Семеен одмор на Црно море во Китен - Семеен Хотел Грин Палас, Китен

Тридневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Тридневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Изберете пакет

Тридневен пакет за двајца со појадок во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Цена: 3128 ден.
Купете

Тридневен пакет за двајца со појадок и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Цена: 3792 ден.
Купете
Валидност 14.06.2020 - 09.07.2020
Цена на човек/ден 521.4 - 632 ден.ден/ човек
Местоположба Китен
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Климатизерите во хотелот се плаќаат дополнително – 2.5 € на ден за соба (по желба).
 • Валидност на ваучер: од 15 јуни до 09 јули 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 885/ 70 98 89.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/ 70 98 89.
 • Видете ги сите општи услови.

гр. Китен, Р. Бугарија
Ул. Бриз № 16
Тел:
 +359 885/ 70 98 89
E-mail: xerculestour@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Тридневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Изберете пакет

Тридневен пакет за двајца со појадок во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Цена: 3128 ден.
Купете

Тридневен пакет за двајца со појадок и вечера во Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Цена: 3792 ден.
Купете
Валидност 14.06.2020 - 09.07.2020
Цена на човек/ден 521.4 - 632 ден.ден/ човек
Местоположба Китен
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Климатизерите во хотелот се плаќаат дополнително – 2.5 € на ден за соба (по желба).
 • Валидност на ваучер: од 15 јуни до 09 јули 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 885/ 70 98 89.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/ 70 98 89.
 • Видете ги сите општи услови.

гр. Китен, Р. Бугарија
Ул. Бриз № 16
Тел:
 +359 885/ 70 98 89
E-mail: xerculestour@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Семеен Хотел Грин Палас *** е лоциран во центарот на Китен и на околу 200 м. од плажите на Црно море. Хотелот предлага 16 апартмани. Секој апартман се состои од 2 соби, во секоја соба има по 3 кревети. Сите соби и апартмани се опремени со бања, телевизор, фрижидер и тераса. За комфорот на гостите просториите на последен кат се опремени со клима уред. На располагање на гостите се ресторан со градина, како и мало детско катче.

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 3128 денари (50 €)
ВИП Ваучерот е за двајца возрасни и едно дете до 12 год.  и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Паркинг (општествен)
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 3792 денари (61 €)
ВИП Ваучерот е за двајца возрасни и едно дете до 12 год.  и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Паркинг (општествен)
 • Туристичка такса

Китен е најубавото катче по бугарското крајбрежје на Црното Море, што може да го маѓепса секој посетител со неодоливо чувство за вечно лето! За Китен е многу важно  да се чувствувате подобро и да сте постојано насмеани! Комбинацијата на шумите на блиската планина Странџа и морето придонесува за магијата на летувалиштето Китен што се претвора во рајско место во текот на летната сезона. Плажите се можеби основниот природен ресурс кој го условува развојот на Китен како туристичка населба и како центар за летен морско одмор.
Градот Китен се наоѓа на околу 55 км на југ од Бургас, и на 5 км од градот Приморско.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Климатизерите во хотелот се плаќаат дополнително – 2.5 € на ден за соба (по желба).
 • Валидност на ваучер: од 15 јуни до 09 јули 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 885/ 70 98 89.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/ 70 98 89.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Грин Палас, Китен

гр. Китен, Р. Бугарија
Ул. Бриз № 16
Тел:
 +359 885/ 70 98 89
E-mail: xerculestour@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Семеен Хотел Грин Палас***, Китен

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.06.2020 до 09.07.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.