Нова активна понуда од Хотел Марина, Китен:

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Марина***, Китен

Простанало време:
Цена: 1264ден.

Летување на Црно море во Китен - Хотел Марина, Китен

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Марина***, КитенХотел "Марина" се наоѓа во градот Китен лоциран во југоисточниот дел на Црноморското крајбрежје. На 55 километри од регионалниот центар Бургас, 5 километри од општинскиот центар Приморско и 12 километри северозападно од центарот на соседната општина Царево.

Нема слободни места за периодите 06 - 25/07 И 03-09/08.2018!

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
(Важи за периодот од 01 јуни до 15 јуни и од 02 септември до 15 септември)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20 €)
(Важи за периодот од 16 јуни до 09 јули и од 22 август до 01 септември)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)
(Важи за периодот од 10 јули до 21 август)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Туристичка такса

Хотелот Марина 3 * се наоѓа на брегот на Црно море. Хотелот Марина 3 * е на четири ката - 36 соби (23 двокреветни соби и 13 апартмани со една спална), располага со лоби бар, рецепција, ресторан со отворена тераса со поглед кон кејот за јахти, конференциска сала (60 места), сеф на рецепција и предлага интернет пристап. Во собите има две или три основни легла, климатизација, бања со тоалет, балкон, сателитска ТВ, фрижидер и телефон.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Доплата за сместување во апартман - 5 € на вечер за просторија.
 • Доплата за сместување во соба со поглед кон морето – 2.5 € на вечер на просторијата.
 • Доплата за вечера - 5 € за возрасен и 2.5 € за дете до 11.99 год.
 • Деца до 1.99 год. се сместуваат бесплатно.
 • Дете од 2 до 12.99 год. на дополнително легло доплаќа 7. за периодот 01.06.-15.06. и 02.09.-15.09. , 10  за периодот: 16.06.-09.07. и 22.08.-01.09. и  12.5  за периодот: 10.07.-21.08.
 • Возрасен на дополнително легло доплаќа 10 € за периодот 01.06.-15.06. и 02.09.-15.09. , 15 € за периодот: 16.06.-09.07. и 22.08.-01.09. и  20 € за периодот: 10.07.-21.08.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 15 септември 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 882/79 95 13 или +359 885/80 59 13.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Марина, Китен

Хотел Марина
гр. Китен, Р. Бугарија
ул. 
Урдовиза №2
Тел: +359 ******
Тел: +359 ******

E-mail: reservations@marinakiten.ru

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од нашиот парнер Хотел Марина, град Китен

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.06.2018 до 15.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.
ПРОГРАМА ALL INCLUSIVE
 
СЕЗОНА ЛЕТО 2016
 
 • Шведска маса
 
Појадок 07.30 - 10.00
 
Ручек 12.00 - 14.00: салати, главни јадења, десерти, плодови,
 
Вечера 18.30 – 21:00: салати, главни јадења, десерти,
 
 • Соленки, слатки, кафе, чај – 16.00 - 17.00ч.
 • Минерална вода, кафе, чај, бугарски алкохолни пијалоци и сокови, наливно пиво и вино – на лоби бар од 11.00 до 21.00 ч.
 • Сопствена плажа
 • Чадор и лежалки на плажа
 • Wi – Fi интернет на рецепција