99 години користат 20% попуст.
 • Трет возрасен купуваат Ваучер.
 • Климатизерите во хотелот се плаќаат дополнително – 2.5 € на ден за соба (по желба).
 • Валидност на ваучер: од 15 мај до 26 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 885/ 70 98 89.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/ 70 98 89.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Грин Палас, Китен

гр. Китен, Р. Бугарија
Ул. Бриз № 16
Тел:
 +359 885/ 70 98 89
E-mail: xerculestour@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.05.2020 до 26.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.